Doprava ZDARMA pro ČR i SR (doručení do 48 hodin)

Jak oddálit ejakulaci? Kompletní návod

1/52/53/54/55/5 (13 hlasů, průměr: 4,00 z 5)
Loading...

V současnosti se předčasná ejakulace, a tedy nežádoucí a příliš brzké vyvrcholení, vnímá jako velké selhání muže. Dávno víme, že žena potřebuje přibližně 3x delší a intenzivnější stimulaci pro dosažení orgasmu, než muži.

Co však dělat, pokud vydržíme sotva 5 minut soulože? Co když je to jen 1 minuta?

Nelekejte se předčasně, pomoc existuje. Je však jasné, že prodloužení sexuální výdrže je opravdu nezbytné, protože pouze tak své partnerky uspokojíme dokonale.

„Promiň, zlatíčko, dále už nemohu…,“ zní v ložnici každého muže, který trpí předčasnou ejakulací. Vynasnažme se tedy změnit tuto neradostnou zprávu na: „Zlatíčko, pokračujeme ve druhém kole!“

BEZPEČNÝ TIP: Pokud v rychlém čase ejakulujete, erekce obvykle opadne a další soulož je nemožná. 

Kanadské tablety Vimax díky přírodnímu složení (Kotvičník, Ženšen, Ginkgo, Pískavice) silně prokrvují penis a krev se v něm udrží déle. 

Díky Vimaxu lze souložit opakovaně a to i po první ejakulaci. VImax je u vás do 2 dnů. 

tablety vimax na erekci

 

 

Předčasná ejakulace – odborná definice

Pod předčasnou ejakulací rozumíme stav, kdy ji muž při sexu dosáhne dříve, než by chtěl on sám nebo jeho partnerka. Není to však žádná nemoc, takže nepodléhá léčbě v pravém slova smyslu.

Podle odhadů problémy s předčasným vyvrcholením trápí 1 ze 3 mužů. Pokud k němu dojde pouze občasně, problém není závažný, ale pokud k němu dochází pravidelně při každém sexu, je na čase zbystřit pozornost.

Diagnostická kritéria upřesní předčasnou ejakulaci následovně:

 • k ejakulaci dojde do minuty po penetrování ženy – vniknutí penisu do vaginy
 • pokud muž není sám schopen ejakulaci pozastavit
 • pokud se kvůli ní muž začne vyhýbat sexu a dostane se do psychických problémů, které, bohužel, dokáží ještě více oslabit nejen ejakulaci, ale i erekci

slaba vydrz pri sexu

„Úplně nejhorší je strach z toho, zda vůbec někdy budu mít stabilní partnerku a neumřu sám,“ oprávněně se obává anonymní diskutující v internetové diskusi.

K předčasnému vyvrcholení tedy nevedou jen biologické faktory, ale v nemalé míře i ty psychologické. Muži o problému neradi mluví, ale nedá se upřít, že jde o poměrně běžný, a zejména řešitelný problém.

 

Jak tedy dokážeme proti brzkému orgasmu bojovat? 

 • Posílení svalů pánevního dna pomocí cvičení – snad nejúčinnější jsou jelquing nebo Kegelovy cviky. Velmi prospěšná je i jóga, která zpevňuje svalstvo celého těla, ne pouze toho v intimní oblasti

VIDEO JOGA KURZ: Youtuberka Darcy Providente předvádí techniku jógy Ananda Balasana pro posílení svalů pánevního dna. Na YouTube najdete množství dalších tipů na skvělé cviky pánevního dna. Zadejte výrazy konasana, gomukhasana, bhujang asana.

 

 • Sexuální techniky, zabraňující výronu semene – přerušovaná soulož
 • Poradenství psychologa – dokáže naučit „myslet na něco jiného“ v době před ejakulací
 • Doplňky výživy – efektivní způsob, jak udržet v penisu krev dlouhou dobu (muž zvládne více kol) a podpořit tvorbu spermií, takže jedna ejakulace nemusí být poslední
 • Znecitlivující kondomy a gely – tyto výrobky znecitliví nejcitlivější místa na penisu (zejména žalud). Díky tomu je penis stimulován méně intenzivně, co dokáže styk prodloužit na uspokojivou dobu. Vyvarujte se používání ultra tenkých kondomů a kondomů s topnými složkami, které citlivost naopak zvyšují.

