Doprava ZDARMA pro ČR i SR (doručení do 48 hodin)

Přerušovaná soulož – užijte si klidně 3 x delší sex!

1/52/53/54/55/5 (6 hlasů, průměr: 4,50 z 5)
Loading...

Přerušovaná soulož je přirozený způsob, jak prodloužit požitek ze sexu, a zároveň bránit otěhotnění. Ideální je, pokud si přerušovaný sex oblíbíte oba. Potřebná je hlavně trpělivost a vaše ochota na chvíli „vytáhnout“.

přerušovaná soulož

Při snaze zabránit ejakulaci použijte palec a ukazovák

 

Co je přerušovaná soulož? 

Je to běžná soulož s krátkými přestávkami na „rozdýchání“. Trvá déle a také k ejakulaci dojde později. Oddálení ejakulace je hlavním důvodem pro takovýto sex.

Pokud dosahujete výron semene rychleji, než si to partnerka přeje, vytáhněte penis z vagíny předtím, než na vás přijde orgasmus.

Nezáleží na tom, jestli to bude po jedné nebo po 10 minutách sexu. Vy sám víte, kolik přibližně vydržíte a kdy na vás ejakulace přichází.

DOPORUČENÍ: Pokud vám erekce selhává během sexu nebo hned po první ejakulaci, posnažte se udržet krev v penisu co nejdéle. 

S tím vám pomohou kanadské tablety Vimax s bylinným složením. Do 2  dnů jsou u vás a pomohou vám zmírnit problémy s předčasnou ejakulací. 

tablety vimax na erekci

 

 

Jak dlouho vydržím při přerušovaném styku?

Toto je individuální a záleží na každém, jak citlivý má penis. Ze zkušenosti odhaduji, že pozastavit ejakulaci je „příjemné“ asi 3-krát.

Celý penis včetně varlat je již „přichystán“ a ejakulovat je pro něj přirozené. Pokud znáte pocit citlivého, až bolavého žaludu po orgasmu, tuto bolest můžete cítit již při přerušování.

Pokud si ale techniku osvojíte a přerušovat budete včas ještě před ejakulací, zvyknete si a sex prodloužíte.

VÍTE, jak přesně vám partnerka dopomůže k lepší a pevnější erekci?

 

Stačí pouze vytáhnout penis?

Toto, bohužel, nestačí, protože muž většinou zůstane ve vagíně příliš dlouho. Roztouženě čeká na ejakulaci a té se velmi těžko odolává.

Když ale cítíte, že výron semene je opravdu blízko, penis vytáhněte a uchopte pevně tak, aby ejakulát nepronikl.

Obvykle se prsty zablokuje místo těsně za žaludem. Palcem přichyťte shora špičku penisu, ukazováčkem zatlačte zespodu na uzdičku (spoj kůže, který drží předkožku).

Tento úchop ale nedoporučuji. Sice funguje a ejakulát nepronikne ven, avšak naplní se jím celá močová trubice. To může způsobit problém, protože ejakulát bude z penisu vytékat, přičemž hrozí otěhotnění.

těhotenský test

Výsledkem neopatrné soulože je pozitivní těhotenský test

 

Preejakulát – předejakulační tekutina

Tuto čirou slizkou tekutinu produkuje prostata – předstojná žláza. Úkolem preejakulátu je zvlhčit a rozšířit močovou trubici předtím, než do ní varlata vypustí ejakulát – spermie. Ejakulát se rychleji „klouže“ přes močovou trubici.

Preejakulát prostata vyloučí ještě před vyvrcholením. Obvykle je to pár vteřin, takže chvíli po tekutině následují spermie.

Tekutina není sama o sobě nebezpečná, protože neobsahuje spermie, takže pouze kvůli ní se otěhotnět nedá.

Spermie se do ní ale mohou dostat při opakované souloži, když jsou jejich zbytky v močové trubici. Spermie umírají na vzduchu, ale v močové trubici dokáží pár minut přežít.

