Doprava ZDARMA pro ČR i SR (doručení do 48 hodin)

Jak zvýšit objem ejakulátu pro lepší kvalitu spermií, ale také ohromení partnerky?

1/52/53/54/55/5 (6 hlasů, průměr: 3,83 z 5)
Loading...

Chcete vládnout pořádným výstřikem? Přál byste si překvapit svou partnerku ejakulací jako z filmů pro dospělé? Hledáte triky a rady, jak zvýšit objem ejakulátu? Pak jste tady naprosto správně.

Doporučíme 9 tipů, jak zvýšit objem ejakulátu tak, aby vaše partnerka zůstala hledět s otevřenou pusou.

jak zvýšit objem ejakulátu?

 

Jak zvýšit objem ejakulátu v 9 krocích?

NÁKUPNÍ TIP: Kanadské tobolky Vimax díky bylinnému složení řádně vyživují varlata, která tak produkují více kvalitních a zdravých spermií. 

tablety vimax na erekci

 

Dostatečný pitný režim, aby ejakulát nebyl příliš tuhý

Pijte, pijte a zase pijte. Dostatečný pitný režim je pro mocný výstřik zcela klíčový.

Co je totiž ejakulát? Ejakulát tvoří z velké části voda, respektive z 90 % je to seminální plazma, a zbylých 10 % tvoří spermie.

Takže čím zavodněnější jste, tím více budete mít také ejakulátu.

PAMATUJTE: A nezapomeňte také na to, že v hustším ejakulátu se spermie velice špatně pohybují, takže pro ně bude náročnější dostat se k vajíčku.

Proto je dostatečný pitný režim důležitý i v případě, kdy chcete založit rodinu.

PRO BEZPEČNOST: Jak dlouho vlastně dokáže přežít mimo mužské tělo? To zjistíte v článku Životnost spermií – jak dlouho vydrží na vzduchu, v pochvě a ve vodě, kdy umřou a určitě partnerku neoplodní?

životnost spermií

 

Přestaňte s kouřením, které poškozuje spermie až na genetické úrovni

Kouření snad ještě nikdy nikomu nepřineslo nic pozitivního. Má negativní vliv nejen na vaše zdraví, ale také na oslabení erekce a kvalitu a množství vašeho ejakulátu.

I kouření může stát za tím, že máte malý objem ejakulátu. Stačí s tímto zlozvykem přestat a okamžitě budete stříkat jako zamlada.

PAMATUJTE: Podle bostonské studie patří 80 % mužů, kteří se potýkají s erektilní dysfunkcí, mezi kuřáky.

Kouření tedy nejenže snižuje množství vašeho ejakulátu, ale také má negativní dopad na vaši erekci. Proto s ním raději co nejdříve skoncujte.

 

Pravidelně sexujte, aby byla varlata zvyklá na produkci a vyprázdňování

U dalšího tipu si teď možná budete ťukat na čelo, neboť přece „když se budu pravidelně milovat se svou partnerkou, spotřebuju všechny své zásoby a s každým dalším výstřikem bude mé množství ejakulátu nižší a nižší, ne?!”. Zdá se to jako logické, ale je tomu přesně naopak.

Pokud držíte sexuální celibát, vaše tělo získá pokyn, že nemusí tvořit další a další zásoby spermií a ejakulátu. K ničemu by mu to totiž nebylo. Ejakulát by se v těle jen zbytečně hromadil a pro organismus by to byla další zátěž, se kterou by se musel vypořádat.

Proto je naopak důležité, abyste pravidelně sexoval. V prvních dnech budete mít sice ejakulátu málo, ale jakmile tělo uvidí, že máte pravidelné sexuální vybití, začne si připravovat zásoby na příště, a tak s dalším a dalším výstřikem budete mít ejakulátu více a více.

SEXUJTE POŘÁD: Stále nevěříte, že má pravidelný sex blahodárný vliv na vaše zdraví? Pročtěte se článkem Pravidelný sex a 14 významných zdravotních benefitů pro každého milovníka soulože.

pravidelný sex

 

Zdravý životní styl podpoří všechny pozitivní změny, nejenom produkci ejakulátu

Důležitým faktorem pro dostatečný objem ejakulátu je také zdravý životní styl. Už o něm bylo řečeno mnoho. Možná až moc. Ale skutečně je zdravý životní styl velmi důležitý.

Pokud totiž nebudete své tělo udržovat ve zdraví, pokud o něj nebudete pečovat, nemůžete ani očekávat, že budete mít obrovské množství ejakulátu, kterým byste mohl oslňovat sličné dámy. Nezdravé tělo totiž bude mít mnohem důležitější věci na práci, než to, zda vládnete mocným výstřikem.

