Doprava ZDARMA pro ČR i SR (doručení do 48 hodin)

Nuru masáž – mix erotiky a exotiky s „happyendem“

1/52/53/54/55/5 (7 hlasů, průměr: 4,57 z 5)
Loading...

Opravdu jen málo věcí dokáže naladit naše smysly tak, jako erotická masáž. Čeká vás uvolnění, relaxace, odbourání stresu a napětí, vzrušení, vášeň a povzbuzení libida i silný orgasmus.

Erotická masáž je skvělým způsobem, jak znovu načerpat sexuální energii, upevnit partnerský vztah, dostat chuť na sex i do života. Citlivé doteky uvolní napětí, nastartují volné proudění endorfinů, přinesou pocity blaha a dobrou náladu. Masáž je také cestou k dosažení emocionální rovnováhy.

nuru masážNuru je vlastně jedna z mála masáží s „happyendem“

 

Masáž hezky tělo na tělo

Nuru masáž je v angličtině označovaná jako body to body masáž nebo body slide masáž. Erotická technika byla používána v tradičních japonských historických lázních. Je poskytována mužům a jen výjimečně ženám.

Pro masérku je tato erotická masáž velmi fyzicky náročná a vyžaduje dokonalou synchronizaci pohybů a technik. Masáž Body to Body si díky původu z tradičních japonských lázní uchovává techniky a postupy tradiční rituální masáže, kdy je masérka při masáži zcela nahá. Jedná se o masáž celého těla, nohy, záda, šíje i hýždě a věnuje se dostatečně dlouhý čas intimním partiím.

 

VIDEO: Přesně na takovéhle služby se můžete těšit. Navíc masérka bude úplně nahá.

 

Nuru gel z morských řas

Slovo nuru pochází z japonštiny a znamená kluzký, což je hlavní vlastnost speciálního japonského Nuru gelu z mořských řas. Gel má hustou konzistenci a vzhledově připomíná lubrikant. Nevysychá, nebarví, nemastí, nenechává fleky, nelepí se, je lehce omyvatelný vodou a krásně klouže.

Díky svému přírodnímu původu má současně blahodárné antibakteriální a výživné účinky pro lidskou pokožku, která po něm zůstává hebká a hydratovaná. Nuru masáže byly donedávna doménou především orientu, nyní se rozšiřují do celého světa a stává se z nich velmi žhavý trend v oblasti erotických masáží.

 

Průběh Nuru masáže

Masáž začíná společnou sprchou s masérkou, kde vám slečna dopřeje velmi jemnou masáž, potom se přesunete do salonku, kde už je vše připraveno pro Nuru. Masíruje se z pravidla na velké vyhřívané podložce s nepropustným potahem, nebo na vhodné nafukovací matraci.

Masérka nanese zahřátý Nuru gel na své nahé tělo i na vaše tělo a pak může vše začít. Při Nuru masáži dochází ke tření těl, tedy masáž tělo na tělo. Masérka se po vás začne klouzat celým svým tělem, kdy k masáží používá i váhu svého těla a zejména všechny její části.

Budete překvapení, jak je Nuru masáž originální, smyslná, erotická, vzrušující a gradující. Přijdete si na své a nikdy na ni nezapomenete. Končí se ručním vyvrcholením, vyvrcholením mezi prsa, a někdy i vyvrcholením během masáže při tření těl.

 

Pravidla a zásady erotické Nuru masáže

Erotická Nuru masáž není poskytování sexuálních služeb, a proto líbání, orální či klasický sex není součástí žádné erotické masáže. Není možné si jej vynutit ani za příplatek. Návrhy tohoto typu uráží vaši masérku a může masáž z tohoto důvodu ukončit.

Můžete však masérku povrchově hladit a dotýkat se jí, vše je na dohodě. Užijete si prostě erotiku z jiné stránky, rozšíříte si obzory, budete vnímat všemi smysly, prohloubíte si erotický prožitek a naučíte se něco, co pak sami můžete použít při erotických hrátkách s vaší partnerkou.

TIP NA DOMA: 33+5 erotických her pro oboustranné uspokojení. 

 

Nuru masáž celého těla je jako žádná jiná

Nuru masáž je druh mimořádně smyslné erotické masáže, kdy se po celu dobu masáže masíruje celým tělem, tedy prsy, bříškem, zadečkem i vagínou. Při masáži se jemné složky gelu vstřebávají do těla a dodávají mu novou energii.