Tyto metody jsou účinné samostatně, avšak jejich kombinací se dokážeme problému v rychlém čase zbavit.

„Při sexu se dívám na mobil, na televizi nebo jen tak, ven oknem. Vše pro to, abych na sex myslel co nejméně. Proti předčasné ejakulaci to sice pomáhá, ale stává se, že mi slábne erekce, protože nejsem dostatečně vzrušený,“ přiznává anonym.

 

Metoda start a stop

Metodu je dobré zkoušet při masturbaci a výsledky později zužitkovat v posteli.

 • začněte s běžnou masturbací tak, jak jste zvyklí
 • když se bude blížit vyvrcholení, přestaňte a párkrát se zhluboka – relaxačně nadechněte
 • když pocit vyvrcholení odezní, pokračujte, přičemž se snažte série opakovat co nejdéle

Střídejte 5 sekund hlubokých nádechů s 3 sekundami zadržení a dalšími pěti sekundami výdechu. Oddálení orgasmu vám zabere asi 2 minuty, cvičením dobu zkrátíte.

Přesně takto se chovejte i při sexu. Slečna pochopí, o co se snažíte, případně se jí s tím přiznejte. Nezapomeňte však během svého výpadku na „prodýchání“ partnerku stimulovat rukou nebo vibrátorem, abyste nepřerušili její stimulaci.

 

VIDEOTIP: Dominika ze sex-shopu ruzovyslon.cz vypráví o metodách jak zabránit předčasné ejakulaci

 

Metoda přiškrcení

Metoda je téměř stejná, ale místo „prodýchání“ ejakulace ji „přiškrtíme“. Před vyvrcholením pevně stiskněte uzdičku (místo pod vyústěním močové trubice) a počkejte, až ejakulace odezní.

Pro bezpečnější zabránění výronu semene můžete přiškrtit i kořen penisu.

VĚDĚLI JSTE, ŽE díky posílení svalů pánevního dna dokážete tyto svaly „zatnout“ i svévolně bez prodýchávání a přiškrcování penisu? Metoda je ale opravdu pokročilá a je třeba několikaměsíční cvičení. Nikdy nezapomínejte, že žádná z těchto metod neslouží jako 100% ochrana před početím, takže opatrně.

 

Nezapomínáte na předehru?

Hlavně mladí muži jsou často natolik horliví, že usilují vniknout do ženy okamžitě, takže ji ani nestihnou pořádně „naladit“.

TIP NA ČLÁNEK: Jaká erekce ženu zaručeně uspokojí?

Příště se více věnujte předehře, čímž dokážete ženu vydráždit na maximum a pokud do ní vniknete ve správném okamžiku, vyvrcholíte spolu. Předčasná ejakulace tedy nebude až takový problém. Metoda si ale jistě vyžádá nějakou dobu testování, abyste věděli správně odhadnout čas.

„Když jsem ve vztahu, jsem v neustálém stresu z předčasné ejakulace a z toho, jak to partnerka pochopí. Kvůli ní jsem se rozhodl vyhýbat se vztahům. Nesnesu představu, jak mi partnerka zahýbá s někým jiným,“ přestává si věřit další čtenář.

vimax facebook

 

Předčasná ejakulace se dá porazit

Jak vidíte, existuje řada metod boje proti předčasné ejakulaci. Je tedy jen na vás, kterým z nich začnete.

Nezapomínejte, že nejlepší pomoc je kombinace více metod. Problému se tak zbavíte rychleji a s delšími účinky.

Nezapomeňte, že pokud si udržíte erekci, souložit můžete i po první ejakulaci. K tomu vám pomohou bylinné kanadské tablety Vimax s vitamínem E. 

tablety vimax na erekci

 

 

Další články o předčasné ejakulaci a metodách jejího oddálení

10 zaručených tipů pro oddálení ejakulace
Jak oddálit ejakulaci - kompletní návod
Předčasná ejakulace není nemoc, ale pouze komplikace
11 bezpečných metod pro prodloužení soulože
Předčasná ejakulace – co to přesně je a jak ji ovládnout?

 

Erektilní dysfunkce a terapie pro její léčbu
SEX – 12 nejčastějších mýtů a dezinformací – věříte jim?
Doprava ZDARMA po celé ČR
Diskrétní balení a doručení
60 denní garance na vrácení peněz
Osobní odběr po celé ČR