Proto se udržujte v dobré fyzické i psychické kondici, zdravě jezte, dostatečně pijte, pravidelně choďte na procházky na čerstvý vzduch a nezapomínejte ani na nějakou tu pohybovou aktivitu.

Parametry spermií a ejakulátu u muže a zvířat

DruhDélka Spermie (Μm)Šířka Hlavičky (Μm)Množství Spermií 1ml Ejakulátu (×10 na šestou)Objem Ejakulátu (Ml)
Člověk - muž485504
Skot Domácí705,17005-10
Kůň583,24070-120
Prase Domácí484,6150250-500
Pes6842002
Králík Domácí544,74501

 

Omezte stres a vypětí, během kterých je tělo v „krizovém režimu“

Ruku v ruce se zdravým životním stylem jde samozřejmě i omezení stresu a napětí. Stres a malý objem ejakulátu jsou silně propojené nádoby.

Pokud jste v klidu a nezažíváte žádný větší stres, projeví se to v pozitivním slova smyslu i ve vaší ložnici. Naopak, pokud jste neustále pod tlakem, budete pod tlakem i v posteli.

Sexuolog a gynekolog MUDr. Pavel Turčan vysvětluje:

Závisí to na genetické výbavě, životním stylu, výživě a pohybové aktivitě, množství ejakulátu navíc ovlivňují i stres nebo prodělané nemoci.

Naučte se proto více odpočívat a relaxovat. Uvařte si nějaký uklidňující čaj, pusťte si meditační muziku, na chvíli zavřete oči a nechte svou mysl jen tak plout nekonečným vesmírem.

PAMATUJTE: Podle vědců se člověk doopravdy uvolní až zhruba po 3 týdnech meditace. Ale samozřejmě záleží na míře stresu a vytížení, jakému jste byli doposud vystaveni.

 

Dostatečně se hýbejte, čímž podpoříte přirozené tělesné funkce

Vrátím se ještě ke zdravému životnímu stylu. Dostatečně a pravidelně se hýbejte. V dnešní době, kdy většinu času trávíme v sedě za počítačem, je to více než důležité.

A proč? Proč byste se měl vlastně hýbat, abyste dosáhl většího množství ejakulátu? Opět je to jednoduché – kvůli zdraví.

Pokud budete zdravý, a to jak fyzicky, tak i psychicky, pak bude zdravá i vaše rozmnožovací soustava. Všechno je propojené se vším.

Pokud jeden střípek do této skládačky nepasuje, pak se celá skládačka rozpadne a nedrží pohromadě. Může se to projevit jak na slabé erekci, problémech s výdrží, tak i na objemu ejakulátu.

PAMATUJTE: Navíc se během cvičení ve vašem organismu uvolňuje tzv. hormon štěstí, tedy serotonin. Ten je propojen se spánkovým cyklem, sexualitou, sebevědomím a pozitivním náhledem na život.

Proto pokud pravidelně cvičíte, máte v těle dostatek tohoto hormonu, který zapříčiní vaše větší uvolnění, rychlejší vypořádání se se stresem a napětím, zvyšuje pocit štěstí a dobré nálady a zcela odbourává sklon ke starostem. A to všechno je dokonalý elixír nejen ke šťastnému životu, ale také ke spokojené sexualitě.

 

Snižte krevní tlak, který se spojuje s nezdravým životním stylem

Dalším zabijákem velkého objemu ejakulátu je i vysoký krevní tlak. Tento faktor souvisí s vaším celkovým zdravotním stavem.

Při vysokém krevním tlaku totiž bývají přítomny i další příznaky, na první pohled třeba ne zřetelné, které celkově ovlivňují váš organismus a vaše zdraví.

Proto se nejprve snažte dát si krevní tlak do pořádku, upevnit své zdraví a celkově zlepšit svou fyzičku a až pak můžete začít myslet na to, jak zvýšit objem ejakulátu.

 

Vyhněte se přehřátí v intimních partiích, které oslabuje produkci ejakulátu

MUDr. Marek Broul, urolog a sexuolog, který působí na Klinice urologie a robotické chirurgie Masarykovy nemocnice v Ústí nad Labem, vysvětluje:

Varlata obecně potřebují zhruba o čtyři stupně nižší teplotu, než má zbytek těla, aby mohla probíhat spermatogeneze.

Pokud jsou například vlivem těsného spodního prádla přitažena blíže k tělu, bude jejich teplota vyšší, což může mít negativní vliv.

