Doprava ZDARMA pro ČR i SR (doručení do 48 hodin)

Zasunutí penisu bezpečně a uspokojivě. Jak na to?

1/52/53/54/55/5 (5 hlasů, průměr: 4,20 z 5)
Loading...

Pokud v sexu začínáte, nebo třeba jen měníte sexuální partnerku, mohou nastat komplikace. Nehody při milování jsou docela časté. Jde o to se u zasunutí penisu sladit. I při milování si můžete ublížit.

zasunutí penisu

Dávejte pozor, abyste do „tunelu“ nezajel příliš rychle a agresivně

 

Zasunutí penisu bezpečně

Jednou z nejčastějších příčin, kvůli kterým dochází k poranění, je příliš akční sex. Někdy za to může trocha alkoholu, náruživost a samozřejmě pak neopatrnost. Na problémech se často také podílí i nedostatečná vlhkost vagíny u ženy.

Je třeba mít na paměti, že při zrušení, zejména v jeho vrcholné fázi při orgasmu muž i žena výrazně méně vnímají jakýkoliv druh bolesti. Následky divokého nebo neopatrného milování se projeví vždy až po něm a někdy až druhý den nebo později.

MĚJTE PŘEHLED: Jak konzumace alkoholu snižuje libido a obírá lidi o sex?

 

Jaké úrazy hrozí při neoptarném zasunutí penisu?

Natržení uzdičky pod žaludem

Jde o nejčastější úraz při sexu. Příčinou bývá nedostatečná vlhkost pochvy při pohlavním styku a zasunutí penisu do vagíny, kdy se při neopatrném zasunutí v pochvě penis zadrhne a dojde k bolestivému natržení uzdičky. Je to nejcitlivější místo na penisu.

Úraz je velice bolestivý a provází jej silné krvácení. Navíc je okamžitě po sexu. V případě obzvlášť silného krvácení je třeba vyhledat lékařskou pomoc. Malým lékařským operačním zákrokem se natržená dá uzdička sešít, v horším případě by to skončilo obřízkou.

V tom případě z toho uděláte u žen přednost. Je důležité umět se prodat. Po lékařském zákroku je ale třeba dlouhodobější pohlavní zdrženlivost v řádu týdnů. Pokud dojde jen k mírnému natržení a krev neteče, zhojí se to samo. Takže používejte lubrikant, je-li to nutné a moc nedivočte.

 

VIDEO: Penisy se dělí na 4 základní skupiny. Který a jak dráždí vagínu? 

 

Fraktura – zlomenina penisu

Fraktura penisu je dost nebezpečná nehoda a hodně bolestivé zranění. Penis samozřejmě žádnou kost ani žádnou chrupavku nebo podobný pevný útvar neobsahuje. Název zlomenina penisu pochází od zvukového projevu tupého křupnutí při prudkém namáhání ztopořeného penisu.

Dochází k poškození měkké tkáně penisu v erekci, kdy se při souloži při nešťastném pohybu nebo nárazu ztopořený úd velmi prudce ohne a jakoby zlomí. Může k tomu dojít i při masturbaci, silném úderu, dokonce i při otáčení s penisem v erekci vleže na lůžku. Častěji jde ale o zranění při divokém sexu a netradičních sexuálních polohách.

Při sexu často ucítíte náznak vzpříčení nebo zaražení penisu i o stydkou kost. Nebezpečí zlomení penisu hrozí většinou při poloze na koníčka. Penis vyklouzne z pochvy nebo se vzpříčí proti stydké kosti. Může k tomu však dojít i při jiných polohách, při prudkém dosednutí ženy, příliš intenzivní penetraci a neopatrném nalehnutí.

Jde o natržení topořivých tělísek penisu v místě intenzivního ohybu v plné erekci. Penis prudce zabolí, změní tvar, deformuje se, nepřirozeně nateče a zmodrá až zčerná, protože je nalitý krví.

Je třeba vyhledat lékařskou pomoc, ledování a obklady nemusí zabrat a penis už by se nemusel narovnat do tvaru před úrazem a mohou vzniknout vážné problémy s erekcí. Mějte ale na paměti, že jde o výjimečné zranění nejen při zasunutí penisu.

VÍTE, že zlomenina může prorůst do nehezkého zakřivení penisu – Peyronieho nemoci? 

 

Zranění či bolest u po sexu

 • Natržení uzdičky na mužském přirození je velmi častým nepříjemným zraněním.
 • Fraktura penisu je vážné, ale málo časté zranění ohrožující možnost erekce v budoucnu.
 • Prasknutí kůže předkožky při silné erekci provázené staženou předkožkou s fimózou.
 • Zasunutí cizího předmětu do močové trubice, například antikoncepční tělísko.
 • Odření a poškrábání penisu.
 • Navléknutí cizího předmětu na penis při erekci, třeba nesprávné použití erekčního kroužku, natahovače nebo návleku na penis.
 • Zranění při nesprávném použití vakuové pumpy.
 • Zranění při nesprávném nebo nadměrném požití léků na podporu erekce.
 • Přenesení mykózy nebo pohlavní choroby.

ČTĚTE TAKÉ: Nejčastější pohlavně přenosné nemoci. 

 

Úraz ženy i muže formou odřenin

Nejčastější komplikací je nedostatek lubrikace pochvy, kdy dojde k odření povrchu sliznice pohlaví ženy, ale i odření sliznice muže při zasouvání penisu. Objeví se pálením s rizikem vzniku zánětů nebo mykózy někdy omezí nebo zabrání dalším sexuálním hrátkám.

