Doprava ZDARMA pro ČR i SR (doručení do 48 hodin)

Často se nás ptáte

cover-faq

Účinky

Je nějaký způsob, kterým mohu účinek Vimaxu znásobit?
Ideálním způsobem na zvýšení účinku je připojit k užívání některý z intimních cviků (Kegelovy cviky, Jelqing).
Zvětší se mi s Vimaxem penis?
Každé tělo je individuální. Pokud se však setkáte s tvrzeními, že jiný přípravek zapříčinil nárůst 5 nebo 6 a více centimetrů, jedná se o lež a takovým výrobkům se vyhněte. Lidské tělo má svá maxima, které nelze překročit. Vimax díky obsaženému ženšenu napomáhá mikrocirkulaci krve v penisu.
Po jak dlouhé době užívání zaznamenám první výsledky?
Výrobce uvádí, že nejlepší výsledky je možné zpozorovat po 3 měsících. Zákazníci však mnohdy tvrdí, že citelné posílení penisu a erekce zpozorovali po prvním měsíci. Upozorňujeme však, že každé tělo je odlišné a každého bude Vimax ovlivňovat po jiné době užívání.
Je Vimax skutečně tak účinný, jak tvrdí reklamy?
Vimax se vyrábí přes než 15 let. Statistiky, které výrobce uvádí, jsou zkušenostmi zákazníků, kteří si Vimax pochvalují a opakovaně se k němu vracejí.
Dá se Vimax v případě nespokojenosti vrátit?
Věříme, že k této možnosti nedojde, ale pokud potřebujete, neporušené balení je možné zaslat na adresu společnosti a peníze Vám budou v poměrné částce vráceny.
Je možné sehnat Vimax i jinde, než přes e-shop (lékárny, obchody)?
Bohužel ne. Vimax se prodává výhradně prostřednictvím internetu a nakupovat lze pouze přes e-shop nebo při osobním odběru v sídle e-shopu.
Jakou mám jistotu, že Vimax, který prodáváte, je skutečně kanadský originál?
Jako důkaz slouží certifikát, udělený společnosti eMarkest s.r.o, která se tak stala jediným certifikovaným distributorem Vimaxu na území České republiky. Originál certifikátu je uložen v sídle společnosti a jeho kopii najdete na naší stránce zde.
Bude fungovat i pro mě? Nechci vyhodit peníze.
Výrobce Vimaxu za více než 15 let dovedl jeho formuli k dokonalosti. Pokud nebudete s čímkoliv spokojený, garantujeme vám 60ti denní záruku vrácení peněz za všechny nerozbalené balení.
Je Vimax bezpečný?
Vimax má za sebou důkladné testování, které neprokázalo žádné nebezpečí pro mužské tělo. V ojedinělých případech byly zaznamenány mírné bolesti hlavy, křeče v žaludku a bušení srdce. Pokud byste na sobě zpozorovali negativní účinky, nepokračujte v užívání a kontaktujte nás.

Složení

Obsahuje Vimax nějaké alergeny?
Ne. Vimax neobsahuje žádný z alergenů uvedených ve standardní tabulce alergenů (např. ořechy, mléčné výrobky, lepek apod.).
Obsahuje Vimax nějaké nepovolené látky?
Ne, Vimax žádné takové látky neobsahuje.
Je Vimax skutečně přírodní?
Vimax obsahuje extrakty z bylin a kořenů, obohacené o vitamín E. Ten má pozitivní účinek na tvorbu pohlavních buněk, zvyšuje plodnost a podporuje činnost nervového systému.Podrobné složení najdete zde.

Užívání

Mohu doplněk stravy Vimax kombinovat s léky na lékařský předpis?
Kombinace s léky záleží pouze na složení konkrétního léku, který užíváte. Kombinace léků s doplňky není vždy bezpečná. Užívání konzultujte se svým lékařem který vám léčivo předepsal.
Mohu během užívání pít alkohol nebo kouřit?
Příležitostní konzumenti těchto drog se užívání Vimaxu obávat nemusí. Kouření a alkohol ale negativně ovlivňují sílu erekce a plodnost. Užívejte je co nejméně.
Mohu Vimax kombinovat i s jiným doplňkem stravy na posílení erekce?
Kombinovat přípravky nedoporučujeme. Mají podobné složení a tělo není schopné vstřebat najednou tak vysokou koncentraci účinných látek. Přebytek těchto látek tělo bez využití vyloučí.
Mohu užít i více tablet denně?
Výrobce doporučuje dávkovat 1 tabletu denně. Dodržujte doporučení výrobce,
Co když jsem ráno zapomněl užít Vimax?
Nic hrozného se nestalo. Tabletku můžete užít i v průběhu dne, případně ji v daný den vynechat. Na výsledném účinku se to nějak vážně neprojeví.
Mohu Vimax užít i pokud jsem ráno nic nejedl?
Ano, můžete.
Jak se Vimax dávkuje?
Výrobcem doporučená dávka je 1 Vimax denně. Užívá se 1 tableta půl hodinu po snídani.
Kolik tablet obsahuje jedno balení?
Jedno balení obsahuje 30 tablet a při dodržení dávkování vám vydrží na měsíc.
Od jakého věku mohu začít s užíváním?
Obecně doporučujeme začít s užíváním až po 18. roce. .

