Jak Vimax funguje?

cover-jak-funguje

5 hlavních účinků doplňku Vimax

Zpevnění penisu

Zlepšení erekce

Prodloužení styku

Zlepšuje prožitek

Zvyšuje chuť na sex

Jak Vimax změní Váš penis?

Penis tvoří 3 topořivá tělesa, která se při vzrušení naplní krví a způsobí tak erekci penisu. Tato topořivá tělesa však mají omezenou kapacitu krve, kterou jsou schopna pojmout. Kapacita se s věkem snižuje. Tento fakt limituje délku a mohutnost penisu při erekci.

Mnohé testy a výzkumy prokázaly, že jedinou bezpečnou možností, jak zpevnit penis bez chirurgického zákroku, je zvětšení kapacity topořivých těles.

Větší kapacita znamená, že se do topořivých těles penisu dostane více krve a penis je při erekci delší a mohutnější.

Právě tohoto poznatku využila kanadská firma, která při výrobě Vimaxu použila přírodní látky a extrakty, které pomáhají rozšiřovat cévy a obecně podporují oběhový systém v lidském těle. Při pravidelném používání doplňku Vimax zvýšíte kapacitu topořivých těles ve vašem penisu a během krátkého času sami poznáte, že je váš penis skutečně objemnější.

Jak Vimax pomáhá prodloužit styk?

Při účinné léčbě předčasné ejakulace se používají listy užerky (Cuscutae seed). Ty jsou také součástí Vimaxu a pomohou vám oddálit ejakulaci, prodloužit pohlavní styk a zintenzívnit prožitek ze sexu.

Jak zvětšuje prožitek ze sexu?

Díky prokrvujícímu efektu Vimaxu se stává váš penis i celé tělo mnohem citlivější. I pouhé lehké dotyky jsou pro vás vzrušivější než dříve. Vaše tělo do mozku vysílá více smyslných signálů a zvyšuje tak váš prožitek z milostného aktu.

Vimax navíc obsahuje extrakt jinanu dvoulaločného, který podporuje váš centrální nervový systém, díky čemuž vnímáte doteky a impulsy při sexu mnohem silněji.

Větší chuť na sex

Vimax obsahuje látky, které působí jako účinná afrodiziaka. Při pravidelném užívání Vimaxu na sobě brzy sami poznáte, že máte najednou větší chuť na intimní chvíle s vaší partnerkou. Přestože jste měli náročný den v práci nebo jste přišli domů z posilovny, při pohledu na vaši ženu vás potěší hříšné myšlenky. A díky Vimaxu vám nic nebude bránit je zrealizovat.

 jak-funguje-image-1

jak-funguje-image-2

 

jak-vimax-funguje
cover-jak-funguje
Doprava ZDARMA po celé ČR
Diskrétní balení a doručení
60 denní garance na vrácení peněz
Osobní odběr v Praze