Doprava ZDARMA pro ČR i SR (doručení do 48 hodin)

10 zaručených tipů pro oddálení ejakulace

1/52/53/54/55/5 (23 hlasů, průměr: 3,61 z 5)
Loading...

Předčasní ejakulace

S předčasnou ejakulací se potýká mnoho z nás bez ohledu na věk a zkušenosti. Může se s ní setkat adolescent na začátku sexuálního života, stejně jako muž v nejlepších letech. Přinášíme vám 10 tipů, které vám pomohou dostat zakončení pod kontrolu a dopřát vaší přítelkyni či ženě kvalitní milování, po kterém touží.

Většina mužů by ráda dopřála ženě skutečně dlouhý a kvalitní sex. Jenže výzkumy ukazují, že to není tak jednoduché. Průměrný styk trvá něco mezi 3-17 minutami a někteří z nás by i za tuto hodnotu byli šťastní. Problém je, že naše pohlaví nikdy nebylo určeno k tomu vydržet extrémně dlouhou soulož. Naopak, v minulosti platilo, že čím kratší bude, tím menší je riziko jejího přerušení.

Dnes však spolu s vývojem antikoncepce a zvyšujícím se uvědoměním žen je snaha sex prodloužit do té míry, aby prožil orgasmus nejenom on, ale i ona. Toto vyvolává na muže psychický tlak, v jehož důsledku paradoxně výkon v posteli často klesá.

TIP NA ÚVOD: Kanadské tablety Vimax s bylinným složením (Kotvičník, Ženšen, Ginkgo, Pískavice) napomáhají roztahovat cévy. Díky tomu se v penisu vyskytuje více krve a zůstává v něm déle. 

Silně prokrvený penis si udrží erekci i po první ejakulaci – vyvrcholení, a vy tak můžete souložit déle.

tablety vimax na erekci

 

2 druhy předčasné ejakulace

Odborníci rozlišují dvě formy předčasné ejakulace – stenickou a astenickou. První forma se týká především mladších pánů a spočívá v tom, že penis je příliš citlivý. Při dráždění během styku rychle dochází k ejakulaci, aniž by ji muž měl možnost zastavit.

Tato forma může být spojena i fyziologickými problémy, například s krátkou uzdičkou. Útěchou pro dotčené je skutečnost, že po sexu brzy doplní síly a mohou jít znovu do akce. Tato forma je rovněž snadněji ovládnutelná.

Astenický typ předčasné ejakulace je komplikovanější. Postihuje muže bez ohledu na věk a zjednodušeně řečeno spočívá ve ztrátě kontroly nad penisem. Postižení jedinci mají problémy s erekcí, jejich orgán je necitlivý, či naopak přecitlivělý. Při dráždění přichází vyvrcholení často než před tím, než pyj vůbec dostatečně ztvrdne pro styk. K astenické formě předčasné ejakulace jsou náchylnější psychicky vytížení muži, nicméně může postihnout opravdu každého. Její odstraňování je náročnější.

 

10 tipů pro oddálení jekaulace

Připravili jsme pro vás 10 tipů, které vám pomohou vyrovnat se s oběma formami předčasné ejakulace.

 

Trénujte

Trénink je základní metodou k prodloužení délky styku. Pomáhá udržovat penis zdravý díky zvýšení jeho prokrvení. Občas se můžete setkat s technikou označenou jako „start – stop“.

Spočívá v každodenní alespoň půlhodinové masturbaci. Není to však tak jednoduché, musíte se dráždit takovým způsobem, abyste ejakulovali pouze na úplném konci cvičení. Pokud cítíte blížící se vyvrcholení, je třeba přestat s masturbací a chvilku nechat penis v klidu. Odtud název techniky.

Účinnost je u stenické formy při poctivém každodenním cvičení poměrně vysoká. U astenické formy rovněž pomůže, nicméně spíše jako doplnění k jiným metodám. Při zkracování cvičení či nepravidelnostech v provádění účinnost rapidně klesá.

 

Provádějte Kegelovy cviky

Kegelovy cviky jsou časově velmi nenáročné, na druhou stranu však nevyhovují každému muži. Spočívají v opakovaném Kegelovy cvikypřerušování proudu moči během vyprazdňování. Jakmile půjdete na toaletu, zkuste jej alespoň 3x přerušit a znovu obnovit. Při pravidelném aplikování se vám posílí svaly pánevního dna, což vám přinese větší kontrolu nejenom nad močením, ale také nad ejakulací. Pravidelně cvičící muži jsou schopni zadržet výron semene i opakovaně.

Bohužel ne všem jsou tyto cviky příjemné. Jejich účinnost je poměrně vysoká, ovšem pouze u mužů s prvním typem předčasné ejakulace. Na druhou stranu se cviky doporučují i jako prevence inkontinence.

TIP: Podrobný návod na Kegelovo cvičení

 

Před sexem masturbujte

Levný způsob, jak vydržet o něco déle. Je jasné, že pokud jste přítelkyni neviděli týden, budete „hotový“ hned, jak se vás dotkne. Když si ale dosáhnete ejakulaci před schůzkou, bude trvat delší dobu, než se vytvoří nový ejakulát.

Právě to je pár minut navíc pro vaši soulož. Dávejte pozor, aby jste se osamotě nevyčerpal natolik, že s partnerkou nebudete zvládat souložit vůbec.

 

Prodlužte předehru

Předehra pomáhá prokrvit pohlavní orgány obou partnerů a připravit je tak na styk. Muži jí na rozdíl od žen často nedoceňují, což může být jedna z příčin předčasné ejakulace. Lehkým drážděním penisu během předehry se sníží jeho citlivost, takže poté vydržíte o něco déle.

