Doprava ZDARMA pro ČR i SR (doručení do 48 hodin)

Kde není krev, tam není erekce! Jak prokrvit penis?

1/52/53/54/55/5 (3 hlasů, průměr: 4,00 z 5)
Loading...

Trápí vás vaše erekce? Máte pocit, že není dostatečná? Vzpomínáte na mládí, když se postavil kdykoliv a vy jste v posteli s partnerkou zvládali několik kol? Nezoufejte, stále se je na koho obrátit s prosbou o pomoc.

Pokud jste v důchodovém věku, zklameme Vás. Vaše erekce a výdrž při sexu už se do původních kolejí nevrátí. Erekce je nenávratně oslabena věkem a tento stav je úplně normální. Staré tělo totiž logicky nezvládne tolik, kolik byste si představovali. Zbývá se jen smířit se stářím a přijmout stav takový, jaký je.

Pokud ale patříte mezi muže ve středním a vyšším středním věku, stále existuje možnost záchrany. Přirozené funkce penisu jsou stále aktivní a vlivy, které je zpomalují a oslabují, je možné odstranit.

V dnešním článku si přesně popíšeme erekci, její průběh a příčiny jejího oslabení.

Jednat třeba ještě dnes! Přečtěte si proto článek a snažte se zaměřit na zlepšení erekce co nejdříve. Platí, že čím déle zůstává problém zanedbaný, tím více se prohlubuje a i v krátkém čase se dokáže situace rapidně zhoršit.

 

Jaké důsledky má oslabení erekce?

Negativum slabé erekce je jasné – není kvůli ní možné vést plnohodnotný sexuální život. S tím jsou spojeny další problémy včetně těch psychických.

Zdravý muž dokáže souložit, dokáže uspokojit svou partnerku a to často i několikrát za sebou. Spokojená žena je s tímto mužem šťastná a cítí, že je schopen v budoucnu zplodit rodinu.

Pokud už děti má, v posteli to stále klape a žena nemá důvod si stěžovat, protože nepociťuje nedostatek požitku a s ním spojenou frustraci. Pokud by však bylo uspokojení ženy dlouhodobě nedosažitelné, ta se začne (mnohdy podvědomě) poohlížet po náhradě. Po čase dochází k nevěře, hádkám, často k rozpadu vztahů a to i těch manželských.

Přirozeným úkolem lidí je vytvořit rodinu. Erekce stojí na začátku celé snahy

Na muže v této chvíli nepůsobí pouze znechucení ze sebe sama a strach o budoucnost svých vztahů, ale i rapidně klesající sebevědomí. To se může časem ještě více zhoršovat. Muž pociťuje vyhoření, sebelítost a nevěří sám sobě. Stává se z něj tichý a zakřiknutý jedinec, který už ženy neoslovuje, ba dokonce se jich začne bát, protože se obává dalších selhání a odmítání. Vše vrcholí samotou, často vzbuzením nenávisti k opačnému pohlaví a zanevrením na něj.

Oslabená erekce jako varovný prstOdborník na erekci

Oslabená erekce je málokdy samostatný problém a obvykle poukazuje na závažnější onemocnění. Sexuolog Ivan Kubiš uvedl, že 80 % případů oslabení je způsobeno nejčastěji chorobami kardiovaskulárního systému nebo cukrovkou.

Oslabení erekce je také poměrně častým ukazatelem rakoviny prostaty. Vzácné, ale často zaznamenávané jsou i úmrtí mužů se slabou erekcí, protože jeden problém tak předznamenal jiný, závažnější. Je to však poměrně extrémní případ.

Není vyloučeno, že i vy jste postiženi tímto onemocněním, případně na něj máte náběh. Důkladné vyšetření je proto nezbytné i při nejmenší pochybnosti! 

 

Téměř vždy se dá pomoct

Pokud se obrátíte na lékařskou pomoc, úspěšnost léčby se pohybuje kolem 80 %, což je poměrně příznivá hodnota. Nejčastěji je předepsána léčba modrou pilulkou Viagrou, nebo léky s obsahem sildenafilu.