Nuru masáž je klouzavá, postupně rozproudí krev a energii až do konečků prstů. Dotek těla na tělo, onen pomalý klouzavý pohyb a tření těl intimními místy způsobuje mužům hluboký prožitek a opravdu extrémní vzrušení.

Energická masáž zasahuje hluboko do těla, až do vnitřních orgánů. Tlak těla na tělo způsobuje velmi dobré prokrvení pokožky, svalů i vnitřních orgánů, díky kterému se budete dlouhou dobu cítit zcela uvolnění a plní energie.

 

Nuru masáž a nahota

Nuru masáž je zcela odlišná od klasických masáží. Nuru masáž je mokrá masáž, u které jsou klient i masérka zcela nazí. Přírodní gel se zahřeje na příjemnou teplotu, aby byl příjemný pro oba účastníky.

Masérka klouže svým tělem po tělu klienta a hmatový vjem je překvapivě vzrušující. Nuru masáž probudí všechna vaše sexuální cítění. Procedura působí nejen na organismus, ale je i elixírem života pro všechny naše smysly.

 

VIDEO: Nuru dovedené k umělecké dokonalosti. 

 

Okuste kouzlo tradičního japonského rituálu

Sex nemusí být stále stejný, upocený a ve stejném scénáři ukončený během pěti minut. Dopřeje si nedostižnou Nuru masáž se vším všudy. Souhra dvou nahých vlhkých těl vám otevře nové obzory do světa erotiky.

Nuru gel má kromě příznivých fyzikálních vlastností i velkou schopnost zbavovat organismus psychického napětí, přispívat k celkové pohodě a v kombinaci se svůdnou Nuru masérkou jde o výborný prostředek k relaxaci v orientálním stylu.

 

Kouzlo erotické masáže Nuru

Erotické tělesné pohyby jsou kluzké a leckdy nepředvídatelné, což je velmi lákavé pokušení, které činí Nuru masáž úchvatnou. Vyvrcholení může být součástí i zakončením.

Pocítíte příval svěžesti, radosti a uspokojení, a to každým místem své kůže. Nuru erotické masáže jsou skutečným rájem rozkoše, který se vám rozhostí po celém těle. Aplikace příjemně nahřátého Nuru gelu a následné hýčkání hedvábným masérčiným tělem je podstatou. Jde o lék na všechny erotické poruchy a nechuť k sexu. Příjemné osvěžení všedního života. Perfektní uvolnění a relaxaci.

 

Co dělat, pokud jedete na Nuru masáž poprvé?

Nebojte se komunikovat a zeptat se. Nejprve vám bude vysvětlen průběh erotické masáže a zodpovězeny všechny dotazy. Odložíte si veškeré oblečení, dostanete čistý ručník a sejdete se nazí ve sprše, nebo spolu do sprchy jdete z masérny. Absolvujete společnou erotickou sprchu.

Erotická masáž začíná na břiše. V úvodu erotické masáže mohou být první momenty nezvyklé, někdy pro vás lehce stresující, pokud jste na erotické masáži poprvé, proto je třeba se nejdříve uvolnit pomocí kvalifikované masáže zad, šíje, horních i dolních končetin.

 

Nuru masáž má jedinečnou erotickou atmosféru

Už od samého počátku erotické masáže je ze strany masérky nastolena erotická atmosféra. Očekávat můžete doteky na vnitřní straně stehen, ve slabinách, na dolní části beder a postupně nebudete ochuzeni ani o další intimní místa, stejně jako svůdné a smyslné pohledy do přilehlých zrcadel, které zintenzivní techniku tělo na tělo.

Atmosféru umocňuje relaxační hudba a intimní osvětlení svíček. Erotická masáž zepředu asi v polovině délky erotické masáže je zaměřena přední části těla, především intimním partiím.

Masáž může a nemusí končit vaším intimním vyvrcholením a není nutnou součástí celé služby. Jde o to, zda si to sám dopřejete nebo se o to ochudíte. Na konci je ve zvyku absolvovat ještě jednou očistnou sprchu v doprovodu masérky či samostatně.

DÁLE ČTĚTE: Nejste náhodou závislí na sexu? Chyba to není, pokud tím nikomu neškodíte. 

Bolest varlat - časté příčiny i těch nejmenších bolístek
Nechuť k sexu u mužů - kdo zodpovídá za kulhající vztah?
Doprava ZDARMA po celé ČR
Diskrétní balení a doručení
60 denní garance na vrácení peněz
Osobní odběr po celé ČR