Často se nás ptáte

cover-faq

Účinky

Je nějaký způsob, kterým mohu účinek Vimaxu znásobit?
Ideálním způsobem na zvýšení účinku je připojit k užívání některý z cviků na posílení penisu, které si jednoduše vyhledáte na internetu (Kegelovy cviky, jelqing a podobně.)
O kolik se mi s Vimaxem zvětší penis?
To se nedá takhle říct, každé tělo je individuální. Pokud se však setkáte s tvrzeními, že jiný přípravek zapříčinil nárůst 5 nebo 6 a více centimetrů, jedná se o lež a takovým výrobkům se vyhněte. Lidské tělo totiž má svá maxima, která nelze překročit.
Po jak dlouhé době užívání zaznamenám první výsledky?
Výrobce uvádí, že první výsledky je možné zpozorovat po cca měsíční době užívání. Zákazníci však mnohdy tvrdí, že citelné posílení penisu a prodloužení výdrže zpozorovali po pár dnech. Upozorňujeme však, že každý člověk je odlišný a každého bude Vimax ovlivňovat po jiné době užívání. Více se o výsledcích dozvíte v sekci Výsledky.
Je Vimax skutečně tak účinný, jak tvrdí reklamy?
Výrobcem uvedené statistiky skutečně nelžou, čehož důkazem jsou samotní zákazníci, kteří si Vimax pochvalují a stále se k nám vracejí. Zároveň se na základě doporučení objevují noví zákazníci, což jednoznačně svědčí o účinnosti přípravku.
Dá se Vimax v případě nespokojenosti vrátit?
Věříme, že k této možnosti nedojde, ale pokud byste chtěli, neporušené balení je možné zaslat na adresu společnosti a peníze Vám budou v poměrné částce vráceny.
Je možné sehnat Vimax i jinde, než přes e-shop (lékárny, obchody)?
Bohužel ne. Protože se jedná o marketingovou strategii výrobce, sehnat ho je možné pouze přes internet nebo při osobním odběru.
Jakou mám jistotu, že Vimax, který prodáváte, je skutečně kanadský originál?
Jako důkaz slouží certifikát, udělený společnosti eMarkest s.r.o, která se tak stala jediným certifikovaným distributorem Vimaxu na území České republiky. Originál certifikátu je uložen v sídle společnosti a jeho kopii najdete na naší stránce zde.
Je to bezpečné? Nemá Vimax nežádoucí účinky?
Vimax má za sebou důkladné testování, které neprokázalo žádné nebezpečí pro mužské tělo. Potvrzují to nejenom studie, ale také více než milion mužů, kteří ho užívali.V ojedinělých případech byly zaznamenány mírné bolesti hlavy, křeče v žaludku a bušení srdce. Pokud byste na sobě zpozorovali negativní účinky, nepokračujte v užívání a kontaktujte nás.

Složení

Obsahuje Vimax nějaké alergeny?
Ne. Vimax neobsahuje žádný z alergenů uvedených ve standardní tabulce alergenů (např. ořechy, mléčné výrobky, lepek apod.).
Obsahuje Vimax nějaké nepovolené látky?
Tuto otázku si klade řada sportovců, případně lidi, kteří jsou testováni na krev. Odpověď zní NE. Vimax žádné takové látky neobsahuje.
Je Vimax skutečně přírodní?
Ano. Vimax obsahuje pouze přírodní výtažky (extrakty) z různých bylin (např. ženšen, pepř, ginkgo biloba, kotvičník atd.) Chemické a umělé přísady nejsou ve Vimaxu přítomny. Podrobné složení najdete zde.
Není to zase nějaká umělá chemie?
Není. Vimax je ryze přírodní doplněk stravy. Je vyroben z extraktů rostlin, posbíraných z různých koutů světa.
Už jsem zkusil jiné přípravky, které nefungovaly. Proč by mi měl pomoci zrovna Vimax?

Vimax se od ostatních přípravků neliší jen drobnou změnou složení. Vimax je zcela jedinečný a účinný přípravek, který prokazatelně funguje, jak potvrzují studie i naši spokojení zákazníci, kteří si dnes užívají sex víc než kdy dříve.

