Doprava ZDARMA pro ČR i SR (doručení do 48 hodin)

Ginkgo biloba (Jinan dvoulaločný) pro podporu erekce a celkové sexuality

1/52/53/54/55/5 (1 hlasů, průměr: 5,00 z 5)
Loading...

Ginkgo biloba (česky Jinan dvoulaločný) je strom původem z Číny. Tisíce let se používá v tradiční čínské medicíně, ale jeho prospěšné účinky potvrzuje a využívá i současná věda.

100 mg prášku ze sušených listů ginkga přidáváme do denní dávky kapslí Vimax. I za pomoci ginkga podporují erekcí díky silnějšímu prokrvení penisu a celého organismu. Ginkgo má i další pozitivní účinky včetně vlivu na duševní zdraví a kondici. V krátkosti vyjmenujeme ty nejzásadnější.

ginkgo biloba, list a prášek

TIP: Uvedené prospěšné účinky má Ginkgo biloba i na zdraví ženy, takže mohou bezpečně užívat doplňky s jeho obsahem. Doplněk Vimax je určen pouze pro muže a pro podporu erekce, takže ženám doporučujeme vybrat si jiný výrobek s ginkgem.

 

Prospěšné účinky Ginkgo biloba

ginkgo biloba pro podporu erekce

Pro prospěšné účinky se využívají čerstvé nebo sušené lístky ginkga a extrakty z nich.

Za hlavní účinek považujeme podporu prokrvení organismu, protože to je hlavním účinkem našich kapslí Vimax pro dlouhodobou podporu erekce.

 

Ginkgo podporuje krevní oběh a kondici srdce

Vědecké studie dokládají okamžité zvýšení přítoku krve do všech částí těla včetně penisu. Ginkgo zvyšuje hladinu oxidu dusnatého v krvi, který roztahuje cévy, díky čemu krev lépe protéká organismem a vydatněji vtéká i do penisu. Výsledkem je pevná erekce, což je zároveň hlavním účinkem kapslí Vimax s obsahem ginkga.

Ginkgo rovněž chrání funkce a zdraví srdce a mozku díky svým protizánětlivým účinkům a snižuje riziko vzniku mrtvice.

Víte, že jedna kapsle kanadského Vimaxu obsahuje 100 mg prášku z listů Ginkgo biloba?

Vimax dlouhodobě posilňuje erekci, erotické libido a tvorbu testosteronu.

tablety vimax na erekci

Klikněte na tlačítko a objednejte si Vimax. Balík vám doručíme diskrétně do 48 hodin.

 

Podporuje sexuální zdraví a kondici

Díky rozšíření cév a zlepšení krevního oběhu je ginkgo velmi vhodné i pro muže s erektilní dysfunkcí. Tu sice neléčí, ale pacientům umožňuje díky prokrvení dosáhnout lepší tvrdosti erekce než bez ginkga.

Zároveň prospívá sexuálnímu libidu a tedy chuti a připravenosti na sex. Dále tlumí sexuální dysfunkce vyvolané léčbou deprese pomocí antidepresiv.

 

Díky antioxidantům chrání buňky

Antioxidační účinek mají obsažené flavonoidy a terpenoidy. Pomáhají tlumit škodlivé působení volných radikálů. To jsou částice, které urychlují stárnutí zdravých tkání a poškozují je. Poškození se týká i topořivých tkání v penisu, které díky ginkgu vydrží déle fungovat správně a dosahovat bezproblémovou erekci.

 

Působí protizánětlivě

Tělo se pomocí zánětu brání před bakteriemi, úrazy a cizími látkami. Některé nemoci a zdravotní komplikace vyvolávají záněty i v případě, že tělo žádný patogen či úraz neohrožuje. Tyto nežádoucí záněty poškozují tělesné tkáně a to opět včetně penilní tkáně.

Ginkgo biloba záněty tlumí, chrání tělesné tkáně včetně těch v penisu a tím ochraňuje jejich funkce a erekci celkově.

