Doprava ZDARMA pro ČR i SR (doručení do 48 hodin)

Běh a erekce – jaký čas a vzdálenost musím odběhnout, abych zlepšil erekci?

1/52/53/54/55/5 (1 hlasů, průměr: 5,00 z 5)
Loading...

Že je pravidelný pohyb důležitý pro naši fyzičku, to už všichni víme. Že je to také základní stavební prvek pro pevné zdraví a hlavně pevnou erekci, to už také nejspíš víte.

A tak mnohé z vás určitě napadne, že je právě běh pro erekci velmi přínosný a pozitivní.

  • Jenže, kolik toho běhu vlastně musí být?
  • Stačí vám pár minut měsíčně, několik hodin týdně, anebo je nutné absolvovat hned celý maraton?
  • Jaké množství běhu je pro vaši erekci přínosné?
  • A v čem přesně vlastně běh erekci prospívá?

Na to se společně podíváme právě v tomto článku.

běh a erekce

 

Běh a erekce

Abychom pochopili hlavní přínosy běhu, či jakékoliv fyzické aktivity, na vaši erekci, je nutné si nejprve uvědomit, proč vlastně vzniká erektilní dysfunkce. Jaké jsou příčiny vzniku erektilní dysfunkce?

Mezi ty nejzákladnější a nejhlavnější příčiny erektilní dysfunkce patří kardiovaskulární nemoci či zhoršená průchodnost cév. To může být způsobeno kornatěním tepen, ukládáním cholesterolu v cévách či věkem.

A právě tyto základní příčiny vzniku erektilní dysfunkce lze jednoduše vyřešit zdravým životním stylem, pestrou stravou a dostatkem pohybu.

Nezáleží potom na tom, o jaký pohyb se jedná. Může to být zmíněný běh, posilování nebo třeba plavání. To už záleží pouze na vás. Potvrdila to také odborná studie z roku 2018.

MĚJTE PŘEHLED:

Problémy s erekcí – seznam typů, běžné příčiny, metody nejrychlejší léčby a pomoci.

 

Potřebná délka běhu pro viditelné zlepšení erekce

Ovšem, pokud budete běhat jen pár minut měsíčně, žádný větší užitek ani změnu to na vás mít nebude.

Stačí se řídit jednoduše tím, co vidíte v zrcadle a na váze. Asi se shodneme na tom, že to na vaší fyzičce nebude mít větší vliv.

Proto je důležité dodržovat určitý objem takového tréninku.

Podle výše zmíněné studie byste se měl běhu nebo nějaké jiné aerobní činnost, tedy třeba jízdě na kole, věnovat po dobu 40 minut 4krát týdně. Podle jiné studie z Harvardu bylo už pouhých 30 minut chůze denně spojeno se 41 % poklesem rizika vzniku erektilní dysfunkce.

Toto cvičení by mělo být ve střední až vysoké intenzitě. To znamená, že se zahřejete, zapotíte, vaše tvář zčervená, váš pulz se zvýší a začnete rychle dýchat.

Celkově takovéto týdenní cvičení 160 minut po dobu 6 měsíců přispívá ke snižování erektilních problémů, dále pak pomáhá v boji s obezitou, hypertenzí, metabolickým syndromem nebo kardiovaskulárními chorobami.

 

V čem běh prospívá erekci?

Jak už jsme si řekli výše, erektilní dysfunkce nejčastěji vzniká zhoršenou průchodností cév, tedy zhoršeným prouděním krve do penisu.

Právě změny v životním stylu a více pohybu dokáží tento negativní faktor eliminovat. Fyzická aktivita totiž zlepšuje průtok krve v celém těle, a to i právě v penisu.

Aerobní cvičení posiluje srdce, zlepšuje stav cév, podporuje správný průtok krve do celého organismu a celkově udržuje tělo v dobré fyzické kondici. Právě proto se vám může díky pravidelnému běhu zlepšit vaše erekce.

Ovšem cvičení či onen byste měl považovat pouze za začátek trvalejších změn vašeho celkového životního stylu. Zezačátku vám třeba běhání pomůže k dosažení pevnější erekce, ale nebude to navždy.

Zejména pak, pokud se nezdravě stravujete, kouříte, pijete alkohol a hodně se stresujete. Proto je kromě pravidelné fyzické aktivity důležitá i celková změna životního stylu.

 

SLOVO REDAKCE:

Běh či jakékoliv aerobní cvičení je pro vaši erekci a celkové zdraví velmi důležité. Na tom se už nyní určitě shodneme. Ovšem není možné sázet jen na něj.

Kromě běhu byste měl začít také žít zdravěji. To, že máte nějaké potíže s erekcí, je jen jedním ze signálů, že není ve vašem organismu všechno v pořádku.

A s největší pravděpodobností to může souviset s vašimi cévami. Proto začněte pravidelně běhat, zdravě žít, dostatečně odpočívat a méně kouřit. To všechno vám pomůže zlepšit vaše celkové zdraví i vaši erekci.

DÁLE ČTĚTE:

Zdravým životním stylem ke zdravé erekci (MANUÁL). Co dělat a jak přesně?

zdravý život, zdravá erekce

vimax facebook

 

Použité zdroje:

Plavání a erekce - jaký čas a vzdálenost musím uplavat, abych si zlepšil erekci?
Vysoký cholesterol a erekce - přes ucpané cévy vám nepoteče krev do penisu
Doprava ZDARMA po celé ČR
Diskrétní balení a doručení
60 denní garance na vrácení peněz
Osobní odběr po celé ČR