Pokud nezabere, lékař předepíše jiné léky s podobným účinkem. Podle MUDr. Kubiše neexistuje beznadějný případ.

Bez předpisu zakoupíte různé doplňky výživy, jejichž vlastnosti a účinek se přibližují lékům na předpis. Vimax – nejprodávanější slovenský doplněk stravy pro podporu erekce – dokáže uspokojivě zastoupit léky na předpis.

 

Vimax na erekci

Erekce je závislá od krve

Asi nemusíme zdůrazňovat, že celá erekce je zapříčiněna pouze a jen vháněním krve do penisu. K prokrvení dochází při vzrušení, které může být způsobeno dotykem, ale i myšlenkou či jiným vjemem (vůně, chutě, pohled na něco vzrušujícího).

Mozek vnímá vzrušení jako signál k případné souloži, a tak vyšle příkaz, aby tělo vehnalo do penisu co nejvíce krve. K problému však dojde tehdy, jestliže se krev do penisu nedokáže z nějakého důvodu protlačit. 

Tkáň v penisu při erekci

Důvodem je nejčastěji zanesení drobných cévek v penisu. Právě proto neustále vyzdvihujeme sport a vyhýbání se škodlivinám (alkohol, cigarety, špatná strava) jako nejúčinnější cestu k návratu silné erekce. Bez toho, aniž jsme cévní systém opět přirozeně nezprůchodnili, se nepohneme nikam.

Vimax v této chvíli vystupuje jako pomocník, který díky účinným látkám ve složení dokáže proces urychlit. Vimax ale nedoporučujeme lidem s diagnostikovaným vysokým tlakem. Vimax může tento tlak ještě o něco zvýšit, což je nežádoucí. Pro muže s optimálním krevním tlakem užívání nepředstavuje problém.

Oprostěte se od rušivých myšlenek

Oslabená erekce je často zapříčiněna psychickou nepohodou. Stres, přemýšlení nad jinými věcmi, než sex, případně nepřitažlivost partnerky dokáže erekci oslabit.

Pokud víte, že se při sexu nedokážete soustředit a ve skutečnosti si ho neužíváte, problém je v tomto případě v hlavě. Dobrý terapeut dokáže odhalit původ negativních myšlenek a zbavit vás jich po několika sezeních. Zkuste i tuto možnost. Nestyďte se, pacientů se stejným problémem je mnoho a není nic zvláštního, pokud požádáte o pomoc.


Čemu se vyhnout?

 

A co naopak začlenit?

Posilněte svou erekci a nic neodkládejte na později. Začněte ještě dnes! V sázce je vaše zdraví, plodnost, budoucnost vašich vztahů, rodiny a úspěch u žen!

 

Podporu erekce neodkládejte!

Ještě jednou opakujeme, že čím déle budete otálet a vyhýbat se pomoci, o to horší bude erekce a o to déle bude případná náprava trvat. Způsobilého lékaře najdete i na internetu v anonymních fórech, proto hledejte a nechte si poradit.

I on vám však doporučí stejný postup jako my a to žít svůj život zdravěji, nejlépe okamžitě. Přejeme co nejrychlejší návrat erekce, pánové.

 

5 nejčtenějších článků o poruchách erekce a metodách její zlepšení

Tyto články čte nejvíce mužů. Vysvětlujeme v nich příčiny oslabování erekce a doporučujeme vhodné metody, aby byla opět pevná, trvácná a sex s ní delší a uspokojivější.
Článek pod odborným dohledem sexuoložky: 3 nejčastější poruchy erekce u mužů
Injekce na erekci jako poslední možnost záchrany
Pravda o neúčinných sprejích, gelech a krémech na podporu erekce
Jak vám s erekcí pomůže partnerka?
SILDENAFIL - nejpoužívanější léčivo pro léčbu erektilní dysfunkce a podporu erekce

 

6 příčin zhoršené erekce - POTVRZENÝCH studiemi!
Zvětšení penisu pomocí prášků - skutečně to funguje?
Doprava ZDARMA po celé ČR
Diskrétní balení a doručení
60 denní garance na vrácení peněz
Osobní odběr po celé ČR