 

Tlumí příznaky psychických poruch, navozuje duševní pohodu

Ginkgo pomáhá snižovat psychický tlak, stres, úzkosti a poruchy pozornosti a paměti přirozeně způsobené stárnutím. Tyto negativní psychické stavy jsou častou příčinou poruch erekce, takže díky ginkgu lze erekci prospět i po psychické stránce. Ginkgo pomohlo ve studii snížit negativní příznaky úzkosti až o 45%.

Ginkgo zvyšuje mozkové schopnosti pacientů s Alzheimerovou nemocí a demencí. I tyto poruchy částečně způsobuje snížené prokrvení mozku, které ginkgo pomáhá stimulovat. Kanadský Vimax může díky ginkgu pomáhat s navozením erekce i starším mužům, kteří těmito nemocemi trpí.

 

Tlumí bolesti hlavy

Ginkgo biloba tlumí bolesti hlavy nebo těžší migrény způsobené silným stresem nebo sníženým prokrvením mozku a zúženými cévami. Díky ginkgu se mozek prokrvuje správně a to může postiženého zbavit bolestí.

Pokud bolest hlavy způsobuje nadměrné rozšíření cév, ginkgo bude mít pouze malý nebo žádný účinek.

Tento účinek je přínosný pro sexuální libido a zájem o sex, protože muži, které bolí často hlava, obvykle zájem o sex nemají. Díky ginkgu se jim může rychleji ulevit a tak naberou nové síly a motivaci souložit.

 

Snižuje příznaky astmatu

Ginkgo pomáhá zlepšit příznaky zánětlivých onemocnění dýchací soustavy jako astma nebo CHOPN (chronická obstrukční plicní nemoc). Pozitivně působí protizánětlivé účinky ginkga, které záněty snižují a zvyšují kapacitu plic.

Pro pevnou erekci je nevyhnutné i dobré dýchání, které okysličuje krev a lépe tak prokrvuje penis. Díky ginkgu mohou kvalitněji dýchat i astmatici a tím prospět své erekci.

 

Má Ginkgo biloba negativní vedlejší účinky?

Jako každá rostlina může mít své negativní účinky i ginkgo, zvlášť pokud užijete příliš vysokou dávku.

Za bezpečnou a maximální denní dávku odborníci považují 240 mg sušených listů ginkga denně. Kapsle Vimax obsahují v denní dávce 100 mg, takže jsou bezpečné a bez vedlejších účinků, pokud právě nejste na ginkgo alergičtí.

Riziko negativních příznaků je nízké, ale ojediněle se může objevit:

  • vyrážka nebo podráždění kůže
  • bolest břicha a nevolnost
  • průjem nebo zvracení
  • bolest hlavy
  • závratě

Ginkgo a výrobky z něj se nedoporučuje kombinovat s léky na ředění krve, antidepresivy a s léky proti bolestem, horečkám a zánětům.

Nezapomeňte, že ginkgo a další prospěšné rostliny mícháme v ideálním poměru v kapslích Vimax pro dlouhodobou podporu erekce. Klikněte na tlačítko a podívejte se na všechny účinky. Pokud Vimax objednáte, balíček vám doručíme diskrétně do 48 hodin.

vimax

 

Další články o poruchách erekce a metodách zlepšení

Článek pod odborným dohledem sexuoložky: 3 nejčastější poruchy erekce u mužů
Injekce na erekci jako poslední možnost záchrany
Pravda o neúčinných sprejích, gelech a krémech na podporu erekce
Jak vám s erekcí pomůže partnerka?
Jak zlepšit erekci doma svépomocí?
SILDENAFIL - nejpoužívanější léčivo pro léčbu erektilní dysfunkce a podporu erekce

vimax facebook

 

Kolik krve je potřeba pro vznik erekce? Ne moc, ale musí proudit správně
10 zajímavých faktů o erekci, které musíme všichni znát
Doprava ZDARMA po celé ČR
Diskrétní balení a doručení
60 denní garance na vrácení peněz
Osobní odběr po celé ČR