Nejlepší prevencí je použít dostatečné množství kvalitního lubrikantu při zasunutí penisu do pochvy. Může k tomu u ženy dojít i při pohybu prstů a sexuálních pomůcek a následuje úporný a těžko léčitelný gynekologický zánět. Pokud dojde u ženy i k mírnému krvácení, je třeba vyhledat gynekologa.

 

Nejčastější problémy žen při sexu

 • Odření sliznice ženského pohlaví.
 • Naražení do poševního čípku po přílišném zasunutí penisu.
 • Ranky při manuální stimulaci nebo při stimulaci erotickými pomůckami.
 • Natržená vagína po divokém sexu, většinou s použitím sexuálních pomůcek.
 • Podráždění při použití nevhodného lubrikantu nebo lubrikačního gelu.
 • Vaginismus, náhlé a bolestivé stažení svalstva pochvy znemožňuje uskutečnění soulože.
 • Mykózy, záněty a nákaza pohlavní chorobou.

ČTĚTE TAKÉ: Je společný orgasmus skutečně nutný? 

 

Soulož a penetrační pohlavní styk

Pohyby při souloži záleží na obou partnerech. Žena by měla partnerovi vždy poradit, jaké pohyby jí při souloži nejvíce vyhovují. Nejčastěji se používá pohyb směrem dovnitř a ven. Pohlavní orgány si ale rychle zvyklou a pak má minimální účinek.

Muži chtějí být často co nejvýkonnější a cílem je pohyb co nejvíce prohloubit a být rychlý. Výsledkem je pak předčasný orgasmus a neuspokojená partnerka.

Ženám více vyhovuje krouživý pohyb pánví, pak i pomalé zasouvání, změna rytmu a také hloubky spojení. Naučte se střídat rychlé, krátké pohyby s pomalými, dlouhými pohyby, což se projeví na ženině vzrušení i vaší výdrži.

Jsou ale i náruživé ženy, které mají rády i hodně náruživý sex a zasunutí penisu až na doraz. Velmi také záleží na velikosti a délce vaší výbavy.

TIP: Naučte se techniku přerušované soulože a prodlužte si sex. 

 

Pohyby při souloži

Při souloži rozlišujeme roli dominantní a pasivní. Pohyby při souloži se určuje rychlost jejich pohybu, intenzitu a hloubka penetrace. Dominantní roli může zastávat muž, ale i žena.

U pohybu při souloži je možná varianta pohybu pánví, kdy dochází k vzájemnému tření a stimulaci pohlaví muže a ženy při souloži, což provádí oba partneři současně. Pohyb může být vzájemně proti sobě i od sebe.

Spojení penisu a pochvy se ale může rozpojit, pak může dojít k sexuálnímu zranění muže i ženy. Základem je trénink. Každá sexuální poloha má své vhodné pohyby.

VÍTE, jak přesně vám partnerka dopomůže k lepší a pevnější erekci?

 

Nahoru a dolu

Základní pohyby pánví nahoru a dolu při zasouvání penisu, zvedání a spouštění jsou velmi náročné na fyzičku, často unavující a někdy hrozí vyklouznutí penisu z pochvy. Důležité je se volnit a nastavit pánev do úhlu, aby tak docházelo ke střídání pocitů hlubokého a mělkého proniknutí.

Ženy cíleně vyhledávají i úplné vysunutí údu z pochvy z důvodu intenzivního dráždění jejích stydkých pysků a poštěváčku při dalším úplném zasunutí. Technika vyžaduje zručnost a opatrnost, přináší však střídání slastných pocitů a intenzivní dráždění.

 

Dopředu a dozadu a krouživé pohyby

Pohyb dopředu a dozadu pánví je možné provádět při úplném nasednutí nebo částečně spíše v přední části pochvy. Dá se dobře kombinovat s kroužením nejlépe u polohy na koníčka, kdy žena mění záklon těla a vzpřímenou polohu až do polohy, kdy na partnerovi leží a při to jej objímá.

Kroužením ženiny pánve dojde k dráždění celé vagíny a pocity proniknutí údu mohou být mnohem plnější a hlubší. Pokud muž neumí kontrolovat své vzrušení, pohyby penisu v pochvě se snaží co nejvíce prohloubit a zrychluje, ženu to sice nejspíš vzruší, ale muže předčasně ejakulují a soulož je příliš krátká na ženino vyvrcholení.

Ženám víc vyhovuje krouživý pohyb pánví, pomalé zasouvání penisu, změna rytmu a také hloubky spojení. Pomůže vám také dobrá fyzická kondice a dostatek testosteronu.

TIP: Jak se projevuje nedostatečná hladina testosteronu? 

 

Vzrušení a soulož

Naprostá většina žen se nejvíce vzruší při stimulaci klitorisu, a pokud při souloži udržíte souvislý, nepřerušovaný kontakt penisu a klitorisu, stoupá vzrušení ženy i s šancí na její vyvrcholení při souloži.

Nejintenzivnější stimulaci poskytne kontakt klitorisu s kořenem penisu. Pro udržení kontaktu střídejte pomalé, krátké pohyby s pomalými, dlouhými pohyby a penisem stimulujte klitoris. Vhodně zvolená sexuální poloha silně ovlivní ženino vzrušení a výdrž muže.

DÁLE ČTĚTE: Muže po 40. trápí andropauza. Čtěte, jak se projevuje. 

Penilní implantát - drahé, ale finální řešení erektilní dysfunkce
Vysoký tlak a erekce - stav cév silně ovlivňuje sílu erekce
Doprava ZDARMA po celé ČR
Diskrétní balení a doručení
60 denní garance na vrácení peněz
Osobní odběr po celé ČR