Jaké výsledky můžete očekávat?

  • Zpevnění objemu vašeho penisu při erekci
  • Vimax popřípadě zmírní problém předčasné ejakulace
  • Silnější a delší erekce
  • Zlepší váš prožitek ze sexu a zvýší vaši chuť na sex
  • Intenzivnější orgasmy

jak-vimax-funguje

Průzkum výsledků užívání Vimaxu
Výrobce Vimaxu provedl nezávislý průzkum, ve kterém oslovil více než 9 000 náhodně vybraných uživatelů Vimaxu všech věkových kategorií. Cílem bylo zjistit, jak jsou s ním muži spokojeni a jaké pozorovali účinky.
Jak rychle můžete očekávat zlepšení při užívání Vimaxu?

Můžete pozorovat první zřetelné změny. Vaše erekce bude výrazně silnější a tvrdší než dříve. Zároveň máte větší chuť na sex, protože se Vám zvýší libido. Penis se v prvním měsíci obvykle ještě příliš nemění, protože Vaše tělo si stále zvyká na nové látky.

Váš penis je při erekci prokazatelně objemnější než před začátkem kúry, především ve ztopořeném stavu. V posteli podáváte lepší výkon a déle vydržíte. Někteří muži dokonce pozorují zpevnění penisu i v neztopořeném stavu.

Váš penis je nyní výrazně pevnější než na začátku. Je objemnější a zároveň vaše erekce je silnější a pevnější než kdykoliv předtím. Pokud jste dříve trpěli předčasnou ejakulací, po 3 měsících takové problémy téměř úplně zmizí a vaše výdrž je mnohonásobně delší než dříve.

Maximální výsledky pocítíte obvykle v 3. až 4. měsíci užívání. Pokud chcete účinek ještě větší, užívejte Vimax nadále. Jste-li s velikostí penisu, pevností a výdrží spokojeni, můžete Vimax vysadit. Někteří muži pozorovali, že účinky se částečně po vysazení zmenšily. Vrátili se k užívání a vše bylo jako před vysazením.

Pro maximální účinky doporučujeme Vimax užívat dlouhodobě.

Vimax funguje - přesvědčte se o tom sami!

Doprava ZDARMA po celé ČR
Diskrétní balení a doručení
60 denní garance na vrácení peněz
Osobní odběr v Praze