Vyhýbejte se také příliš těsnému spodnímu prádlu nebo upnutým kalhotám. Zkrátka všemu, co zvyšuje teplotu vašich intimních partií.

Příliš těsné spodní prádlo totiž nedává vašim intimním partiím příliš mnoho prostoru, varlata se vám v takovou chvíli nepřirozeně přehřívají a tím může dojít ke zpomalení spermií a ke snížení objemu ejakulátu. Proto se takovým kouskům oblečení raději vyhýbejte.

PAMATUJTE: S těmito výsledky přišla i odborná studie s názvem „Mild induced testicular and epididymal hyperthermia alters sperm chromatin integrity in men” z roku 2012.

V rámci tohoto výzkumu sledovali vědci skupinu mužů, kteří po dobu déle než 120 dní nosili speciální spodní prádlo, které zvyšovalo teplotu v jejich rozkroku. Po ukončení studie provedli kontrolní spermiogram a zjistili, že se snížila nejen pohyblivost a životaschopnost spermií, ale také jejich celkový počet.

Celé téma těsného spodního prádla ve spojení s vaší sexualitou detailně popisujeme v článku Trenky nebo slipy aneb které prádlo míň škodí plodnosti a erekci?

trenky nebo slipy

 

Vyzkoušejte přírodní pomocníky pro zvýšení objemu ejakulátu

Doplňky na bylinné bázi přirozeně zvyšují objem ejakulátu. Tyto přípravky příliš mnoho mužů neužívá, přitom vám mohou zcela bezpečně dopomoci k výstřiku, po jakém toužíte.

Mezi účinné látky, které napomáhají ke zvýšení množství ejakulátu, patří L-arginin, L-lyzin, L-karnitin, zinek, maca peruánská a ženšen sibiřský. Tyto složky vám pomohou k větší produkci ejakulátu, posílí vaši obranyschopnost, zlepší vám náladu, podpoří vaše sexuální libido a celkově vám pozitivně ovlivní vaše sexuální zdraví.

NÁKUPNÍ TIP: Kanadské tobolky Vimax díky bylinnému složení řádně vyživují varlata, která tak produkují více kvalitních a zdravých spermií. 

tablety vimax na erekci

 

Objem ejakulátu lze zvýšit opravdu úspěšně

Ač možná vnímáte pořádný výstřik jako tu pravou známku mužnosti, pamatujte, že „není všechno zlato, co se třpytí”. Tím chci říct, že na jednu stranu sice můžete mít obrovský objem ejakulátu a mocný výstřik, ale pokud spermie obsažené v ejakulátu budou nepohyblivé, anebo úplně mrtvé, pak ani s největším výstřikem na světě neoplodníte svou partnerku. Proto pamatujte, že důležitější než množství ejakulátu je jeho kvalita.

Zajímá vás, jak se připravit na zakládání rodiny? Pak si přečtěte také článek Jak bezpečně a „zdravě” oplodnit ženu? Myslete hlavně na své zdravé spermie

 

Další články o spermiích, ejakulátu, jejich kvalitě a komplikacích

SPERMA – nejpodrobnější článek na českém internetu + ROZHOVOR se sexuoložkou
JAK ZVÝŠIT OBJEM EJAKULÁTU pro lepší kvalitu spermií, ale také ohromení partnerky?
ŽIVOTNOST SPERMIÍ - jak dlouho vydrží na vzduchu, v pochvě a ve vodě, kdy umřou a určitě partnerku neoplodní?
BARVA SPERMATU (ejakulátu) – zdravá je mléčně bílá
ODBĚR SEMENE – jak přesně probíhá, jak se připravit a jak nebýt nervózní?
JAK OPLODNIT ŽENU? Myslete hlavně na své zdravé spermie.
KREV VE SPERMATU (ejakulátu) – 15 pravděpodobných příčin
DAROVÁNÍ SPERMIÍ – kolik vyděláte, jaké spermie musíte mít a kam zajet?
ALERGIE NA SPERMA – utrpení při sexu? Jak ji zmírnit?
SPERMICIDNÍ GEL a další antikoncepční přípravky na hubení spermií

vimax facebook

 

Barva spermatu (ejakulátu) - zdravá je mléčně bílá, každá jiná prokazuje komplikaci nebo nemoc
Příprava na těhotenství pro ženy - co dělat před početím, aby nebylo těhotenství rizikové a mimino se narodilo zdravé?
Doprava ZDARMA po celé ČR
Diskrétní balení a doručení
60 denní garance na vrácení peněz
Osobní odběr po celé ČR