Doprava ZDARMA pro ČR i SR (doručení do 48 hodin)

Jak uspokojit ženu? Průvodce ženským orgasmem

1/52/53/54/55/5 (11 hlasů, průměr: 4,09 z 5)
Loading...

Láska, důvěra a upřímnost. Tyto tři pojmy charakterizují vyvážený partnerský vztah. Neméně důležité však je, aby vztah „klapal“ i v posteli. Sex je velmi příjemnou aktivitou a většina lidí si bez něho vztah nedokáže představit.

Pokud jeden z páru nepodává adekvátní výkon, nastává problém. Žena je podrážděná, protože nedosáhne orgasmu. Sebeukájení je smutné, pokud má doma muže.

Nějakou dobu sice může odolávat nutkání s někým si to pořádně rozdat, ale dlouhodobě nevydrží žádná. Proto začne hledat uspokojení jinde. Dochází k nevěře a pokud se partneři nedohodnou na občasných „výletech“ do cizích postelí, vztah se rozpadá.

Článek je určen pro muže. Vysvětlí, co ženy v posteli očekávají a co bychom neměli zanedbat pro to, aby žena nemusela hledat potěšení jinde, než doma.

jak uspokojit zenu

 

Jak ženu dovést k orgasmu?

Navoďte atmosféru

Pokud je vztah čerstvý, žena mívá zábrany. Stydí se za svoje nedostatky a to i za ty, které muž vůbec nemusí vnímat. Neoholené nohy, neoholená vagína nebo trochu tuku na břiše.

Žena je z takových věcí nesvá a proto se hůře vzruší. K sexu dokonce kvůli jejímu strachu nemusí vůbec dojít.

Nejděte na věc moc rychle. Dokažte ženě, že je pro vás krásná a že její obavy nejsou na místě. Když nejste vypravěč, důvěru si získejte mazlením, hlazením a něžností.

Na zahození nejsou ani svíčky, víno a nerušivá hudba. Důležitý je klid, takže sex na barovém záchodku, při kterém stále někdo bouchá na dveře, si nechte na později.

NA EREKCI ZÁLEŽÍ: Pamatujte, že jakýkoliv sex a uspokojování ženy se neobejde bez pevné erekce, která vydrží dlouho. 

Přesně takovou erekci dosáhnete s kanadskými tabletami Vimax. Bylinné složky (Kotvičník, Ženšen, Ginkgo, Pískavice) prokrvují penis, erekce je pevná a neopadne ani po první ejakulaci. 

tablety vimax na erekci

 

Pevná erekce

Myslete na to, že jedním z nejdůležitějších faktorů, který ovlivňuje uspokojení ženy, je síla vaší erekce. Pokud je váš penis tvrdý a pevný, žena by neměla mít problém dosáhnout vyvrcholení. Zlepšení erekce je možné dosáhnout přírodní formou pomocí úpravy stravy.

VÍTE, jak přesně vám partnerka dopomůže k lepší a pevnější erekci?

 

Sledujte, co má ráda 

Je jasné, že muž by nejraději okamžitě souložil, ale žena si sex užije mnohem více, když jí „zahrajete na notu“. Zkoušejte se jí různě dotýkat a všímejte si jak reaguje.

Zaměřte se na to, co se jí líbí. Nepříjemné věci už neopakujte. Hlavně buďte jemní a dávejte pozor na necitlivé doteky. Vagína je mnohem citlivější, než penis, takže tvrdší zacházení dokáže být velmi bolestivé. Přitvrďte jen pokud si to žena vyžádá.

ako uspokojit zenu

Každá žena má svoje místečko rozkoše

 

Za 15 minut hotovo? 

Je pravda, že ženy potřebují k dosažení orgasmu delší čas než muži. Správnou technikou se ale dá žena „skolit“ i za 15 minut. Čtvrthodinka sexu je žádoucí například hned ráno po probuzení nebo večer, když už se pár chystá spát.

Prvních pět minut byste se měli věnovat dráždění. Líbání citlivých míst (bradavky, vnitřní strany stehen, krk a uši). Sám poznáte, která místa jsou pro vaši partnerku nejdráždivější. Věnujte jim jemné doteky a pořádnou dávku slin.

Po tomto rozehřátí se začněte věnovat vagíně, ale zatím jen rukama a jazykem. Pokud trpíte rychlým vyvrcholením, šetříte tak čas na sex.

Je chyba, pokud se na ženu vrhnete hned a po 2 minutách je po zábavě. Buďte trpělivý a dopřejte požitek hlavně ženě. Nemyslete jen na sebe!

TIP: Jak oddálit ejakulaci a prodloužit soulož? 

 

Sex nejsou závody 

Ženu přivedete k orgasmu i za 15 minut, ale jistě uznáte, že příjemné postelové radovánky si člověk rád užije i celé hodiny.

Uvolněte se, nepospíchejte a experimentujte. Kromě důkladného uspokojení ženy získáte větší důvěru. Žena si uvědomí, jak dobře se s vámi cítí a posilní se tím vzájemné pouto.

