Doprava ZDARMA pro ČR i SR (doručení do 48 hodin)

Jak oddálit ejakulaci? Kompletní návod

1/52/53/54/55/5 (4 hlasů, průměr: 4,25 z 5)
Loading...

V současnosti se předčasná ejakulace, a tedy nežádoucí a příliš brzké vyvrcholení, vnímá jako velké selhání muže. Dávno víme, že žena potřebuje přibližně 3x delší a intenzivnější stimulaci pro dosažení orgasmu, než muži.

Co však dělat, pokud vydržíme sotva 5 minut soulože? Co když je to jen 1 minuta?

Nelekejte se předčasně, pomoc existuje. Je však jasné, že prodloužení sexuální výdrže je opravdu nezbytné, protože pouze tak své partnerky uspokojíme dokonale.

„Promiň, zlatíčko, dále už nemohu…,“ zní v ložnici každého muže, který trpí předčasnou ejakulací. Vynasnažme se tedy změnit tuto neradostnou zprávu na: „Zlatíčko, pokračujeme ve druhém kole!“

BEZPEČNÝ TIP: Pokud v rychlém čase ejakulujete, erekce obvykle opadne a další soulož je nemožná. 

Kanadské tablety Vimax díky přírodnímu složení (Kotvičník, Ženšen, Ginkgo, Pískavice) silně prokrvují penis a krev se v něm udrží déle. 

Díky Vimaxu lze souložit opakovaně a to i po první ejakulaci. VImax je u vás do 2 dnů. 

tablety vimax na erekci

 

 

Předčasná ejakulace – odborná definice

Pod předčasnou ejakulací rozumíme stav, kdy ji muž při sexu dosáhne dříve, než by chtěl on sám nebo jeho partnerka. Není to však žádná nemoc, takže nepodléhá léčbě v pravém slova smyslu.

Podle odhadů problémy s předčasným vyvrcholením trápí 1 ze 3 mužů. Pokud k němu dojde pouze občasně, problém není závažný, ale pokud k němu dochází pravidelně při každém sexu, je na čase zbystřit pozornost.

Diagnostická kritéria upřesní předčasnou ejakulaci následovně:

slaba vydrz pri sexu

„Úplně nejhorší je strach z toho, zda vůbec někdy budu mít stabilní partnerku a neumřu sám,“ oprávněně se obává anonymní diskutující v internetové diskusi.

K předčasnému vyvrcholení tedy nevedou jen biologické faktory, ale v nemalé míře i ty psychologické. Muži o problému neradi mluví, ale nedá se upřít, že jde o poměrně běžný, a zejména řešitelný problém.

 

Jak tedy dokážeme proti brzkému orgasmu bojovat? 

VIDEO JOGA KURZ: Youtuberka Darcy Providente předvádí techniku jógy Ananda Balasana pro posílení svalů pánevního dna. Na YouTube najdete množství dalších tipů na skvělé cviky pánevního dna. Zadejte výrazy konasana, gomukhasana, bhujang asana.

 

Tyto metody jsou účinné samostatně, avšak jejich kombinací se dokážeme problému v rychlém čase zbavit.

„Při sexu se dívám na mobil, na televizi nebo jen tak, ven oknem. Vše pro to, abych na sex myslel co nejméně. Proti předčasné ejakulaci to sice pomáhá, ale stává se, že mi slábne erekce, protože nejsem dostatečně vzrušený,“ přiznává anonym.

 

Metoda start a stop

Metodu je dobré zkoušet při masturbaci a výsledky později zužitkovat v posteli.

Střídejte 5 sekund hlubokých nádechů s 3 sekundami zadržení a dalšími pěti sekundami výdechu. Oddálení orgasmu vám zabere asi 2 minuty, cvičením dobu zkrátíte.

Přesně takto se chovejte i při sexu. Slečna pochopí, o co se snažíte, případně se jí s tím přiznejte. Nezapomeňte však během svého výpadku na „prodýchání“ partnerku stimulovat rukou nebo vibrátorem, abyste nepřerušili její stimulaci.

 

VIDEOTIP: Dominika ze sex-shopu ruzovyslon.cz vypráví o metodách jak zabránit předčasné ejakulaci

 

Metoda přiškrcení

Metoda je téměř stejná, ale místo „prodýchání“ ejakulace ji „přiškrtíme“. Před vyvrcholením pevně stiskněte uzdičku (místo pod vyústěním močové trubice) a počkejte, až ejakulace odezní.

Pro bezpečnější zabránění výronu semene můžete přiškrtit i kořen penisu.

VĚDĚLI JSTE, ŽE díky posílení svalů pánevního dna dokážete tyto svaly „zatnout“ i svévolně bez prodýchávání a přiškrcování penisu? Metoda je ale opravdu pokročilá a je třeba několikaměsíční cvičení. Nikdy nezapomínejte, že žádná z těchto metod neslouží jako 100% ochrana před početím, takže opatrně.

 

Nezapomínáte na předehru?

Hlavně mladí muži jsou často natolik horliví, že usilují vniknout do ženy okamžitě, takže ji ani nestihnou pořádně „naladit“.

TIP NA ČLÁNEK: Jaká erekce ženu zaručeně uspokojí?

Příště se více věnujte předehře, čímž dokážete ženu vydráždit na maximum a pokud do ní vniknete ve správném okamžiku, vyvrcholíte spolu. Předčasná ejakulace tedy nebude až takový problém. Metoda si ale jistě vyžádá nějakou dobu testování, abyste věděli správně odhadnout čas.

„Když jsem ve vztahu, jsem v neustálém stresu z předčasné ejakulace a z toho, jak to partnerka pochopí. Kvůli ní jsem se rozhodl vyhýbat se vztahům. Nesnesu představu, jak mi partnerka zahýbá s někým jiným,“ přestává si věřit další čtenář.

vimax facebook

 

Předčasná ejakulace se dá porazit

Jak vidíte, existuje řada metod boje proti předčasné ejakulaci. Je tedy jen na vás, kterým z nich začnete.

Nezapomínejte, že nejlepší pomoc je kombinace více metod. Problému se tak zbavíte rychleji a s delšími účinky.

Nezapomeňte, že pokud si udržíte erekci, souložit můžete i po první ejakulaci. K tomu vám pomohou bylinné kanadské tablety Vimax s vitamínem E. 

tablety vimax na erekci

 

 

5 nejčtenějších článků o předčasné ejakulaci a metodách jejího oddálení

Doba, za kterou vyvrcholíte, je v zájmu vaší partnerky. Pokud je ejakulace velmi rychlá, a tedy předčasná, žena nebude uspokojená a vznikne mezi vámi problém. Tyto články mužům pomáhají pochopit princip ejakulace a doporučí, jak ejakulaci oddálit a soulož tak prodloužit na uspokojivou dobu.
10 zaručených tipů pro oddálení ejakulace
Jak oddálit ejakulaci - kompletní návod
Předčasná ejakulace není nemoc, ale pouze komplikace
11 bezpečných metod pro prodloužení soulože
Předčasná ejakulace – co to přesně je a jak ji ovládnout?

 

Erektilní dysfunkce a terapie pro její léčbu
SEX – 12 nejčastějších mýtů a dezinformací – věříte jim?
Doprava ZDARMA po celé ČR
Diskrétní balení a doručení
60 denní garance na vrácení peněz
Osobní odběr po celé ČR