Doprava ZDARMA pro ČR i SR (doručení do 48 hodin)

6 příčin zhoršené erekce – POTVRZENÝCH studiemi!

1/52/53/54/55/5 (2 hlasů, průměr: 5,00 z 5)
Loading...

V dnešním článku se více zaměříme na reálná čísla výzkumů. Negativní vlivy, které zhoršují a oslabují mužskou erekci jsme již vyjmenovali ve starších článcích. Rovněž jsme doporučili nejrychlejší a nejefektivnější způsoby, jak erekci posílit a co nejvíce eliminovat riziko dalších komplikací.

V dnešním článku každou z příčin podložíme reálnou studií jejího vlivu na erekci.

 

Co zapříčiňuje problematickou erekci – erektilní dysfunkci (ED)?

1) Srdcovocévní onemocnění

ZDROJ: The Cleveland Clinic Foundation

Srdcovocévní onemocnění ve většině případů tvoří ateroskleróza (kornatění tepen), hypertenze (vysoký krevní tlak) a vysoká hladina cholesterolu, který postupně zužuje cévy, až se stávají neprůchodné.

Výsledky výzkumu prokázaly, že:

ZAJÍMAVOST: Průměrné statistiky tvrdí, že muž, který na sobě zpozoruje příznaky ED, s velkou pravděpodobností onemocní srdcovocévní chorobou do 5 let!

 

2) Diabetes (cukrovka)

ZDROJ: The Federal University of Rio Grande do sul, Brazil, zveřejněno v magazínu BJU International

Diabetici jsou velmi častou obětí ED. Konkrétní výzkum porovnával riziko ED s úrovní kontroly hladiny cukru v krvi vyšetřených mužů.

Zjistilo se, že ED je závislá od hladiny cukru v krvi. Čísla tvrdí, že:Cukrovka a erekce

Diabetici si musí neustále hlídat optimální hladinu cukru v krvi.

 

3) Obezita

ZDROJ: Journal of Sexual Medicine, MD Giovanni Corona, Florence

Obezita je opět významným spouštěčem ED. Italská studie byla zaměřena na více než 2400 Italů v průměrném věku 52 let. Ne všichni však trpěli obezitou, takže měření porovnávala výskyt ED ve spojitosti s váhou, resp. mírou obezity.

Zjištění bylo překvapivé, protože byla vypočtena přímá úměra mezi zvyšující se váhou a snižující se hladinou testosteronu, který je pro erekci také nezbytný. Jednoduchá rovnice dokázala, že čím je vyšší stupeň obezity, tím nižší je hladina testosteronu v těle.

Díky zjištění je proto velmi vhodné snažit se o úbytek váhy a to sportem a úpravou stravy.

 

4) Kouření

ZDROJ: Tulane Univerzity School of Public Health and Tropical Medicine, New Orleans

Zkoumaným vzorkem bylo 4764 čínských mužů v průměrném věku 47 let. Čína patří mezi celosvětově největšího spotřebitele tabáku. Kouření způsobuje aterosklerózu – kornatění a zanášení cév, a ta zabraňuje přívodu krve do penisu, avšak nejen tam. Zanášejí se cévy v celém těle, takže těžší kuřáci umírají nejčastěji na infarkt nebo mozkovou mrtvici.

Kouření a erekce

Škodliviny v cigaretách zároveň usmrcují spermie a ochromují jejich další tvorbu, což vede k postupné neplodnosti.

Čísla jsou následující:

Z čísel je jasný vliv kouření na erekci a plodnost. Tento zlozvyk je proto nutné okamžitě zanechat. Nemá jediný pozitivní přínos pro tělo. Na světě snad dosud nebyla vynalezena hloupější a škodlivější věc, než právě kouření.

 

5) Konzumace alkoholu

ZDROJ: Keogh Institute for Medical Research, Jižní Austrálie

Přínos pití alkoholu je velmi sporný. Odborníci uvádějí, že mírné pití je prospěšné, ale nedoporučuje se přehánět. Optimální míra je často uváděna jako sklenice červeného vína nebo sklenička destilátu denně.

Australští vědci zjistili, že:

Dlouhodobá konzumace většího množství alkoholu otupuje nervový systém, snižuje hladinu pohlavních hormonů, takže ovlivňuje i libido a plodnost. Těžší alkoholici dokonce trpí na impotenci.

Alkoholu se proto vzdejte a berte ho spíše jako malou a chutnou „odměnu“ po těžkém dni. Pivko nebo sklenice vína po večeři vám prospěje. Nic však nepřehánějte.

 

6) Mobilní telefon

ZDROJ: Australské a egyptské lékařské týmy, zpráva publikována v Central European Journal of Urology

Na závěr uvedeme jednu nepotvrzenou studii. Její výsledky však poukazují na jasnou souvislost mezi nošením mobilního telefonu v kapsách v blízkosti penisu. Mobily nás provázejí poměrně krátkou dobu na to, aby bylo možné stanovit přesná čísla. Výzkumů tedy můžeme očekávat více.

Dosavadní zjištění však tvrdí následující:

Je smutné, že škodlivému mobilnímu záření vystavujeme i naše nejmladší – budoucí otcec

Ze statistiky vyplývá, že dlouhodobé nošení mobilu v kalhotách škodí erekci. Mobil proto vždy odkládejte na vzdálenější místo a nenoste ho po kapsách, pokud nemusíte. Na noc telefon vypínejte.

 

Vaše životospráva je prvořadá

Toto byla jen malá ukázka aktuálních studií původců problematické erekce. V budoucnosti se zaměříme na další příčiny jejího vzniku a opět je podložíme zajímavými fakty.

Pokud jste tento článek četli, je jasné, že vás oslabená erekce opravdu trápí. Vždy sice seženete lékaře nebo prostředek na její posílení, ale prvořadá a nejpodstatnější stále zůstává vaše vlastní snaha.

Snaha o zdravější životosprávu, zanechání zlozvyků a zapojení pohybové aktivity. To jsou nejúčinnější posilovače erekce. A co je nejlepší – jsou zcela zdarma. Začněte ještě dnes!

 

5 nejčtenějších článků o poruchách erekce a metodách její zlepšení

Tyto články čte nejvíce mužů. Vysvětlujeme v nich příčiny oslabování erekce a doporučujeme vhodné metody, aby byla opět pevná, trvácná a sex s ní delší a uspokojivější.
Článek pod odborným dohledem sexuoložky: 3 nejčastější poruchy erekce u mužů
Injekce na erekci jako poslední možnost záchrany
Pravda o neúčinných sprejích, gelech a krémech na podporu erekce
Jak vám s erekcí pomůže partnerka?
SILDENAFIL - nejpoužívanější léčivo pro léčbu erektilní dysfunkce a podporu erekce

 

9 nečekaných příčin erektilní dysfunkce
Kde není krev, tam není erekce! Jak prokrvit penis?
Doprava ZDARMA po celé ČR
Diskrétní balení a doručení
60 denní garance na vrácení peněz
Osobní odběr po celé ČR