Užívání

Při kterých nemocech bych se měl užívání Vimaxu vyhnout?
Obecně byste Vimax neměli užívat v případě problémů s krevním tlakem, při onemocněních srdce a cév, při problémech s játry nebo při přecitlivělosti na některou ze složek. Každopádně opět doporučujeme poradit se se svým lékařem.
Mohu Vimax kombinovat s léky na lékařský předpis?
Kombinace s léky záleží pouze na složení konkrétního léku, který užíváte. Není tedy možné na otázku odpovědět přesně, proto užívání konzultujte se svým lékařem.
Mohu během užívání pít alkohol nebo kouřit?
Jelikož alkohol a cigarety mají negativní vliv na krevní tlak, na dlouhodobé kuřáky a konzumenty alkoholu může Vimax působit ještě větším zvýšením tlaku. Příležitostní konzumenti těchto drog se užívání Vimaxu obávat nemusí.
Mohu Vimax kombinovat i s jiným doplňkem stravy na posílení mužnosti?
Kombinovat přípravky nedoporučujeme. Mají podobné složení a tělo není schopné vstřebat najednou tak vysokou koncentraci účinných látek. Přebytek těchto látek tělo bez využití vyloučí.
Mohu užít i více tablet denně?
Výrobce doporučuje dávkovat 1 tabletu denně. Někteří zákazníci však tvrdí, že užívají ještě "podpůrnou" pilulku před pohlavním stykem.
Co když jsem ráno zapomněl užít Vimax?
Nic hrozného se nestalo. Tabletku můžete užít i v průběhu dne, případně ji v daný den vynechat. Na výsledném účinku se to nějak vážně neprojeví.
Mohu Vimax užít i pokud jsem ráno nic nejedl?
Ano, můžete. Každopádně se vždy snažte dodržovat dávkování.
Proč bych měl Vimax užívat až po snídani a ne nalačno?
První jídlo dne správně nastartuje trávící systém, díky čemuž dokáže tělo z Vimaxu vstřebat maximum účinné látky.
Jak se Vimax dávkuje?
Výrobcem doporučená dávka je 1 Vimax denně. Užívá se 1 tableta půl hodinu po snídani.
Kolik tablet obsahuje jedno balení?
Jedno balení obsahuje 30 tablet a při dodržení dávkování Vám vydrží na měsíc.
Od jakého věku mohu začít s užíváním?
Obecně doporučujeme začít s užíváním až po 18. roce života, ale klidně i později. Tělo je v tomto věku stále ve vývinu, kvůli čemuž není jasné, zda mladistvý vůbec má nějaké problémy s penisem a sexuálním životem.

Výsledky

Na internetu jsem Viděl prodávat Vimax levněji.
Při objednávání z jiných zdrojů buďte velmi obezřetní. Mnoho "podnikavců" zjistilo, jaký je o Vimax zájem, kvůli čemuž se na trhu začalo vyskytovat množství padělků a napodobenin. Tito prodejci však nejsou evidováni v obchodním rejstříku firem. Dávejte proto pozor, pokud je vyžadována platba předem. Originální Vimax je však vždy v zapečetěné lahvičce označené sériovým číslem.
Jaká výše DPH se vztahuje na Vimax?
Vimax je registrován jako doplněk stravy a na tento druh zboží se vztahuje snížená sazba DPH 15 %.
K mé zásilce byl přibalen slevový kupón. Jak ho uplatním?
V případě, že jste obdrželi slevový kupón, stali jste se naším stálým zákazníkem, což si velmi vážíme. Kód z kupónu zadejte do příslušného políčka při vyplňování další objednávky. Kód nám však můžete sdělit i při e-mailové nebo telefonické objednávce a sleva Vám bude uplatněna.
Poskytujete na Vimax slevy?
Ano. Již při druhém objednání je možné získat slevu 10 %. Při dlouhodobém odběru je možné získat slevu až 15 %.
Kolik stojí Vimax?
1 balení Vimaxu stojí 1099 Kč. Cena se snižuje s počtem objednaných kusů (2 bal. - 1999 Kč, 3. bal - 2799 Kč, atd..).
Nebude to moc drahé?
Ceny za měsíční balení Vimaxu začínají od 660 Kč. Nejlepší výsledky se obvykle dostavují během 3. a 4. měsíce užívání. Myslete na to při objednávce. Objednejte si hned na začátku větší balení a ušetříte.
Bude fungovat i pro mě? Nechci vyhodit peníze.
I když jsou výsledky individuální, myslíme si, že Vimax pro vás bude fungovat. Výrobce Vimaxu za více než 15 let dovedl jeho formuli k dokonalosti a studie potvrzují, že Vimax má příznivé účinky pro každého muže v libovolném věku. Každý muž je ale jiný, proto může být zvětšení a další pozitivní účinky menší než očekávání. Garantujeme vám 60ti denní záruku vrácení peněz za všechny nerozbalené balení, pokud nebudete s výsledkem spokojen.

