Doprava ZDARMA pro ČR i SR (doručení do 48 hodin)

Masáž varlat pro zdraví a plodnost

1/52/53/54/55/5 (12 hlasů, průměr: 4,42 z 5)
Loading...

Masáž, cvičení a každá manipulace s pohlavními orgány je nejen velmi příjemná, ale hlavně zdravá a prospěšná pro kondici orgánu.

Hlavním cílem masáže penisu je řádné prokrvení, které zlepšuje erekci a celkovou vitalitu.

Protože varlata jsou velmi důležité žlázy pro plození dětí, kvalitní masáž si zaslouží i ony. Masáž varlat si dokážete poskytnout sami, ovšem od partnerky si ji vychutnáte stokrát více. Jak na to?

 

Masáž varlat je více, než masturbace

Masturbace je samozřejmě nejjednodušší metodou, jak udržet rozmnožovací ústrojí aktivní. Onanie prokrvuje penis a dokáže působit preventivně proti poruchám erekce. Pravidelné vyprazdňování varlat navíc odplavuje staré, odumřelé spermie.
Pokud by taková „sebeúdržba“ neprobíhala, ve varlatech by se hromadily mrtvé spermie a samy bychom si tak ohrožovaly zdraví varlat. Staré spermie produkují toxiny, které působí škodlivě.

Masturbace je však pouze „základní program“, který penisu a varlatům můžete dopřát. Kvalitní masáž má mnohem prospěšnější účinky.

 

Zdravotní výhody masáže varlat:

 • silné a zdravé spermie
 • větší šance na početí
 • větší objem ejakulátu
 • pevnější erekce
 • posílená chuť na sex
 • posílená tvorba testosteronu

NAUČTE SE: Jak zvýšit objem ejakulátu?

jak zvýšit objem ejakulátu?

 

Před masáží varlat

Ještě před masáží je dobré varlata uklidnit a připravit. Na to je nejlepší horký zábal. Varlata se prohřejí, uvolní a mnohem lépe prokrví.

Teplota uvolní i pokožku, která bude pružnější a bude se s ní dobře manipulovat. Na zábal můžete použít ručník namočený v horké vodě.

Po zábalu si na varlata naneste dostatek jemného dětského oleje (čím více, tím lépe) a důkladně rozetřete. Je vhodné olej ohřát v umyvadle s horkou vodou.

masaz varlat

První 3 minuty masírujte okolí varlat. Vnitřní strany stehen, oblast hráze (mezi varlaty a análním otvorem), a také penis u kořene. Cílem je podpořit prokrvení v celé oblasti.

OBRÁZKOVÝ NÁVOD: Velmi podrobný postup pro masáž varlat najdete zde. Doporučujeme být velmi opatrný, protože varlata jsou nejcitlivější částí mužského těla.

Je velká škoda, že muži obvykle varlata „přehlížejí“ a nevěnují jim dostatečnou pozornost. Přitom jsou snad to nejdůležitější, co na mužském těle vlastně existuje. Celá mužnost se odvíjí od schopnosti plodit potomstvo a bez zdravých varlat se toto stát nemůže. Chraňte si svůj poklad!

 

Masáž varlat od ženy krok za krokem – NAUČTE PARTNERKU!

Takovou masáž musíte naučit partnerku. Nezapomeňte, že i ona jistě ocení, pokud jí příště věnujete zvýšenou pozornost. Nebuďte tedy sobečtí a také zapracujte na lízání, masírování a kvalitním sexu.

 1. Žena z dlaní vytvoří „kolébku“. Varlata pouze jemně chytí a nechá je chvilku prohřát. Hned v prvním kroku může dojít k silné erekci, což však nevadí.
 2. Ukazováčky provádějte po kůži jemné kroužky. Muže to může lechtat, takže buďte trpělivá.
 3. Varlata jemňoučce sevřete a chvilku popotahujte směrem dolů.
 4. Palcem a ukazováčkem jemně masírujte prostor mezi varlaty.
 5. Jednou rukou uchopte penis u kořene, druhou rukou místo, kde jsou varlata na penis napojeny. Obě ruce táhněte směrem od sebe a jemně masírujte.
 6. Tělo penisu se táhne nad varlaty až hluboko do pánve. Bříšky prstů jemně masírujte i hráz – místo, kudy skryté tělo penisu prochází.
 7. Pokud máte dlouhé nehty, ještě více dbejte zvýšené opatrnosti. Nepříjemný škrábanec se těžko hojí.
 8. Vložte jeden nebo obě varlata do úst. Jemně sajte, olizujte, a hlavně pozor na zuby. Tento krok je pro muže obzvlášť příjemný.
 9. Jazyk zaměřte i na „šev“ – čáru, která rozděluje šourek na dvě poloviny.
 10. Pro celkové pohodlí líbejte muži i ostatní tělesné partie.

 

Jak často masírovat varlata?

Platí, že i málo je víc, než nic. Doporučuji opakovat masáž alespoň 3x týdně po 10 minutách + 5 minut horký zábal.

VĚDĚLI JSTE, ŽE varlata potřebují pro správné fungování – tvorbu spermií – teplotu přibližně o 2 – 3 stupně nižší, než je teplota těla? Jistě jste si všimli, že kůže na varlatech (šourek) se někdy, pokud je teplo, natáhne a varlata sestoupí níže. Pokud je naopak zima, kůže ztuhne a varlata se přitlačí blíže pod penis. Tělo samo takto dokáže regulovat teplotu a zajistit, že varlata budou vždy v optimálním stavu pro tvorbu spermií.

masaz kouli

 

Masírujte co nejvíce!

Platí, že masáž je pro tělo prospěšná a je jedno, jestli jde o varlata nebo záda. Masáž vám může jenom pomoct, takže hned dnes zkuste zeptat partnerky, zda vám jí udělá. Odměňte se jí hezkou masáží, nebo lízačkou.

vimax facebook

DÁLE ČŤĚTE: Pravidelná soulož a vliv na sexuální kondici. 

SEX – 12 nejčastějších mýtů a dezinformací – věříte jim?
Sex po 50 – je se ještě na co těšit?
Doprava ZDARMA po celé ČR
Diskrétní balení a doručení
60 denní garance na vrácení peněz
Osobní odběr po celé ČR