Doprava ZDARMA pro ČR i SR (doručení do 48 hodin)

Zlepšení erekce – jak mi pomůže partnerka?

1/52/53/54/55/5 (11 hlasů, průměr: 3,36 z 5)
Loading...

Oslabená erekce je strašákem každého muže. Podlamuje jeho ego a začíná se cítit méněcenný, nepotřebný a v konečném důsledku nechtěný. Pokud má takto „skleslý“ muž partnerku, začíná se obávat problémů v intimním životě.

Je to ale i žena, která může svým chováním a činy muži pomoci. Doufáme, že vaše partnerka není jen zlomyslná hysterka, která by váš problém zesměšňovala a vysmívala se vám. Když si muž přestane věřit, erekce se kromě původního psychicky negativního vlivu může začít zhoršovat i právě kvůli stresu a strachu ze selhání. 

Tento článek je kromě mužům adresován i jejich partnerkám, které by neměly partnerův problém přehlížet a zanedbávat ho. Právě naopak by se měly stát oporou partnera a dokázat mu, že si ho váží i přes dočasný problém.

TIP: Kanadské tablety Vimax s bylinným složením (Kotvičník, Ženšen, Ginkgo, Pískavice) napomáhají roztahovat cévy a tak lépe prokrvují penis. Lze tak posílit slabou erekci.

tablety vimax na erekci

 

 

Partnerka má vliv na vaši erekci

Prvořadá je komunikace

Upřímné rozhovory o sexu jsou ve vztahu velmi důležité. Pokud očekáváte něco jiného, než vám žena dopřává, ale neumíte ji to říct, nastává problém. Přesně tak se i vy zeptejte ženy na to, co je jí příjemné a co ne.

Pokud v sexu dojde na upřímnost, budete si moci navzájem vycházet vstříc a způsobovat si rozkoš přesně podle svých představ. Tato rada je určena hlavně pro mladé páry, které s ostychem, ne vždy příliš úspěšně, začínají svoje sexuální zážitky.

VÍTE, jak přesně vám partnerka dopomůže k lepší a pevnější erekci?

 

Nezpůsobuje vám partnerka fyzickou bolest? 

Vzrušená žena často zahodí své zábrany a „k věcem“ přistupuje intenzivněji, než jindy. Pokud však muž není masochista, způsobená bolest je zaručeným zabijákem erekce.

Partnerku upozorněte, pokud při orálním sexu nadměrně používá zuby. Stejně postupujte i tehdy, když vás rozvášněně škrábe na zádech ostrými nehty. Přesně definujte únosnou míru, kdy vás partnerka ještě příjemně dráždí a kdy už se cítíte jako při fyzickém trestu.

erekcia uspokojit zenu


Ne všichni vyhledáváme tvrdý sex a S-M praktiky. S partnerkou si povídejte a stanovte si „hranice rozkoše“.

 

Přitahuje vás ještě? 

Je to sice nemilá informace, ale je pravdivá. Mnohé ženy postupem času mění svůj vzhled. Po porodu se tělo matky mění. Prsa jsou povislejší, kůže čím dál tím víc zvrásněná a přibývá podkožní tuk. Málokterá žena si v dlouhodobém vztahu zachová takový vzhled, s jakým do něj vcházela.

Dřív, než vás žena obviní ze slabé erekce, zamyslete se, jestli vás vůbec ještě přitahuje. Pokud jste spolu jen ze zvyku „kvůli“ rodině nebo vlastní pohodlnosti, není vyloučeno, že pokud žena opět nenajde ztracenou jiskru, ztratí i vás.

 

Ženiny nedostatky uvádějte nepřímo 

O některých věcech je nutné hovořit na rovinu. Jiné věci jsou ovšem „polínkem do ohně“ a je nutné je mírně „zaobalit“. Pokud je Vaším cílem, aby se o sebe žena začala více starat, dejte jí najevo, že jste v tom s ní.

Místo: „Miláčku, mám pocit, že jsi přibrala. Nezaplatím ti posilovnu?“ použijte rafinovanější verzi: “Zlato, necítím se příliš fit. Nezačneme spolu zase chodit do fitka?“ Prospěje nám to oběma a budeme tak víc spolu.“

Pokud žena není jen rozkydlá součást vašeho gauče, určitě na takový návrh přistoupí. Stejně tak postupujte i s běháním, plaváním, turistikou a jinými aktivitami.

POZOR, MORÁLNÍ ZRCADLO: Vstupte si do svědomí, postavte se před zrcadlo a zamyslete se, jestli jste i vy pro partnerku přitažlivý. Je nepravděpodobné, že by se chtěla změnit k lepšímu sama od sebe v případě, že jí doma na gauči leží věčně unavený, připitý a umaštěný pupkáč.

Změňte svoje životy k lepšímu společně. Utužíte vztah, zlepšíte svůj vzhled a kondici a tyto benefity se odrazí i v posteli. Zaručeně.

