Doprava ZDARMA pro ČR i SR (doručení do 48 hodin)

Swingers párty – klady a zápory skupinového sexu

1/52/53/54/55/5 (6 hlasů, průměr: 3,67 z 5)
Loading...

Možná byl pro vás skupinový sex dodnes tabu. Možná jste si představovali skupinu perverzních lidí, kteří zašli daleko za to, co se ještě považuje za správné.

Možná jste už ale „skupinovku“ zkusili a víte, že pravda je někde jinde. Že se ve skupině sešli lidé, kteří chtějí svou sexualitu pozvednout výše. Zažít nové sexuální stimuly a navzájem si nezištně způsobovat rozkoš a uspokojení.

Podívejme se na to, jak skupinový sex probíhá, jaké má výhody, pro koho je „grupáč“ vhodný a jaké jsou rizika.

swingers_party

Swingers party i skupinový sex mohou ze začátku vypadat jako běžná soukromá party. Cíl je ale jiný…

 

Rozdíl mezi skupinovým sexem a swingers párty

Skupinový sex obvykle není prvotním sexuálním zážitkem. K takovým choutkám se člověk dopracuje až později.

Větší výhodu mají jednotlivci – nezadaní lidé, kteří ve svém sexuálním životě mohou dělat takříkajíc to, co chtějí. Nikomu se nemusí zpovídat a nic vysvětlovat. Někteří vyzkouší skupinovku jednou, ale většina si sex ve skupině oblíbí natolik, že ho praktikuje dlouhodobě.

Swingers párty slouží k výměně partnerů, takže u ní třeba počítat s tím, že tu svou vyměníte za cizí. Při skupinovém sexu platí pravidlo „každý s každým a ideálně více najednou“.

Problém může nastat v páru, kdy jeden z dvojice nesouhlasí s touhami toho druhého. Pokud se o grupáč zajímáte, namístě je upřímná debata s partnerkou. Nedoporučuji dělat cokoliv za jejími zády.

Možná vás ale partnerka překvapí tím, že bude nadšeně souhlasit. Je pravda, že ženy často touží po tvrdším sexu, chtějí se cítit „zneužity“ (jde pouze o erotickou hru, ne skutečnost) a jednou za čas si připadat jako „špinavé prostitutky“. I proto je tak oblíbený film 50 odstínů šedi a různé ženské romány plné erotiky.

Nevěřil byste, kolik ženských v sobě nosí tyto myšlenky, ale stydí se s nimi přiznat. V našich končinách se skupinová soulož považuje za hříšné tabu, o kterém se příliš nemluví.

 

Musím při skupinovém sexu vyměnit partnerku?

Lidé chtějí na grupáči experimentovat a po letech zkusit i jinou než vlastní ženu. Vyzkoušet si, zda to bude s jinou lepší nebo ne.

Každopádně vás ve skupině nebude nikdo nutit, abyste souložili s někým jiným, pokud to sami odmítáte. Vše záleží na dohodě a stačí slušně odmítnout.

Partnerky si nevyměňují obvykle muži, kteří přišli na grupáč něco „odkoukat“, případně při sexu s vlastní ženou pozorovat jinou.

 

Pointa swingers párty

Pokud ale jdete na swingers, očekává se, že partnerku vyměníte a budete souložit s někým jiným, i když vás nebudou nutit. To je hlavním smyslem swingers párty.

Pocítit nové vjemy a nové druhy vzrušení. Odpočinout si od partnerky, a i ji nechat, aby si odpočinula od vás. Musíte však být připraven na to, že si to s vaší ženou někdo pořádně rozdá. To se nemusí líbit každému muži.

 

Jak probíhá skupinový sex?

Lidé se sejdou na nějakém neveřejném místě, nejčastěji v soukromém klubu nebo u někoho, kdo má větší příbytek. Setkání obvykle má jednoho nebo více „hostitelů“, kteří na průběh dohlížejí, a zároveň se účastní.

Bohužel se na podobných akcích skutečně konzumuje alkohol a drogy. Má to přispět k odhození zábran a navození atmosféry. Opět vás ale nikdo nebude nutit.

Prostředí je obvykle tlumeně osvětlené, s relaxační hudbou, vonnými svíčkami a dostatkem sexuálních pomůcek.

Párty končí, když zavelí hostitel nebo když jsou již zúčastnění unavení a „vyšťavení“. Ti zkušenější se vydrží bavit celé hodiny.

 

VÍTE, ŽE:

 • Skupinový sex zažil největší rozmach v 70. a 80. letech minulého století? Když se však začal rozmáhat i virus HIV a nemoc AIDS, mnozí lidé se o grupáč přestali zajímat a dnes se mu věnuje pouze pár „fajnšmekrů“.
 • O skupinovém sexu sní statisticky více než polovina mužů? Málokterý si ale představuje, že by se skupinovky zúčastnila i jeho partnerka.
 • Skupinový sex se nachází v TOP 10 sexuálních tužeb a fantazií.
 • O grupáč se zajímají hlavně starší páry (40, 50 i 60 let), kteří se tak snaží vyhnat nudu z postele. Mladší páry preferují soukromí a věrnost.

 

Zahodit ostych, předsudky i žárlivost

Na swingers párty musíte prokázat velkou dávku tolerance. Mnozí muži si rádi představují, jak nezávazně souloží s cizí ženou nebo ženami.

