Doprava ZDARMA pro ČR i SR (doručení do 48 hodin)

Testosteron – 8 nepříjemných projevů snížené hladiny

1/52/53/54/55/5 (6 hlasů, průměr: 4,83 z 5)
Loading...

Hormon testosteron jistě znáte ve spojitosti s mužností, mužskou silou, alfa samci, se skvělým výkonem v posteli a dlouhou výdrží. Ano, je to pravda a všechny tyto „schopnosti“ z velké části závisí na hladině testosteronu.

Testosteron produkují varlata. Produkce ale klesá věkem a oslabuje ji i nesprávná životospráva. Přesně proto se starší muži, pivaři a kuřáci bez pohybu, ale zato s velkým bříškem, potýkají s nedostatkem testosteronu.

testosteron

Je jasné, který z těchto pánů má vyšší hladinu testosteronu

 

Nedostatek testosteronu – problém současných mužů?

Co je horší, hladinu mají sníženou i dnešní mladíci. Stačí se podívat po ulici. Chlapci nosí obtažené kalhoty, do kterých se nevejde ani sexy zadek modelky.

Vídat zženštilé typy s vytrhaným obočím, s makeupem a infantilním chováním. Částečně za to může uvolněná výchova, ale slabá hladina hormonu má na věci stejný podíl.

Dále přispívá škodlivá strava. Potraviny jsou napumpované hormony, chemie číhá v ovoci a zelenině.

Současná drogerie a kosmetika má schopnost měnit hladinu hormonů. Stejně tak plasty a další obaloviny. Dá se tvrdit, že téměř všechno, s čím se denně setkáme, je nějak „moderně“ upravené, až to škodí zdraví.

PŘEČTĚTE SI O TOM, jak obyčejné plastové lahve a tašky ovlivňují hladinu testosteronu a na druhé straně zvyšují hladinu ženských hormonů. Na svědomí to mají ftaláty – změkčovadla plastů. Dávejte proto velký pozor, z jakých lahví budete krmit své děti a vy sám se mějte na pozoru.

nizka_hladina_testosteronu

Při současných trendech není těžké rozpoznat, kdo má jakou hladinu testosteronu

 

Nejčastější příznaky nízké hladiny testosteronu

Nízkou hladinu testosteronu dokážete spatřit i na první pohled. Svalnatý muž v nejlepší formě a s úspěchem u žen má jasně mnohem vyšší hladinu, než „vychrtlý“ a bledý správce sítě někde v podzemí.

Protože jsme lidé, podvědomě vnímáme i pachovou stopu, zvláště ženy. Proto se nedivte, pokud vaše partnerka čichá k tričku z posilovny a naopak, nemusí ji vonět vaše vyžehlená a navoněná košile ze skříně. Necítí z ní vás ani vaši mužnost.

Ženy instinktivně tíhnou k alfa samcům a i jejich pach je dokáže přivábit. Stejně, jako muže vábí vůně ženy a nevadí, pokud se právě 2 dny nemyla. Zákony přírody nikdo neobejde. ČTĚTE TAKÉ: Přesný vliv snížené hladiny testosteronu na sílu a pevnost erekce.

TIP: Hladinu testosteronu zvyšuje Kotvičník Zemní – Tribulus Terrestris. Užívejte kanadské tablety Vimax s obsahem kotvičníku a dalších extraktů bylin, které pomohou dostat testosteron do normální hladiny, a také zpevní erekci a podpoří libido.

tablety vimax na erekci

 

 

Test hladiny testosteronu

Pokud pochybujete o své hladině testosteronu, odpovězte si na tyto otázky: 

 • Býváte často unavený, i když právě nepracujete a jste vyspalý?

Tento prvotní příznak mnozí muži ignorují. Myslí si, že jsou pouze přepracovaní a unavují je povinnosti a stres. To může být pravda, ale pokud jste unavení i v době, kdybyste neměli, je třeba zpozornět.

Tak, jako testosteron „dopuje“ muže mužskou silou, tak ho věk o tuto sílu obírá. Problém je v tom, že to není jen únava. Později se přidává i duševní nepohoda.

Slabý testosteron dokáže způsobit i problémy se spánkem, kdy je muž mrtvolně unavený, ale nedokáže usnout.

 

 • Cítíte se zbytečný, „vyhořelý“ a přešla vás chuť do života?

Únava a ospalost časem přechází do letargie, a zároveň pocitů hněvu. Muž je stále unavený, sám se cítí nepoužitelný, partnerku už nedokáže uspokojit a kvůli oslabenému libidu už ani nemůže.

Zlobí se sám na sebe a obtěžují jej zvědavé otázky okolí. Poradit může psycholog, avšak ani on není všemocný.

sanky_v_lete

Pokud se někdy cítíte zbytečný jako sáňky v létě, může to být důsledkem nízkého testosteronu

 

 • Ztrácíte postupně zájem o sex a „hříšné myšlenky“ vás napadnou jednou za čas?

Oslabení libida přichází věkem. Mladíky obvykle netrápí. V pubertě muž pohlavně dozrává a hladina hormonů je na vrcholu. Možná si vzpomenete, jak jste zamlada zvládli 4 kola a vydržet den bez sexu či masturbace bylo nepředstavitelné.

