Složení

cover-slozeni

Hlavní složky

Vimax je vyroben spojením výlučně přírodních látek. Jsou to vysoce kvalitní extrakty rostlin, posbírané z celého světa. Díky tomu vznikl jedinečný a především účinný produkt, který vám pomůže dosáhnout silnější erekce, zlepší váš prožitek ze sexu a zvětší váš penis.

Vimax je vhodný pro muže každého věku.

slozeni-pepper

Cayenne Pepper

Kajenský pepř výrazně posiluje krevní oběh a přispívá k důkladnému prokrvení penisu, čemuž dochází k jeho zvětšení, prodloužení a zvýšení citlivosti. Kajenský pepř se v lékařství používá také jako prevence sdrdečních infarktů.

slozeni-avena-sativa

Avena Sativa

Již zavedenou a léty pověřenou přísadou v doplňcích stravy pro zlepšení erekce je přírodní extrakt setého ovsa. Jeho velkou výhodou je, že nemá žádné negativní vedlejší účinky, a proto je vhodný pro všechny může.

slozeni-gingko

Gingko Biloba

Účinky extraktu z listu Gingko Biloby jsou známy již více než 1 000 let. Podporuje mozkovou činnost a posiluje centrální nervový systém. Tento extrakt pomáhá rozšiřovat cévy a díky tomu účinně pomáhá proti impotenci.

slozeni-saw-palmetto

Saw Palmetto

Přírodní extrakt serenoy plazivé pomáhá v boji proti zvětšené prostatě. Tuto léčivou rostlinu využívali již staří Mayové a již oni věděli, že výtažek serenoy plazivé posiluje sexuální energii u mužů i žen.

Vimax dále obsahuje

Vimax prošel klinickým testováním

Vimax v tomto složení prošel klinickým testováním a nemá žádné vedlejší účinky. Lékaři ho doporučují jako doplněk stravy, pro který nepotřebujete lékařský předpis.

Rádi byste Vimax vyzkoušeli, ale máte alergii na některou z níže uvedených látek nebo s nimi z jakýchkoliv důvodů nemůžete přijít do kontaktu? Buďte bez obav. Vimax tyto známé alergeny neobsahuje. Neváhejte a vyzkoušejte Vimax. Výsledky pocítíte a uvidíte již po pár týdnech!

Vimax NEOBSAHUJE
Vimax - česká etiketa
Doprava ZDARMA po celé ČR
Diskrétní balení a doručení
60 denní garance na vrácení peněz
Osobní odběr v Praze