Praktické informace

Na internetu jsem viděl prodávat Vimax levněji.
Při objednávání z jiných zdrojů buďte velmi obezřetní. Mnoho "podnikavců" zjistilo, jaký je o Vimax zájem, kvůli čemuž se na trhu začalo vyskytovat množství padělků a napodobenin. Tito prodejci však nejsou evidováni v obchodním rejstříku firem. Dávejte proto pozor, pokud je vyžadována platba předem.
Jaká výše DPH se vztahuje na Vimax?
Vimax je doplněk stravy a na tento druh zboží se vztahuje snížená sazba DPH 15 %.
K mé zásilce byl přibalen slevový kupón. Jak ho uplatním?
Kód z kupónu zadejte do příslušného políčka při vyplňování další objednávky. Kód nám však můžete sdělit i při e-mailové nebo telefonické objednávce a slevu vám uplatníme.
Poskytujete na Vimax slevy?
Ano. Již při druhém objednání je možné získat slevu 10 %. Při dlouhodobém odběru je možné získat slevu až 15 %.
Kolik stojí Vimax?
1 balení Vimaxu stojí 1099 Kč. Cena se snižuje s počtem objednaných kusů (2 bal. - 1999 Kč, 3. bal - 2799 Kč, atd..).
Kolik stojí poštovné?
Poštovné České pošty je ZDARMA. Doručení přímo do rukou zákazníka Českou poštou stojí 89 Kč. Doručení kurýrní službou DPD stojí 89 Kč. Doručení na Slovensko stojí 104 Kč (4 €) a DPD kurýr na Slovensko 189 Kč (7 €) .
Co když mě doručovatel nezastihne doma?
Vaše zásilka bude uložena následujících 21 dnů na poště, kde si ji budete moci vyzvednout. Kurýr DPD se s Vámi pokusí spojit a dohodnout náhradní termín doručení.
Je součástí zásilky i daňový doklad?
Ano. Zásilka obsahuje fakturu s vaším jménem a adresou.
Co když zásilka dorazí poškozená, případně s chybějícím nebo neúplným zbožím?
V případě, že máte podezření na nekompletnost zásilky a je na ní vidět poškození, reklamujte tuto skutečnost při přebírání od doručovatele. Pokud zjistíte nedostatek až po otevření obálky, kontaktujte nás.
Je balení diskrétní?
Ano. Vimax zasíláme ve standardní bublinkové obálce, která je označena pouze adresou.
Je při osobním odběru možné platit eury?
Ano, je však nutné mít u sebe přesnou částku. Eura propočítáváme dle aktuálního kurzu.
Je při osobním odběru možné platit kartou?
Ano.
Je možné převzít si Vimax i osobně?
Ano. Osobní odběr je možný v sídle společnosti na adrese Domažlická 1232/3, 130 00, Praha - Žižkov, Česká republika.
Co když jsem si objednávku rozmyslel a o Vimax už nemám zájem?
V první řadě nás o tom co nejrychleji kontaktujte. Pokud jsme však objednávku už odeslali, zásilku nepřebírejte a pošta ji zašle zpět k nám. Náhradu poštovného si neúčtujeme.
Jakým způsobem mohu za Vimax zaplatit?
Platbu je možné zaslat převodem na náš bankovní účet, uhradit poštovní poukázkou nebo zaplatit přímo doručovateli. Více se dozvíte v sekci Doprava a platba.
Jak dlouho trvá, než mi zásilku odešlete?
Každou objednávku zasíláme hned druhý pracovní den od jejího obdržení. Pošta zásilky doručuje obvykle do tří pracovních dnů. DPD kurýr doručuje do dvou dnů. V případě, že za Vimax platíte bankovním převodem, zásilka bude odeslána až po přijetí platby na náš účet (rychlost závisí na bance). Více se dozvíte v sekci Doprava a platba.
Jakými způsoby zasíláte Vimax?
Vimax zasíláme poštou na dobírku nebo přímo do rukou zákazníka. Zasíláme i kurýrní službou DPD, avšak s vyšším poštovným. Více se dozvíte zde.
Jak si mohu objednat Vimax?
Nejsnadněji vyplněním on-line formuláře na našich stránkách, případně e-mailem nebo telefonátem.
Nebude to moc drahé?
Ceny za měsíční balení Vimaxu začínají od 660 Kč. Nejlepší výsledky se obvykle dostavují během 3. a 4. měsíce užívání. Myslete na to při objednávce. Objednejte si větší balení a ušetříte více..
Doprava ZDARMA po celé ČR
Diskrétní balení a doručení
60 denní garance na vrácení peněz
Osobní odběr po celé ČR