Praktické informace

Kolik stojí poštovné?
Poštovné České pošty je ZDARMA. Doručení přímo do rukou zákazníka Českou poštou stojí 89 Kč. Doručení kurýrní službou DPD stojí 89 Kč. Doručení na Slovensko stojí 104 Kč (4 €).
Co když mě poštovní doručovatel/kurýr nezastihne doma?
Vaše zásilka bude uložena následujících 18 dnů na poště, kde si ji budete moci vyzvednout. Kurýr se s Vámi pokusí spojit a dohodnout náhradní termín doručení.
Je součástí zásilky i daňový doklad?
Ano. Zásilka obsahuje fakturu s Vaším jménem a adresou.
Co když zásilka dorazí poškozená, případně s chybějícím nebo neúplným zbožím?
V případě, že máte podezření na nekompletnost zásilky a je na ní vidět poškození, reklamujte tuto skutečnost při přebírání od doručovatele. Pokud zjistíte nedostatek až po otevření obálky, kontaktujte nás.
Je balení diskrétní?
Ano. Vimax zasíláme ve standardní bublinkové obálce, která je označena pouze štítkem s adresou.
Je při osobním odběru možné platit eury?
Ano, je však nutné mít u sebe přesnou částku. Eura propočítáváme dle aktuálního kurzu.
Je při osobním odběru možné platit kartou?
Litujeme, ale platby přijímáme pouze v hotovosti.
Je možné převzít si Vimax i osobně?
Ano. Osobní odběr je možný v sídle společnosti na adrese Olšanská 55/5, 130 00 Praha - Žižkov.
Co když jsem si objednávku rozmyslel a o Vimax už nemám zájem?
V první řadě nás o tom co nejrychleji kontaktujte. Pokud jsme však objednávku už odeslali, zásilku jednoduše nepřebírejte a pošta ji zašle zpět k nám.
Jakým způsobem mohu za Vimax zaplatit?
Platbu je možné zaslat převodem na náš bankovní účet, uhradit poštovní poukázkou (tzv. dobírka) nebo zaplatit přímo poštovnímu doručovateli/kurýrovi. Více se dozvíte v sekci Doprava a platba.
Jak dlouho trvá, než mi zásilku odešlete?
Každou objednávku zasíláme hned druhý den od jejího obdržení. Pošta zásilky doručuje obvykle do tří pracovních dnů. DPD kurýr doručuje do dvou dnů. V případě, že za Vimax platíte bankovním převodem, zásilka bude odeslána až po přijetí platby na náš účet (rychlost závisí na bance). Více se dozvíte v sekci Doprava a platba.
Jakými způsoby zasíláte Vimax?
Vimax zasíláme poštou na dobírku nebo přímo do rukou zákazníka. Zasíláme i kurýrní službou DPD, avšak s vyšším poštovným. Více se dozvíte zde.
Jak si mohu objednat Vimax?
Nejsnadněji vyplněním on-line formuláře na našich stránkách, případně e-mailem nebo telefonátem.
Doprava ZDARMA po celé ČR
Diskrétní balení a doručení
60 denní garance na vrácení peněz
Osobní odběr v Praze