Doprava ZDARMA pro ČR i SR (doručení do 48 hodin)

Alfa samec k mužnosti potřebuje vysoký testosteron

1/52/53/54/55/5 (11 hlasů, průměr: 3,73 z 5)
Loading...

Přemýšleli jste někdy, proč se na některé muže lepí ženy jako včely na med a o jiné ani nezakopnou?

Všimli jste si rozdíl mezi úspěšnými a sebevědomými muži a těmi zakřiknutými, kteří se do flirtu raději nepouštějí? Ti, kteří na sebe neradi upozorňují a žijí ve stínu úspěšnějších?

Každý muž je jiný a má jiné vlastnosti. Ti úspěšní a u žen oblíbení však mají jednu společnou. Je to vysoký obsah testosteronu. Nevýrazným a bázlivým mužům naopak chybí.

Podívejme se, jak se alfa samec odlišuje od „šedého průměru“, co dělá v životě jinak a jak se jeví v očích ženy.

testosteron

Testosteron je zodpovědný za to, jak muž vypadá a jak se chová

 

Kdo je alfa samec?

Takového muže poznáte velmi jednoduše. Je ho vidět, slyšet, a dokonce i cítit, protože alfa samci mají pro ženy výraznější vůni (hovorově pižmo).

Alfa samec je urostlý a svalnatý. Jeho tělo je větší, a to i tehdy, pokud nesportuje. Alfa samci ale obvykle sportují a své tělo zvelebují. Vede je k tomu přirozené sebezapření a zápal. Jsou na sebe velmi přísní.

Hlas alfa samce je zvučný a v ruchu hlasů ho je vždy dobře slyšet.

 

Jak se alfasamec chová?

Alfa samec a společnost

Alfa samec se nezajímá, co si o něm myslí ostatní. Nezajímá se ani o to, co ostatní dělají. Má vysoké sebevědomí a je to on, kdo určuje trendy a pravidla.

Alfa samec a ženy

Ve vztahu k ženám je pozorný, ale rázný. Žena hned ví, že s ním nemůže jen tak mávat. Alfa samec bývá striktní a pokud si hledá ženu pro dlouhodobý vztah, vždy jí dá na výběr:

„Hlava rodiny jsem já. Buď to přijmeš a budeme mít skvělý a zabezpečený vztah, nebo se rozloučíme.“

Alfa samec obvykle nesnese a nechce randit s alfa samicemi. Vystupuje totiž jako vůdce skupiny a tak, jak se těžko smiřuje s jinými alfa samci ve skupině, těžko vychází i se ženami – alfa samicemi.

Alfa samec a rodina

Alfa samec se zajímá a snaží se vždy zajistit všechny základní potřeby pro sebe a svou rodinu, případně jinou svěřenou odpovědnost.

Je to „pracant“, který se klidně udře, jen aby měla rodina co jíst a kde bydlet. Není to žádný mámin mazlíček, který by se nechal obskakovat. Vše si zařídí sám a pro sebe je sám největší autoritou.

V rodině se alfa samec chová přesně tak, jak se od muže očekává. Ne vždy je s ním snadné vyjít, ale povinnosti si plní dokonale. Alfa samec je často perfekcionista a nepoleví, dokud nedosáhne cíl a nezajistí vše potřebné.

testosteron_a_rodina

Testosteron muže nutí být lepším otcem a chránit rodinu

 

Alfa samec a jeho vlastnosti

Alfa samec je zároveň velmi pilný a pracovitý. Má přísně stanovené cíle a když je dosáhne, hledá další výzvy. Nikdy nestagnuje a snaží se být vždy lepší, než okolí a on sám. Překonává se, soutěží s ostatními i se sebou.

Díky tomu jsou alfa samci skvělí lídři a vedoucí autority. Nejednou alfa samec odchází z neperspektivního vztahu nebo zaměstnání, pokud vyhodnotí, že nemůže naplno projevit svou snahu a schopnosti. V tomto případě se vůbec nezajímá o pocity „pozůstalých“.

Nechce ztrácet čas s věcmi nebo lidmi, pokud v nich nevidí smysl. Rozhoduje se s chladnou hlavou a názor změní klidně po minutě, pokud to uzná za nezbytné.

 

Alfa samci a testosteron

Společným jmenovatelem je vysoká produkce testosteronu. Je to mužský pohlavní hormon, který ovlivňuje vzhled muže a stejně tak jeho chování.

Tvorbu testosteronu oslabuje obvykle věk, takže ve vyšším věku ho má méně i alfa samec. To ale neznamená, že časem muž nutně „zženští“. I starý muž, který o sebe dbá, sportuje, kvalitně se stravuje, si dokáže udržet hladinu hormonů až do důchodu.

Naopak, mladý muž na počátku „kariéry“ může mít méně testosteronu než udržovaný důchodce. Proč?

 

Proč klesá testosteron i u mladých mužů?

Produkci hormonu si mladíci úspěšně oslabují nesprávnou životosprávou. Většina z nich dnes sedí za počítačem, přehnaně se věnuje módě a „chlapské věci“ jsou mimo jejich zájem.

Vznikla nám tu generace „mamánků“, kteří se nedokážou postarat sami o sebe a už vůbec ne o partnerku nebo mladou rodinu.

Nesportují a sedí za počítačem ve škole, v práci i ve volném čase. Z různých příčin pohrdají tradičními hodnotami, zakládáním rodiny i neochvějným statusem muže ve společnosti. Tito chlapci mohou společnosti jako takové více uškodit než prospět.