Nedegradujte sex jen na chvilkovou výměnu tělesných tekutin (pokud právě nejste v erotickém salónu).

 

Poctivá ruční práce 

Nejdřív se snažte vagínu zvlhčit. Použijte sliny, případně lubrikační gel. Pokud lížete, dodržujte určitý rytmus. Střídání tempa je pro ženu rušivé. Buďte důkladní.

Když je pochva dostatečně vlhká, opatrně do ní zasuňte 1-2 prsty. Na přední vnitřní straně pochvy najdete drobný výstupek (ne vždy – žena ho může mít i hluboko mimo dosah).

Jemně ho drážděte. Je velmi citlivý, takže žádné silné „tahy“. Tento bod dokážete dráždit i okrajem žaludu.

Ne každý muž má však dostatečně dlouhý penis. Žena zároveň může mít vagínu skutečně hlubokou a penis tohoto bodu nemusí dosáhnout.

 

Jde se na věc

Žena je „nažhavená“ a čeká už jen na zasunutí. Klasická misionářská poloha je zaběhnutým standardem, ale ženu můžete dráždit i intenzivněji. Všechno totiž závisí na vhodném úhlu. Polohy, kdy penis míří do vagíny více zešikma, uspokojí ženu víc.

Důležitá je také hloubka zasunutí, jelikož se při misionářské poloze penis nedostává až tak hluboko. Vyzkoušejte různé polohy a zjistěte, která vám dovoluje dostat penis co nejhlouběji.

Velmi vhodná poloha je misionář, ale s tím, že ženě pod zadek zasunete polštář nebo matraci. Vagína se tak více „vzepře“ proti penisu a zasunutí bude pro oba mnohem příjemnější.

ČTĚTE TAKÉ: Jak mít jako žena silnější orgasmy? Tipy, díky kterým se konečně dokonale uspokojíte.

 

Vydržte co nejdéle

 Psali jsme, že uspokojit ženu trvá déle. Pomocí vhodných technik dokáže své vyvrcholení oddálit i vy sám.

  • Přerušovaná soulož – blíží se vám orgasmus? Těsně před ním chyťte žalud mezi prsty tak, aby nic nevyteklo ven. K výronu nedojde. Penis chvilku držte v sevření, aby nabíhající orgasmus odezněl. Praktiku sice nelze opakovat donekonečna, ale dokáže tak sex prodloužit až trojnásobně.
  • Znecitlivující gely a kondomy – v drogeriích seženete různé přípravky, které mají znecitlivující účinek. Vyvrcholení se opět o něco posune.
  • Obřízka – za tento zákrok zaplatíte přibližně 5 000 Kč a rána se bude hojit 2 – 3 týdny. Odstranění předkožky způsobí sníženou citlivost žaludu, protože je odhalený a otírá se o oblečení. Orgasmu budete tedy dosahovat později.
  • „Udělejte se“ ještě před tím, než půjdete na rande – jistě víte, že když jste vyprázdněný, dosáhnout další vyvrcholení trvá déle. Pokud máte možnost, využijte masturbaci ještě před rande. A pokud už jste se ženou spolu, odběhněte si na záchod.

 

Zapojte „pomocníky“

Erotické pomůcky jsou vítaným osvěžením sexuálních radovánek. S dobrým vibrátorem můžete ženu uspokojovat ještě dlouho potom, co dosáhnete orgasmus. Nevnímejte to jako selhání, ale jako zvýšenou starost o partnerčino blaho.

Zároveň společný sex ozvláštníte, což se hodí hlavně párům, které už se v posteli začínají nudit. V sex-shopech seženete i různé škrtící kroužky a jiné výrobky, které vám pomůžou prodloužit výdrž.

 

erekce vibrator

Kvalitního pomocníka ocení každá žena. Naučte se s ním zacházet a máte bod k dobru

 

Buďte trpělivý a něžný k ženě

Věříme, že jsme vám poskytli alespoň jednu užitečnou radu, kterou začleníte do svého sexuálního života. Nezapomínejte, že sex je přirozenou lidskou potřebou, takže jeho zanedbávání je špatné pro vás i vaši partnerku.

Dlouhodobá nečinnost pohlavních orgánů způsobuje jejich postupné ochabování a ztrátu vitality. Pravidelným sexem nebo masturbací uchováte pohlavní ústrojí ve funkčním stavu, takže zůstane sexuálně aktivní i ve vyšším věku.

Mějte rychlou pomoc pro pevnou erekci vždy po ruce. Tablety Vimax jsou u vás do 2 dnů.

tablety vimax na erekci

 

 

Zlepšení erekce – jak mi pomůže partnerka?
Sildenafil – historie a budoucnost spasitele erekce
Doprava ZDARMA po celé ČR
Diskrétní balení a doručení
60 denní garance na vrácení peněz
Osobní odběr po celé ČR