U astenické formy předčasné ejakulace může předehra pomoci uvolnit se a celý styk lépe prožít. Účinnost je poněkud nižší, ale rozdílu si určitě všimnete. Mimo to je předehra příjemná a ženy jí mají rády.

 

Věnujte se jí jako první

Výtečného milence nedělá pouze délka nástroje a styku, ale také ostatní věci, které v posteli činí. Jednou z nich je cunnilingus, orální stimulace ženského pohlaví. Většina žen jej má velmi ráda. Pokud jste i vy příznivce této techniky, není nic jednoduššího, než přítelkyni tímto způsobem dovést na vrchol ještě před tím, než do ní vstoupíte.

Zaměřte se především na její klitoris, se kterým snadněji dosáhne orgasmu. Po něm se jí navíc lehce povolí poševní svaly, takže vás při následném styku budou méně svírat a vy vydržíte déle. Alternativou je použití vibrátoru na klitoris před stykem či během něj.

Orální sex

Účinek této metody je hodně individuální, záleží na vašem vztahu k takovému typu stimulace. Existují muži, kteří orálním sexem dlouhodobě kompenzují stenický typ předčasné ejakulace. Na druhou stranu ale zároveň existuje mnoho mužů a žen, kterým tato technika nic neříká. Astenickou formu předčasné ejakulace navíc řeší jen omezeně.

 

Promluvte si s ní

V některých případech jednoduše stačí, když se muž otevře se svým problémem partnerce a řekne jí, co by rád v sexu změnil. Některé ženy jsou příliš aktivní a snaží se cíleně dovést muže k orgasmu. V takových případech jsou snahy o prodloužení styku často marné, dokud přítelkyni neřeknete, že byste během styku chtěli dovést k vyvrcholení také ji.

Žena vám může pomoci několika cestami. U stenické formy si můžete domluvit znamení, při kterém oba přestanete přirážet a počkáte, dokud náběh na orgasmus neodezní. Nebo vám přítelkyně může stisknout kořen penisu, což by mělo ejakulaci oddálit. V případě astenické formy ženě nejvíce pomůže, když jí celou situaci vysvětlíte. Můžete po určitý čas provádět orální sex namísto klasického, který budete pro oba z vás příjemný.

 

Mějte sex častěji

Častější sex pomáhá podobně jako trénink k prodloužení délky styku, zvláště u stenické formy. S partnerkou se více slaďujete, zkoušíte a postupně přicházíte na to, jak se u vás projevuje blížící se ejakulace. Postupně tak zjistíte, kdy je lepší pro delší styk zvolnit a kdy můžete naopak přidat.

Sex by se dal v tomto ohledu přirovnat ke sportu. Čím častější trénink, tím lepší výsledky. A stejně jako u sportu i v sexu platí, že základem je správné dýchání. Budete-li dýchat zhluboka a pravidelně, získáte nad ejakulací větší kontrolu, než když budete naopak dech zadržovat.

 

Změňte polohu

Jednoduchá rada s poměrně zásadními důsledky. Existují polohy, ve kterých se penis dráždí více, než v jiných. Nejdráždivější polohy jsou misionář a zezadu, neboť je v nich penis stimulován přímo. Naopak u polohy lžičky, tedy zezadu na boku, či na koníčka, je sevření menší a ejakulaci lze snadněji regulovat.

Poté existují i polohy, při nichž je stimulace naprosto minimální a vy téměř nemáte šanci na to dojít k vyvrcholení. Na druhou ale pak nedojde k orgasmu ani žena. Proto je ideální změnu poloh kombinovat s drážděním klitorisu.

 

Vyzkoušejte znecitlivující prostředky

Na trhu existuje značné množství prostředků pro snížení citlivosti penisu. Jsou určené výhradně pro ten typ předčasné ejakulace, ve kterém není problém s erekcí. Můžete se setkat se znecitlivujícími krémy, spreji či kondomy. Po aplikaci bude váš penis po určitou dobu otupělý, takže během styku vydržíte skutečně déle.

Na druhou se ale vytrácí požitek ze sexu, takže většina mužů tato anestetika sice vyzkouší, ale dlouhodobě je nepoužívá. Alternativou pak může být nasazení několika kondomů na penis. Účinek je tedy jednoznačně vysoký, ale většině mužů není poté se sexem spokojena. Znecitlivění navíc může přejít i na ženu, která poté nedosáhne orgasmu.

 

Navštivte lékaře

Není-li zbytí, pomůže odborník. Zejména u astenického typu předčasné ejakulace mohou pomoci lékařem předepsané medikamenty. Na druhou stranu některé z nich paradoxně způsobují jako vedlejší efekt erektilní dysfunkci, takže je potřeba vždy věnovat zvýšenou pozornost příbalovým informacím.

Nezapomeňte – čím prokrvenější penis, tím pevnější a déletrvající erekce. Bylinné tablety Vimax jsou u vás do 2 dnů.

tablety vimax na erekci

 

Další články o předčasné ejakulaci a metodách jejího oddálení

10 zaručených tipů pro oddálení ejakulace
Jak oddálit ejakulaci - kompletní návod
Předčasná ejakulace není nemoc, ale pouze komplikace
11 bezpečných metod pro prodloužení soulože
Předčasná ejakulace – co to přesně je a jak ji ovládnout?

 

Léky na erekci mohou představovat riziko
Zlepšení erekce s produktem Vimax je dlouhodobé
Doprava ZDARMA po celé ČR
Diskrétní balení a doručení
60 denní garance na vrácení peněz
Osobní odběr po celé ČR