Doprava ZDARMA pro ČR i SR (doručení do 48 hodin)

Sprej, gel a krém na erekci – zlepšení bohužel nečekat!

1/52/53/54/55/5 (3 hlasů, průměr: 5,00 z 5)
Loading...

Stále vznikají nové snahy, jak ze zoufalých mužů vylákat peníze. Každou chvíli je na trhu nová náplast, sprej, gel nebo návlek, který erekci údajně zlepší.

Většina případů ale končí stejně. Mužova erekce se v lepším případě nijak nezlepší. V horším případě dostane nepříjemnou lekci v podobě svědění, pálení, otoku nebo jiných podráždění kůže.

Podívejme se společně na přípravky, které trh nabízí, a vnesme do tématu trošku světla. Ne vše je totiž takové skvělé, jak tvrdí reklamy.

TIP: Kanadské tablety Vimax s bylinným složením (Kotvičník, Ženšen, Ginkgo, Pískavice) napomáhají roztahovat cévy a tak lépe prokrvují penis. Lze tak posílit slabou erekci.

tablety vimax na erekci

 

Sprej na erekci a klamavá reklama

Sprej na erekci slibuje, že po nanesení se prokrví pokožka a tak dojde k erekci. To je ale hloupost a lež.

Erekce vzniká naplněním vnitřních topořivých těles v penisu krví. Na pokožce vůbec nezáleží. Podívejte se na vlastní penis. Kůže na něm je velmi tenká a jemná, je dokonce vidět všechny žíly.

Prokrvení pokožky nemá na erekci žádný vliv a jediné, co se může stát je, že si pokožku na penisu podráždíte. Erekci ale takový sprej nijak nepodpoří. Ušetřete raději svých 200 Kč na něco rozumnějšího.

Gel na erekci – existuje víc druhů?

Gely na erekci nebo na penis můžeme rozdělit do 3 skupin:

TIPY PRO VÁS: Jak oddálit ejakulaci a prodloužit soulož?


Zjistili jsme, že gely, které se prezentují jako povzbuzovače erekce, ve skutečnosti na erekci vliv nemají. Obvykle jsou to jen „převlečené“ znecitlivující nebo hřejivé gely. Gel na zlepšení erekce neexistuje.

 

Rizika hřejivých a znecitlivujících gelů

Tyto erotické pomůcky mají i své nevýhody. Doporučuji nakupovat v ověřených kamenných sexshopech, protože z internetu objednáte zboží pochybného původu a složení. Ten vám může uškodit. Mnohé takové výrobky nebyly řádně lékařsky testovány a nikdo za ně neodpovídá.

Hřejivé gely bez otestování mohou hřát až příliš, což se projeví podrážděním pokožky penisu (a co je horší, i vagíny). Vznikne nepříjemné štípání a „zážitek“ na delší dobu.

Pokud to přeženete se znecitlivujícím gelem, můžete si zcela zkazit soulož. Silnější složení žalud a vagínu znecitliví tak, že nebudete cítit vůbec žádné dráždění. Jak víme, bez dráždění erekce ochabne, takže zatím, co jste chtěli sex prodloužit, ve skutečnosti ho takto úplně znemožníte.

Vždy záleží na konkrétním výrobku, složení a také na „odolnosti“ vašeho penisu. Nechte si odborně poradit v sexshopu.

Hřejivá nebo znecitlivující složka se dá přidat prakticky do čehokoliv. Náplasti, krémy, spreje, kondomy a podobně.

Krém na penis je vlastně totéž, jako gel nebo sprej, jen v krémové konzistenci. Krém sice příjemně hřeje a voní, ale na erekci žádný vliv nemá. Nepomůže, ale zahřeje a neuškodí.

 

Náplast na penis

O náplasti na erekci se ani nezajímejte. Obsažené složky působí pouze na povrchu penisu – na pokožce. Na prokrvení a erekci vliv nemají.

Zkušenosti zklamaných uživatelů hovoří samy za sebe. Varovné články již naštěstí stihli napsat za nás.

O tomto nepovedeném výrobku píše iniciativa Kupní síla ZDE.
Velmi podrobný rozbor celé kauzy zcela nefunkčních náplastí  najdete zde.

 

Rána pod pás všem prodejcům mastí, gelů a sprejů na erekci

Pokud váháte, zda výrobky opravdu vyzkoušet, chvilku vydržte. Zeptejte se prodejce na rovinu, zda účinky potvrdil nějaký lékař.

Zaručuji, že ani jeden obchodník žádné takové potvrzení nedoloží! Proč? Protože žádné výzkumy, které potvrzují účinek, prostě neexistují.

Važte si své peníze a nechte je v peněžence. Níže je seznam jediných účinných metod na zlepšení erekce.

 

Co jsme zjistili?

Zjistili jsme, že erekci nedokážeme ovlivnit potíráním či stříkáním penisu. Doporučuji nenakupovat žádné podobné přípravky. Zbytečně byste vyhodili peníze.

Tyto výrobky dokáží pouze krátkodobě změnit citlivost penisu. Buď ho ohřát a udělat citlivější, nebo ho naopak „ochladit“ a znecitlivět.

Reálně podpoříte erekci pouze těmito způsoby:

Buďte vždy opatrní, nevěřte všemu, co se píše. Raději se vždy ptejte lékaře. Vyhnete se komplikacím.

TIP: Nezapomeňte, že kanadské tablety Vimax máte kdykoliv k dispozici. Do 2 dnů jsou u vás. Bylinné složení napomáhá roztahovat cévy a tak lépe prokrvuje penis.

tablety vimax na erekci

 

 

5 nejčtenějších článků o poruchách erekce a metodách její zlepšení

Tyto články čte nejvíce mužů. Vysvětlujeme v nich příčiny oslabování erekce a doporučujeme vhodné metody, aby byla opět pevná, trvácná a sex s ní delší a uspokojivější.
Článek pod odborným dohledem sexuoložky: 3 nejčastější poruchy erekce u mužů
Injekce na erekci jako poslední možnost záchrany
Pravda o neúčinných sprejích, gelech a krémech na podporu erekce
Jak vám s erekcí pomůže partnerka?
SILDENAFIL - nejpoužívanější léčivo pro léčbu erektilní dysfunkce a podporu erekce

 

Rázová vlna – účinná léčba slabé erekce, která nebolí
Andropauza - děsí většinu mužů. Jak se dá oklamat?
Doprava ZDARMA po celé ČR
Diskrétní balení a doručení
60 denní garance na vrácení peněz
Osobní odběr po celé ČR