Doprava ZDARMA pro ČR i SR (doručení do 48 hodin)

Zlepšení erekce s produktem Vimax je dlouhodobé

1/52/53/54/55/5 (4 hlasů, průměr: 4,25 z 5)
Loading...

Vimax

Hledáte-li produkt, který vám dlouhodobě vrátí ztracenou mužnost, posílí erekci, dodá kontrolu nad ejakulací a umožní vám sex lépe vychutnat, pak pouvažujte na Vimaxem. Jde o jediný přípravek, který byl vyvinutý speciálně za tímto účelem týmem kanadských farmaceutů.

Vimax je potravinový doplněk s originálním 100 % přírodním složením na podporu erekce. Obsahuje výhradně zdraví prospěšné látky, které mají pozitivní vliv nejenom na erekci, ale v podstatě na celý organismus. Na rozdíl od léků u užívání Vimaxu nehrozí riziko srdečních či jiných příhod, naopak pomáhá jejich prevenci.

Vimax je tak bezpečný i pro rizikové skupiny mužů, neboť napomáhá správnému prokrvování tkání.

 

Pro představu o účincích Vimaxu si představíme jeho složení

Oves setý (Avena Sativa)Avena Sativa - Oves setý

Tento druh ovsa je známý a velmi oblíbený v oblasti zdravého stravování. Poskytuje tělu důležité bílkoviny, vlákninu, množství vitamínů a minerálů. Má prokazatelně pozitivní účinky na krevní tlak, snižuje hladinu cholesterolu, chrání játra před toxiny a pomáhá při cukrovce.

Zároveň pomáhá zklidňovat napětí, takže se při jeho užívání budete cítit více klidní a uvolnění. To vše velmi napomáhá kvalitní erekci, proto je oves velmi oblíbenou součástí mnoha produktů na její podporu. Jeho výhodou jsou nulové vedlejší účinky.

 

Kajenský pepř

Kajenský pepř

Kajenský pepř je sušenou variantou speciální odrůdy chilli papriček. Obsahuje vysoké množství vitaminu A, C a karotenu B. Má příznivý účinek na zažívání, zejména při dlouhodobém užívání. Taktéž zlepšuje krevní oběh a používá se na prevenci infarktů.

Tento druh pepře je díky účinků na pohlavní ústrojů považován přímo za afrodisiakum.

 

Ginkgo biloba

Ginkgo biloba

Jinan dvoulaločný alias ginkgo biloba je velmi starý a majestátní strom, kterým dříve byla pokryta v podstatě celá severní polokoule naší planety. Dnes jde o jednu z nejvyužívanějších a zdraví nejprospěšnějších rostlin na světě.

Listy ginkgo biloby obsahují látky, které roztahují cévy a působí preventivně proti mozkovým příhodám, infarktu myokardu či degenerativním onemocněním spojeným se stářím. Zlepšuje celkové prokrvení, takže se při jejím užívání zlepšuje sluch, paměť, prokrvení dolních končetin.

Při užívání ginkgo biloby dochází také samozřejmě k lepšímu prokrvení penisu, a to i v klidovém stavu. Penis je tak při dlouhodobém užívání zdravější a připravenější na erekci. Ta pak přijde rychleji díky lepšímu průtoku krve.

V každé pilulce Vimaxu je obsaženo hned 100 mg výtažku z této rostliny, což je pro lepší představu 2,5 násobně více, než je obvyklé. To je jeden z důvodů, proč je Vimax účinnější, než jiné přípravky.

Jinan samotný obsahuje přibližně 60 biologicky aktivních látek, mimo jiné flavonoidy, karboxylové kyseliny či mnoho druhů vitaminů.

 

Serenoa plazivá (Saw Palmetto)

Saw Palmetto - Serenoa plazivá

Serenoa plazivá je druh palmy, kterou již po stovky let užívali američtí indiány. Je prokazatelně účinná při zvětšené prostatě, přičemž na rozdíl od komerčních produktů u ní nebyly zaznamenány téměř žádné vedlejší účinky. Vyznačuje se rychlým a dlouhodobým působením, laboratorní testy rovněž prokázaly její schopnost posilovat imunitní systém. Uvažuje se o ní jako o novém prostředku v boji s rakovinou.

V oblasti erekce Serenoa pomáhá spíše podpůrně. Její hlavní funkcí ve Vimaxu je zvýšení Vašeho libida, protože Serenoa funguje jako silné afrodiziakum.

 

Hloh jednosemenný (Crataegus monogyna)

Hloh (Crataegus monogyna)

Tento druh hlohu je rozšířený zejména v Anglii a Skotsku. Jeho plody obsahují zdraví prospěné látky, které podporují krevní oběh a činnost srdce. Udržuje tak muže zdravější a více ve formě. Rovněž se používá při léčbě vysokého tlaku či angíně pectoris.

 

Kotvičník zemní (Tribulus Terrestris)Tribulus Terrestris

Tato bylina má velmi blahodárné účinky na mužskou i ženskou potenci. Obsahuje mnoho látek, které podporují tvorbu testosteronu u mužů a estrogenu u žen. Navíc podobně jako většina ostatních přírodních produktů prakticky nemá vedlejší účinky.