Vznikají různé zvláštní směry, jako například asexualita – nezájem o sex. Věřící se zas dobrovolně vzdávají sexu jako celibátníci. Tyto „vznešené“ morální a duchovní hodnoty však nevedou správným směrem.

 

Jak zvýšit hladinu testosteronu?

Testosteron přirozeně produkuje organismus. I díky němu vám roste ochlupení, máte hluboký hlas a mužské rysy. Každý muž v sobě má testosteron, jinak by se ani mužem nestal.

Upozorňuji, že tvorbu testosteronu snižují i různá onemocnění produkčních žláz nebo jiné těžké a dlouhotrvající nemoci (diabetes, obezita, kardiovaskulární onemocnění). Tehdy je namístě návštěva lékaře.

VÍTE, JAK probíhá vyšetření u urologa?

 

Jak změnit životosprávu pro více testosteronu?

Proti postupně slábnoucí tvorbě hormonu se však dá účinně bránit a udržet si tak produkci do maximálního možného věku. Jak na to?

  • Dostatečný pohyb, sport nebo namáhavější fyzická práce.
  • Dostatečný odpočinek – nic není důležitější jako spánek a regenerace organismu.
  • Co nejméně sezení a ležení bez pohybu.
  • Kvalitní a čerstvá strava s dostatkem masa (zdravé tuky, bílkoviny a sacharidy).
  • Méně stresu sníží tvorbu špatných stresových hormonů.
  • Co nejvíce sexu a procvičování pohlavních orgánů (soulož, masturbace, masáže).
  • Bohatý pitný režim vyplaví škodliviny a udrží tělo vitální.
  • Otužování zoceluje organismus a podpoří vyplavování hormonů.
  • Přijetí větší odpovědnosti v životě nutí samce stát se vedoucí a odpovědnou osobností. I takový status dokáže částečně zvýšit testosteron!

 

Jste alfa samec? Otestujte se

Pokud přemýšlíte, zda jste či nejste alfa samec, upřímně si odpovězte na následující otázky. Čím více odpovědí bude kladných, tím větší je šance, že jste i vy alfa samec. Najdete se v těchto vlastnostech?

 

Síla

Sportuje a stará se o své tělo. Je silný fyzicky i duševně. Sport a pohyb jsou pro přirozenou tvorbu testosteronu velmi důležité.

Vůdcovství

Cítí svou sílu a převahu nad ostatními muži, kteří nejsou alfa. Má sklony k vůdcovství a rozhodování za svěřené lidi.

Dravost po vítězství

Testosteron žene alfa samce k vítězství. Pokud selhává, nikdy se nevzdá. Prohru bere jako motivaci k dalším „soubojům“ a dokáže se z ní poučit.

Ambice

Nikdy se nespokojí se současným stavem a snaží se vždy posunout dále k lepší verzi sebe sama.

Soutěživost

Před ostatními se chce prezentovat jako ten nejlepší. Nespokojí se s druhým místem a chce být vždy na výsluní.

Charisma

Dokáže zapůsobit na většinu žen a ví, co potřebují. Ví, jak se k nim chovat, aby mu podlehli a stali se jeho „samicemi“.

Vysoké libido – sexuchtivost

Testosteron podvědomě žene alfa samce „množit se“ co nejvíce. Proto má stále chuť na sex. Bez pravidelného sexu je podrážděný, protože je to stav, na který není zvyklý.

Přísnost

Alfa samec se řídí přísnými, ale spravedlivými pravidly. Je přísný na lidi, kterým zadává příkazy, ale hlavně na sebe. Má silnou morálku.

Optimismus

I přes své „tvrdosti“ je vždy dobře naladěný a cítí se fit. I to je důsledkem testosteronu, který si zvyšuje sportem a správnou životosprávou.

Ochranářský reflex

Alfa samec chápe svou roli v koloběhu života a ochrana své rodiny je pro něj prioritou. Alfa samec jen málokdy opouští ženu svého života a už vůbec ne tehdy, když mají společné potomstvo.

Spolehlivost

Slovo alfa samce platí. Pokud by ho porušil, styděl by se sám před sebou. Právě tato sebekázeň z něj dělá velmi zodpovědného člověka.

Egocentrismus

I alfa samec umí být sobecký, ale vždy myslí i na blaho okolí. Někdy může působit dokonce nafoukaně a povýšeně, ale jeho cílem je odpovědnost a péče o rodinu, a to i za cenu, že někdy může působit jako sobec.

 

Testosteron se stará o zachování lidstva

Ten nejhorší scénář, který si může lidstvo představit je ten, ve kterém muži přestanou být muži a postupně se začnou vzdávat své mužské pozice ve společnosti.

To by mohlo vést ke snižování porodnosti a množení lidí. Částečně se to děje ve světě již nyní, protože dosud nebylo nikdy tolik mužů – „nemužů“, jako dnes.

Podmínky jsou však benevolentní a kdo chce, může být homosexuál nebo si dokonce změnit pohlaví.

Zbývá na nás, skutečných mužích se skutečným názorem na „směrování“ mužnosti, abychom se postarali i o další generace.

Nenechte se špatnými návyky obírat o mužskou sílu – testosteron a začněte ještě dnes. Nikdy není pozdě objevit, ale také vybudovat v sobě alfa samce!

DÁLE ČTĚTE: Vliv andropauzy – mužského přechodu na tvorbu testosteronu. 

Impotence není špatná erekce, ale neplodnost! Kde je rozdíl?
Swingers párty – klady a zápory skupinového sexu
Doprava ZDARMA po celé ČR
Diskrétní balení a doručení
60 denní garance na vrácení peněz
Osobní odběr po celé ČR