Doprava ZDARMA pro ČR i SR (doručení do 48 hodin)

Hloh jednosemenný a potvrzené zdravotní účinky včetně posílení erekce

1/52/53/54/55/5 (Žádné hodnocení)
Loading...

Hloh jednosemenný (latinsky Crataegus monogyna, anglicky hawthorn) je strom nebo vyšší keř běžně rostoucí i v Česku. Pro své působivé zdravotní účinky nás budou zajímat bobule hlohu, a tedy jeho plody.

Bobule jsou bohaté na živiny. Díky jemně sladké a pikantní chuti je lze konzumovat i samotné za syrova. Tisíce let lidé konzumovali plody hlohu jako pomoc se zažívacími problémy, srdečními problémy a proti vysokému tlaku. Bobule jsou dokonce součástí tradiční čínské medicíny.

Účinek na regulaci krevního tlaku a podporu prokrvení organismu považujeme za hlavní účinky hlohu. Přesně díky nim přidáváme extrakt z hlohu do kapslí Vimax pro podporu erekce. Erekce totiž závisí od dostatečného proudění krve penisem a právě hloh hraje v tomto směru očekávanou roli.

Představíme vám vědecky potvrzené prospěšné účinky hlohu. Pod prokliky najdete odkazy na potvrzující odborné studie. Vimax s prospěšným hlohem a dalšími účinnými látkami si můžete objednat (klikněte a vyberte množství balení). Balíček doručíme diskrétně do 2 pracovních dnů. Ihned tak můžete začít s cílenou podporou erekce a těžit ze všech jeho vědecky prokázaných účinků.

hloh jednosemenný, účinky

 

Potvrzené zdravotní účinky Hlohu jednosemenného

Pokud ve vašem okolí roste stromek hlohu, zralé plody můžete nasbírat a konzumovat syrové. Květy lze použít k přípravě čaje.

Pokud by vám nevyhovovala chuť, z plodů lze vyrobit chutný domácí džem nebo likér. Jednodušší je samozřejmě užívat hloh v podobě doplňku stravy, třeba kanadského Vimaxu.

Denní dávka Vimaxu obsahuje extrakt 10 ku 1 z bobulí hlohu v množství 17 mg na jednu kapsli.

 

Snížení krevního tlaku

Vysoký krevní tlak ohrožuje celkové zdraví a také erekci. Bobule hlohu se jako potravina běžně doporučují pro snížení vysokého tlaku v tradiční čínské medicíně.

Hloh má vazodilatační účinky, co znamená, že pomáhá šetrně rozšiřovat zúžené cévy a zlepšit průtok krve. Dobrá vazodilatace je nezbytná pro vznik pevné a spolehlivé erekce. Tímto způsobem hloh pomáhá snížit rizikově zvýšený krevní tlak a prospívá tak i erekci.

 

Snížení hladiny cholesterolu

Zvýšený cholesterol je pro erekci velmi škodlivý, protože postupně zanáší a ucpává cévy. Nemoc ucpaných cév se nazývá ateroskleróza. Zhoršuje průtok krve penisem a vyvolává problémy s erekcí. Pokud se céva úplně ucpe, dojde k srdečnímu infarktu nebo mozkové mrtvici.

Podle studií hloh reguluje hladinu krevního cholesterolu díky obsahu flavonoidů a vlákniny pektinu. Udržuje tak průchozí cévy a krev může dostatečně naplnit penis pro pevnou erekci.

 

Bohatý zdroj antioxidantů

Antioxidanty (převážně vitamíny a další rostlinné složky), konkrétně polyfenoly neutralizují škodlivé volné radikály v organismu. Zvýšená hladina volných radikálů poškozuje organismus na buněčné úrovni.

Volné radikály se do organismu dostávají ve stravě, ale pocházejí také z různých toxinů ve vodě, ovzduší, drogerii a kosmetice nebo cigaretovém kouři.

Polyfenoly s antioxidačními účinky v plodech hlohu přirozeně snižují riziko:

 

Protizánětlivé účinky

Chronické záněty zvyšují riziko vzniku civilizačních onemocnění. Typicky jde o cukrovku, astma a některé druhy rakoviny.

Ve studii se povedlo plodům hlohu významně snížit hladinu zánětlivých sloučenin v organismech sledovaných. Došlo tak ke snížení zánětů a poškození jater vyvolaného záněty.

 

Tlumení úzkosti

Úzkost a všechny ostatní duševní problémy zhoršují erekci a mohou vyvolat až psychogenní erektilní dysfunkci. Vědci se ve studiích snažili dokázat potenciál hlohu jako součást léčby úzkostných poruch.