 

Zvykněte si na spolupráci i v jiných směrech 

Změna životních návyků je pro lepší erekci nevyhnutelná. Pokud s partnerkou začnete sportovat, začnete se i lépe stravovat. Oba budete motivovanější, než kdyby jeden večeřel pečený vepřový bůček a druhý chroupal mrkvičku.

To samé se týká i kouření a pití alkoholu. Může být velmi demotivující, když se vrátíte vysportovaný z posilovny a manželka vás vítá s cigaretou v puse a skoro prázdnou lahví vína na stole.

Všechny prospěšné změny se snažte dělat spolu. Pokud už máte děti, zapojte je také. Bude z vás zdravá a šťastná rodinka, která půjde ostatním příkladem.

 

Co ženina vagína?

Toto se týká hlavně starších dam, jejichž vagína se za „aktivní léta“ stihla roztáhnout. Bývá často tak široká, že mužův penis téměř nedráždí, protože se netře o její vnitřní stranu.

Popřemýšlejte proto o vhodných polohách, při kterých budou ženina stehna co nejvíce u sebe a vagína se stane těsnější. Intenzivním třením může dojít k podpoře erekce. 

velka vagina

V roztažené vagině nedochází ke tření a tím pádem ke stimulaci penisu

 

Vymaňte se z postelového stereotypu 

Další z věcí, postihující hlavně dlouholeté páry. Stereotyp, žádné překvapení a stále ty samé polohy. Nudit se začnete vy i partnerka. Časem už vás takový sex nebaví. Žena sice může orgasmus zahrát, ale váš povislý penis poukazuje na problém.

Doporučte nebo sám kupte partnerce sexy kostýmek. Zkuste ty, které se líbí vám, probouzejí ve vás fantazii a vzrušení. Můžete si zahrát i malé erotické „divadélko“ podle scénáře jako pošťák a osamělá hospodyňka, údržbář a osamělá hospodyňka, případně služka a osamělý řemeslník.

Na místě je tedy změna, překvapení a nové trendy. Na trhu je množství různých „hraček“. Pokud nemůžete, ženu můžete dráždit s jejich pomocí. Na trhu ale seženete i pomůcky pro vás. Vibrační erekční kroužky, maséry prostaty, pumpy a další, kterými je možné navodit vytouženou erekci.

Jestli jste odvážní a máte „důvěrné“ známé, navrhněte jim skupinový sex. Kdo nebude moci, na chvíli ho zastoupí druhý a stejně tak to platí o ženách. Při těchto „radovánkách“ ale nezapomínejte na vhodnou ochranu! 

Snažte se jednoduše dělat všechno proto, aby se sexuální praktiky příliš neopakovaly. Vytrácí se z nich pak pocit „zakázaného ovoce“, momentu příjemného překvapení.

erekce

 

Manželská a partnerská poradna

Zmíněné rady jsou spíše univerzálního charakteru a není vyloučeno, že váš problém spočívá v něčem úplně jiném. Zahoďte stud a informujte se o dostupném odborníkovi ve vašem regionu. Není se za co stydět. Jeho úlohou je najít příčinu problému a doporučit vhodné řešení.

V případě podezření na některá onemocnění navštivte i ambulanci sexuologa, případně psychologa.

 

Závěr 

Pointa zůstává stejná, jako na začátku. Vše je o vzájemné komunikaci. Oba partneři musí zjistit kdy a za jakých okolností dokáže muž dosáhnout stabilní erekce. Pokud za jeho oslabení nemůže partnerka, je vhodné zkusit v sexu nové trendy.

Pokud by stále nedocházelo k nápravě, je nutné, co nejdříve vyhledat odborníka, který nasadí vhodnou léčbu. Když předepíše léky, budou na předpis, bez kterého se k nim nedostanete.

Začněte řešit problém s rekcí ještě dnes. V sázce je váš vztah a budoucnost vaší sexuality.

TIP: Nezapomeňte, že kanadské tablety Vimax máte kdykoliv k dispozici. Do 2 dnů jsou u vás. Bylinné složení napomáhá roztahovat cévy a tak lépe prokrvuje penis.

tablety vimax na erekci

 

 

Další články o poruchách erekce a metodách zlepšení

Článek pod odborným dohledem sexuoložky: 3 nejčastější poruchy erekce u mužů
Injekce na erekci jako poslední možnost záchrany
Pravda o neúčinných sprejích, gelech a krémech na podporu erekce
Jak vám s erekcí pomůže partnerka?
Jak zlepšit erekci doma svépomocí?
SILDENAFIL - nejpoužívanější léčivo pro léčbu erektilní dysfunkce a podporu erekce

 

Sex po 50 – je se ještě na co těšit?
Jak uspokojit ženu? Průvodce ženským orgasmem
Doprava ZDARMA po celé ČR
Diskrétní balení a doručení
60 denní garance na vrácení peněz
Osobní odběr po celé ČR