Z bezpečnostních důvodů vždy doporučuji používat kondom. Hormonální antikoncepce ženě škodí, pokud ji užívá nepřetržitě. Přerušovaný sex a kondomy jsou dostatečnou ochranou.

ČTĚTE TAKÉ: Nová studie vyvrací mýtus, že antikoncepční prostředky zabíjí libido.

 

Technika stlačení u kořene penisu 

Tento úchop zabrání tomu, aby se ejakulát (pokud již došlo k orgasmu) nedostal ani do močové trubice.

Uchopit třeba pevně celý penis až za varlaty a to hned u kořene penisu. V tomto případě ejakulát nepronikne z varlat dál, čímž se nedostane ani do močové trubice, ani ven.

Je to efektivnější způsob, a hlavně bezpečnější pro sexuální začátečníky. Spermie zůstávají v chámovodech a vyloučíte je jindy (doporučuji co nejrychleji).

vimax facebook

 

Cviky na pevné svaly pánevního dna

Doposud jsme se bavili o „ručním“ pozastavení ejakulace. Pokročilejší ale dokáží ejakulaci pozastavit i jinak. Jak?

Posilují svěrače a svalstvo pánevního dna. Cvičí různé cviky na jeho posílení. Jde o svaly blízko análního otvoru a oblasti hráze. Cvičení se nazývá Kegelovy cviky.

 

VIDEONÁVOD č. 1: Cviky na posílení pánevního dna


Jde o „zatínání“ svalů, které používáte při přerušení močení. Zkuste to na záchodě. Jednoduše zastavte proud močení a uvědomte si, jaké svaly jste použili. Právě jste udělali 1 Kegel.

Kegelovo cvičení se doporučuje provádět v sériích po 10 cvicích s krátkými přestávkami. Pokud si zvyknete cvičit alespoň 10 minut denně, za krátkou dobu zaznamenáte zlepšení. Dokážete zabránit ejakulaci, a zároveň podpoříte své zdraví.

Pevné svalstvo pánevního dna oceníte i ve vyšším věku, je to prevence před únikem moči (inkontinence) a problémům s erekcí.

 

VIDEONÁVOD č. 2: Cviky na posílení pánevního dna

 

Nouzová metoda zadržení ejakulace

Pokud jste na partnerku příliš rychlý, vytáhněte penis a myslete na něco úplně jiného. Oklamete mozek a ten může vaše vzrušení a dráždivost „zchladit“. Myslete na něco méně vzrušujícího.

 

Vždy myslete na partnerku a nepřestávejte dráždit!

Pokud penis vytáhnete, vyběhnete z tempa a to ženy nemají rády. Potřebují delší dráždění. Pokud tedy soulož přerušíte, nepřestávejte druhou rukou, jazykem nebo dildem dráždit partnerku. Jinak by vám vychladla a musel byste se snažit znovu.

Je jasné, že takovýto „soulad“ dosáhnou až ostřílené páry, které mají dostatek času je cvičit. Trpělivost se ale vyplácí a společný sex může trvat klidně hodinu. Spokojená partnerka a vaše dlouhá výdrž je odměnou za snahu.

TIP: Užívejte tablety Vimax aspoň 1 měsíc a zmírněte komplikace spojené s předčasnou ejakulací. 

tablety vimax na erekci

 

 

Další články o předčasné ejakulaci a metodách jejího oddálení

10 zaručených tipů pro oddálení ejakulace
Jak oddálit ejakulaci - kompletní návod
Předčasná ejakulace není nemoc, ale pouze komplikace
11 bezpečných metod pro prodloužení soulože
Předčasná ejakulace – co to přesně je a jak ji ovládnout?

 

Testosteron - 8 nepříjemných projevů snížené hladiny
Rázová vlna – účinná léčba slabé erekce, která nebolí
Doprava ZDARMA po celé ČR
Diskrétní balení a doručení
60 denní garance na vrácení peněz
Osobní odběr po celé ČR