Výhodou hlohu je, že ve srovnání s běžnými léky proti úzkosti (anxiolytiky) má minimum vedlejších účinků. Pokud trpíte zhoršeným duševním stavem a vaše úzkost přerůstá až do deprese, popřemýšlejte, zda nevyzkoušíte hloh a bezpečné výrobky z něj. Pokud ale máte předepsané léky, nikdy neměňte jejich dávkování ani je nevysaďte bez dohledu lékaře.

 

Podpora zažívání

Lidé bobule hlohu tradičně využívají proti poruchám trávení a bolestem žaludku. Plody jsou bohaté na vlákninu pektin, která snižuje zácpu, napomáhá trávení a funguje jako prebiotikum (potrava pro prospěšné probiotické bakterie v lidských střevech).

Dostatek pektinu i jiných druhů vlákniny ve stravě zrychluje průchod potravy trávícím traktem. Rychlejší pohyb obsahu střev tlumí zažívací potíže.

Sloučeniny v plodech hlohu zvyšují produkci a aktivitu trávících enzymů, zejména těch, které potřebujeme pro trávení tuků a bílkovin. Hloh tak pomáhá částečně bojovat proti nadváze a obezitě, které jsou rizikovými faktory pro vznik problémů s erekcí.

 

Zpomalení předčasného stárnutí

Plody hlohu brání předčasnému stárnutí pokožky v důsledku nadměrného působení ultrafialového záření. Extrakt z hlohu smíchaný s extraktem ze ženšenu podpořil hydrataci pokožky a bránil předčasnému vzniku vrásek. I za tento účinek jsou zodpovědné antioxidanty.

Nejde sice o podporu sexuálního zdraví, ale pokud si chcete udržet mladistvý vzhled, hloh vám může pomoct.

 

Jak lze Hloh jednosemenný konzumovat?

Hloh můžete přidat do jídelníčku mnoha způsoby:

  • Zralé syrové plody: Chuť bobulí je nakyslá, nasládlá a jemně pikantní. Snažte se ale nejíst je i se semínky, protože obsahují určité množství škodlivého kyanidu.
  • Čaj: Seženete jej v obchodech se zdravou výživou nebo e-shopech. Čaj se vyrábí z plodů, květů nebo listů.
  • Marmelády a koláče: V některých zemích se z bobulí zcela běžně vyrábí džemy nebo sirupy a přidávají se do koláčů.
  • Ocet a víno: Z fermentovaných plodů hlohu se vyrábí chutný alkoholický nápoj nebo ocet, který využijete jako ochucovadlo v kuchyni.
  • Doplňky stravy: S doplňky z hlohu se setkáte často i v Česku v podobě sušeného prášku, kapslí, tablet a někdy i v tekuté formě. Doplňky mohou obsahovat různé části hlohu nebo jejich směsi.

Zde doporučujeme kanadské kapsle Vimax pro podporu erekce se 17 mg extraktu z hlohu v denní dávce.

Vimax dále obsahuje ginkgo, ženšen, kotvičník, kajenský pepř, oves, serenou a vitamin E pro bezpečnou podporu erekce a prokrvení organismu.

vimax

Klikněte na tlačítko a vyberte si počet balení Vimaxu. Balíček vám doručíme diskrétně do 2 pracovních dnů. Ihned můžete začít s cílenou a bezpečnou podporou erekce.

 

Nežádoucí účinky Hlohu jednosemenného a interakce s léky

Hloh se považuje za převážně bezpečný, protože bylo hlášeno pouze málo negativních vedlejších účinků. Pokud se projevily, nejčastěji šlo o pocení, bolest hlavy, neklid, bušení srdce, ospalost nebo střevní potíže.

Nešlo tedy o život ohrožující stavy. Pokud byste zaznamenal některé negativní účinky, určitě je nahlaste aspoň praktickému lékaři.

Hloh a výrobky z něj se obecně nedoporučují konzumovat lidem, kteří užívají léky na ředění krve, na snížení krevního tlaku a léků proti selhání srdce. Pokud tyto léky užíváte a máte zájem konzumovat hloh, informujte předepisujícího lékaře.

 

Další články o poruchách erekce a metodách zlepšení

Článek pod odborným dohledem sexuoložky: 3 nejčastější poruchy erekce u mužů
Injekce na erekci jako poslední možnost záchrany
Pravda o neúčinných sprejích, gelech a krémech na podporu erekce
Jak vám s erekcí pomůže partnerka?
Jak zlepšit erekci doma svépomocí?
SILDENAFIL - nejpoužívanější léčivo pro léčbu erektilní dysfunkce a podporu erekce

 

Vitamin E (tokoferol) podporuje rychlost a kvalitu spermií. Prospívá tak mužské plodnosti
Kajenský pepř a vítané účinky na mužské sexuální zdraví
Doprava ZDARMA po celé ČR
Diskrétní balení a doručení
60 denní garance na vrácení peněz
Osobní odběr po celé ČR