Budou to ale cizí muži, kdo se pořádně „vyřádí“ s vaší partnerkou. Mějte to na paměti a pokud jdete na swingers poprvé, dejte pozor na své ukvapené reakce a žárlivé výstupy.

Není totiž vyloučeno, že když „akce“ začne a vy uvidíte, kdo si vaši ženu podává, neodoláte přirozenému pudu sebezáchovy a začnete jednat proti pravidlům skupiny. Vždy mějte vše dobře promyšlené, a hlavně pamatujte – přísné morální zásady na swingers párty neplatí.

 

Jak se připravit na skupinový sex?

Nevrhejte se na grupáč „po hlavě“. Dobře se zamyslete a odpovězte si na následující otázky:

 1. Co očekávám od skupinovky já a co partnerka? Shodujeme se v očekáváních? Pokud ne, raději se do skupinovky nepouštějte.
 2. Budeme souložit se známými lidmi nebo s neznámými? Umíme si představit sex s úplně cizími lidmi? Je nám představa příjemná?
 3. Je pro mě příjemná představa sexu s více ženami? Umí si i partnerka představit sex s více muži?
 4. Umím si představit sex v trojici s partnerkou a cizím mužem? Chci se o ni podělit?
 5. Jak velká je moje žárlivost? Jak je na tom se žárlivostí partnerka?
 6. Nebojím se, že bude někdo lepší a výkonnější než já? Dokážu se s tím smířit?
 7. Do čeho už se nechci pouštět? Které aktivity mám já a partnerka zakázané?

Snažte se, abyste se s partnerkou shodli v maximu bodů. Pokud se vaše názory a očekávání rozcházejí, skupinového sexu se vzdejte.

 

Tvrdý a měkký skupinový sex

Podle zájmů účastníků se dá skupinovka rozdělit na měkký a tvrdý typ. Při měkkém účastníkům nejde o přímou soulož, ale chtějí se pouze líbat, hladit a projevovat si něžnosti, které jim doma často chybí.

Tvrdý typ je už o přímé souloži a výměně partnerů. Většina lidí se zajímá právě o tvrdou skupinovku.

 

Co jsou to sexuální orgie?

Jde o skutečně velkou akci skupinového sexu. Účastní se jí 20, 30, ale klidně i 40 lidí. Cíl je v tomto případě jasný – vystřídat co nejvíce partnerů/partnerek.

Orgie jsou tedy jakýmsi „masivním sexuálním maratonem“. Klasický skupinový sex si vystačí s několika účastníky (obvykle do 10 lidí/5 párů), aby se mohli vzájemně více věnovat ostatním.

 

VIDEO: Německý dokument o lidech provozujících skupinový sex

 

Rizika a nevýhody skupinového sexu

Skupinový sex se vám může zdát jako dobrý nápad, avšak každá intimita s sebou nese i určitá intimní rizika. Swingers párty může přinést psychické i zdravotní problémy. Které to jsou?

 • Hygienické problémy – Prvotní ochranou před pohlavními chorobami vždy zůstane kondom. Ověřené skupiny swingerů zvyknou mít v podmínkách vstupní vyšetření na pohlavní choroby. Necháte se vyšetřit u urologa nebo gynekologa (ženy) a s potvrzením se můžete stát členem skupiny. Bohužel, existují i amatérské skupiny, kde se na bezpečnost ne vždy přihlíží a tehdy vzniká riziko nákazy.
 • Riziko otěhotnění je přítomné vždy, a to i při použití kondomu. Nechtěné otěhotnění je snad nejhorším scénářem pro ženu a jejího partnera na skupinovém sexu. K povinnému kondomu je proto vhodné přidat i antikoncepci. Navíc je poměrně složité a nákladné najít později pravého otce dítěte. Pokud byl dotyčný na párty pouze jednou, šance vystopovat ho je téměř nulová.
 • Riziko žárlení a „šoku z dohodnuté nevěry“ může postihnout i muže i ženu. Je jedno, co jste si představovali doma. Svou ženu můžete vidět dělat věci, které ještě nikdy nedělala, a to klidně pěti mužům najednou. Takový zážitek může dokonce zničit celý vztah. Vždy si předem dohodněte mantinely a to, co si ještě navzájem dovolíte a co už by toho druhého mohlo zlobit nebo urážet. Benevolentní páry, které rády experimentují, to mají se vstřebáním „překvapení“ jednodušší.

 

Skupinový sex je potěšení, ale ne pro každého

Na závěr zopakuji, že prvořadý je upřímný rozhovor obou partnerů. Prodiskutujte spolu očekávání a zjistěte si vzájemnou míru benevolentnosti.

Na swingers párty nebo skupinový sex se odhodlejte až tehdy, když zjistíte, že přesně to vašemu vztahu a intimnímu životu pomůže. Pokud je to naopak, sex ve skupině odmítněte. Nutit vás nemůže nikdo!

DÁLE ČTĚTE O PŘERUŠOVANÉ SOULOŽI, díky které lze prodloužit soulož až 3násobně. 

Alfa samec k mužnosti potřebuje vysoký testosteron
Testosteron - 8 nepříjemných projevů snížené hladiny
Doprava ZDARMA po celé ČR
Diskrétní balení a doručení
60 denní garance na vrácení peněz
Osobní odběr po celé ČR