Starší muži (cca po 50. roce) na toto jen s úsměvem vzpomínají, ale ne každý chápe, že na vině je z velké části snížená produkce mužských hormonů.

TIP PRO PAMĚTNÍKY: Přečtěte si, jaký je sex po padesátce a jaké máte možnosti zlepšit jej.

 

 • Trápí vás slabá erekce, a když dojde „na věc“, erekce selhává?

Oslabená erekce sice není jednoznačným důkazem nízkého testosteronu, protože negativních vlivů je více. Pokud se ale slabá erekce setkává s výše uvedenými příznaky, příčinou může být snížená produkce hormonu.

Problémy s erekcí mají několik stupňů od občasného oslabení přes stabilně měkký penis, až po úplnou erektilní dysfunkci.

Přesný stupeň a vhodnou pomoc vám nejlépe doporučí urolog, proto s jeho návštěvou neotálejte.

PŘEČTĚTE SI, jak probíhá vyšetření u urologa.

 

 • Snížil se vám objem ejakulátu a někdy nedojde k výronu semene vůbec?

Testosteron se tvoří ve varlatech, stejně jako spermie. Pokud si všimnete, že objem spermatu se snížil, dá se očekávat i oslabená produkce testosteronu.

Dávejte si ale pozor. Snížený objem ejakulátu neznamená, že byste se stával neplodným. Riziko otěhotnění se sice snižuje, ale přítomné je stále.

OTESTUJTE SVOU PLODNOST a přečtěte si o spermiogramu – testu plodnosti.

PODPOŘTE TVORBU EJAKULÁTU a přečtěte si o zdravé masáži varlat.

 

 • Začali jste v rychlém čase plešatět, vlasy jsou slabé a křehké

Ochlupení je pro muže příznačné. Je proto škoda, když muži s bujnými a hustými vlasy přicházejí o porost právě kvůli slabému testosteronu.

Ojediněle se může vyskytnout kromě vlasů i vypadávání obočí nebo řas, řídnou chlupy na hrudi a zádech, případně brada.

Všimněte si starších mužů s hustými vlasy a vousy. Ti o testosteron nouzi nemají. Bohužel, dnes začínají plešatět už třicátníci.

ples

Plešatění patří mezi prvotní příznaky nízké produkce testosteronu

 

 • Ztrácíte fyzickou sílu a ochabuje vám svalstvo?

Muži, kteří pravidelně celý život sportují, se ochabnutí svalů bát nemusí. Jejich produkce testosteronu je v normě až do důchodu.

Pokud jste ale měli pěstované a vyrýsované svaly z mládí a ty najednou začnou rapidně slábnout a mizet, problém může být v testosteronu. Je načase opět cvičit a svalovou hmotu nabrat zpět. Tělo začne produkovat hormon automaticky.

 

 • Po ochabnutí svalstva jste začal přibírat na břiše a bocích?

Když klesá testosteron, často začíná stoupat hladina ženských hormonů. Ty si nosí v těle i muži, avšak v malých množstvích.

Pokud se ale začne testosteron snižovat, posílené ženské hormony nutí tělo přibírat. Pokud má muž nesprávné stravování, velmi snadno přibere.

Jistě si z okolí pamatujete poměrně „jednotný“ vzhled starších mužů – pupkatý, ureptaný pán s pleškou. Na vině je často oslabený testosteron.

 

Jak udržet nebo zvýšit hladinu testosteronu?

Rada je jednoduchá, těžší je dodržet ji. Celá věda je v přístupu k sobě samému. Muži, jejichž testosteron začal klesat, mají stále menší a menší zájem a vůli věc napravit.

pierce_brosnan

Chcete-li ve stáří vypadat jako například tento pán, důkladně se držte rad níže

 

Ti z vás, kteří jsou odhodláni, začněte okamžitě ještě dnes:

 • Sportovat, cvičit a hýbat se
 • OKAMŽITĚ omezit tabák, alkohol a drogy
 • Začít se kvalitně a čerstvě stravovat
 • Souložit a masturbovat každý jeden den
 • Zajít za urologem, aby zjistil, zda není klesání testosteronu důsledkem jiného onemocnění

Tyto přirozené povzbuzovače testosteronu jsou účinné, levné a zvládne je každý. Podstatné je chtít a nevymlouvat se. Dělejte věci společně s partnerkou nebo přáteli. Vzájemná motivace vás požene vpřed rychleji.

Podpořte svou hladinu testosteronu díky silnému bylinnému složení kanadského Vimaxu. 

tablety vimax na erekci

 

Další články o testosteronu, jeho potřebě v těle a metodách jeho zvýšení

Testosteronové tablety – kdo je smí užívat a komu je nepředepíší?
Testosteron – 8 nepříjemných projevů snížené hladiny
Zvýšení testosteronu – léky, bylinky a 6 okamžitých změn životosprávy
Andropauza – děsí většinu mužů. Jak se dá oklamat?

 

Swingers párty – klady a zápory skupinového sexu
Přerušovaná soulož - užijte si klidně 3 x delší sex!
Doprava ZDARMA po celé ČR
Diskrétní balení a doručení
60 denní garance na vrácení peněz
Osobní odběr po celé ČR