Při dlouhodobém užívání kotvičníku dochází u mužů ke zvýšení hladiny testosteronu až o 30 %, zvýšení zájmu o sexuální život, zvýšení objemu svalové hmoty na úkor tuků, snížení vnitřního napětí, obnovení životní vitality a elánu.

Velmi podobné účinky má kotvičník i u žen, takže při dlouhodobém užívání jednoznačně prospěje i vaší partnerce a dodá jí sexuální energii. Vy máte kotvičník obsažený již přímo ve Vimaxu, vaše partnerka po něm může poptat v lékárně.

 

Vitamín EVitamín E

Vitamín E je nejdůležitější antioxidant v těle. Chrání buňky před oxidační stresem, pomáhá zpomalovat stárnutí a prokazatelně působí jako prevence proti nádorovému bujení. Zároveň má pozitivní vliv na tvorbu pohlavních buněk, zvyšuje plodnost a činnost centrálního nervového systému.

Nedostatek tohoto vitamínu může způsobit celou řadu nemocí, například cystickou fibrózu. Rovněž se může projevit ve formě neurologických potíží, snížení obranyschopnosti či poruchou funkce gonád, což má za následek neplodnost.

Ve Vimaxu naleznete takové množství vitamínu E, které vám při dlouhodobém užívání doplní jeho hladinu na potřebnou úroveň se všemi pozitivními účinky bez rizika předávkování.

 

Ženšen pravý (Panax Ginseng)

Ženšen pravý (Panax Ginseng)Ženšen pravý patří taktéž mezi látky, jejichž pozitivní účinky jsou velmi široké a dlouhodobě prokázané. Ve studii z roku 2009 od pana Lee a Son publikované v prestižním Journal of Acupuncture and Meridian Studies bylo uvedeno 411 pozitivních účinků ženšenu na lidský organismus. Mimo jiné jde o pozitivní účinky na oběhový systém, centrální nervovou soustavu či libido. Ženšen pomáhá rovněž ovlivnit absorpci kyslíku tkáněmi, čímž pozitivně ovlivňuje metabolismus cukrů.

Je považován za jedno z nejsilnějších afrodiziak, nicméně je potřeba vyvarovat se případnému předávkování. Proto Vimax obsahuje výtažek s nižší koncentrací, která bezpečně účinkuje po delší dobu.

 

Účinky Vimaxu

Jak vidíte, Vimax obsahuje poměrně široké spektrum přírodních látek s účinky, které se vzájemně podporují. S jeho pomocí tak dosáhnete nejenom tvrdé erekce a prokrvení penisu, ale zároveň se budete cítit lépe a vašemu tělu se dodají prospěšné látky potřebné pro správné fungování všech orgánů.

Jednou z nich je například vitamín C, který si tělo samo extrahuje z látek obsažených ve Vimaxu. Tento vitamín poté pomáhá zvyšovat libido, je velmi účinný při zotavování penisu a při jeho intenzivním procvičování či používání pomůcek jako natahovače či závaží. Dle výzkumu z Marylandské univerzity vitamín pomáhá i při sexuálních problémech jako je předčasná ejakulace či poruchy erekce.  Nedostatek toho vitamínu způsobuje nadměrnou krvácivost, špatné hojení ran a může skončit i neplodností.Vimax - česká etiketa

Složení Vimaxu, včetně české etikety, najdete i zde

 

Užívání Vimaxu

Abyste dosáhli co nejvíce pozitivních účinků, je potřeba tablety užívat dlouhodobě, alespoň 3-4 měsíce. Pozitivní účinky nastupují pozvolna, ale při pravidelném užívání z nich budete moci těžit prakticky neomezeně dlouho.

1. měsíc užívání

V prvním měsíci začnete pozorovat především účinky ve vaší erekci, která bude pevnější a tvrdší. Pokud jste měli problém vůbec erekce dosáhnout, pak během prvního měsíce může tento problém ustoupit.

2. měsíc užívání

Vlivem řádného prokrvení penisu začnete pozorovat změny v jeho délce a šířce. Penis bude v klidovém i ztopořeném stavu plnější a pevnější. Začnete pociťovat změny ve výdrži, již nebude takový problém případnou ejakulaci zastavit či přibrzdit.

3. měsíc užívání

Třetí měsíc už přinese poměrně zásadní změny na vašem penisu. Bude širší a delší při erekci i bez ní. Při sexu bude váš penis pevnější a tvrdší. Znovu tak naleznete ztracenou mužnost. Vaše sexuální výdrž se mnohem zlepší. Budete moci lépe ovládat svojí ejakulaci a díky lepšímu prokrvení celého vašeho těla vydržíte být v akci mnohem déle. Vaše výdrž před užíváním Vimaxu a po něm bude nesrovnatelná.

Další měsíce

Pro co nejlepší výsledky ve vašem životě doporučujeme užívat Vimax dlouhodobě. Čím déle tak budete činit, tím déle budete moci těžit z jeho pozitivních vlastností. Vimax doporučujeme vysadit až tehdy, jakmile budete s velikostí penisu i se svojí erekcí naprosto spokojený. Jeho účinky po vysazení zůstanou zachovány ještě po dlouhou dobu.

Vimax

10 zaručených tipů pro oddálení ejakulace
Jak funguje erekce u mužů?
Doprava ZDARMA po celé ČR
Diskrétní balení a doručení
60 denní garance na vrácení peněz
Osobní odběr po celé ČR