Doprava ZDARMA pro ČR i SR (doručení do 48 hodin)

Jelqing pomůže zvětšit váš penis přirozenou cestou

1/52/53/54/55/5 (66 hlasů, průměr: 3,82 z 5)
Loading...

Jelqing je účinná metoda zvětšování penisu založená na pravidelném cvičení. Stačí se jí správně naučit a poté již můžete pozorovat pozvolný nárůst vaší chlouby. Pravidelné cvičení je pro penis zdravé a velmi příznivě jej ovlivňuje. K provedení budete potřebovat své ruce a kvalitní lubrikant.

TIP PRO URYCHLENÍ VÝSLEDKŮ: Kanadský Vimax s bylinným složením (Kotvičník, Ženšen, Ginkgo, Pískavice) roztahuje cévy a vhání do penisu více krve. Společně s jelqingem tak zpevníte a prodloužíte erekci ještě lépe a rychleji. 

Diskrétní zásilka s Vimaxem je u vás do 2 dnů. 

tablety vimax na erekci

 

Jelquing pro zvětšení penisu – podrobný postup

Základ je opravdu jednoduchý. Nejdříve přijde na řadu lehký strečink, tedy protažení penisu.

KROK 1: Chytněte penis těsně pod žaludem pomocí palce a ukazováčku. Mírně jej natáhněte a držte zhruba 15 sekund. Poté povolte a znovu natáhněte jiným směrem.

Toto cvičení opakujte, dokud v penisu neucítíte narůstající pnutí. Nemělo by vás to bolet. Pokud ano, natahujete moc silně. Dejte si přestávku a zpomalte, po chvilce můžete celý cvik zopakovat. Stejně tak pokud dosáhnete během protažení erekce, dejte si přestávku. Penis by měl zůstat uvolněný.

Jelqing - krok 1

I když je tato fáze pouze přípravná, jelqing bez ní rozhodně neprovádějte. Umožní vám totiž připravit topořivá tělíska na to, co bude následovat. Bez procvičení by vlastní jelqing měl pouze velmi nízkou účinnost.

Jakmile jste s procvičením hotoví, nemělo by to trvat více než několik minut, aplikujte na penis lubrikant. Může to být dětský olejíček či jakýkoli jiný olejíček s příznivými účinky, popřípadě speciální lubrikant na jelqing. Vyhněte se naopak velmi levným lubrikantům na vodní bázi, rychle totiž vysychají. Nejlepší je olejová či silikonová báze.

S aplikovaným lubrikantem dosáhněte zhruba 50-75 % erekce. Váš penis by měl zůstat dostatečně uvolněný na to, aby jím mohla snadno prostupovat krev, ale zároveň v něm musí být dostatek krve na to, aby se mohl vytvářet mírný tlak.

KROK 2: Pomocí palce a ukazováčku vytvořte kolečko z prstů. Jinak řečeno, dejte k sobě první dva prsty tak, aby se vytvořilo kolečko či gesto OK. Tímto kolečkem jemně sevřete kořen svého penisu tak, abyste byli co nejblíže pubické kosti. Nebojte se trochu zatlačit do těla, abyste penis skutečně objali co nejníže.

Držte ono jemné sevření a pomalu postupujte k žaludu. Nemělo by vás to bolet, ale zároveň byste měli cítit, jak penisem hrnete krev. Pohyb skončete těsně pod žaludem. Na něj samotný již sevření neaplikujte.

Jelqing - krok 2

Jelqing - krok 3

Máte to? Výborně, právě jste dokončili jeden jelq. Až jej budete ovládat, měl by vám zabrat zhruba 2-3 vteřiny. Jakmile jej dokončíte jednou rukou, nastupuje druhá, která bude dělat úplně to samé. Ruce tímto způsobem střídejte. Pokud máte kvalitní lubrikant, nemělo by vás to nikde tahat.

 

Účinky jelquingu

Zřejmě teď přemýšlíte nad tím, proč by vám takové cvičení mělo pomoci zvětšit penis. Odpověď vyplývá z fyziologie tohoto orgánu a lidé jí odhalili už ve starověku.

Penis je z velké části tvořen topořivými tělísky. Do nich se při erekci nahrne krev, což způsobí vlastní zvětšení. Topořivá tělíska jsou vazivové orgány obklopené hladkou svalovinou.

Jinými slovy, pakliže pravidelně provozujete jelqing, váš penis se nejdříve pod mírným tlakem natáhne a vzápětí prokrví. Pod větším tlakem lze do penisu dostat více krve, co se projevuje na pevnější erekci. Díky cvičení dostanete krev i tam, kde doposud nebyla, nebo se přes blok nedokázala dostat.

TIP: O vlivu krve a její potřebě pro erekci jsme psali zde. 

Výsledkem cvičení bude, že se váš penis rozšíří, zvětší a bude pevnější, neboť se přizpůsobí svému vyššímu zatížení. Podobných technik tzv. dojení penisu existuje velké množství, ale jelqing z nich díky své ucelenosti vychází jako jeden z nejefektivnějších. Nicméně i tak je pro co nejlepší výsledky potřeba provádět jej pravidelně, ideálně každý den. Pokud musíte cvičení vynechat, neměla by tato výluka trvat příliš dlouho.

 

Použijte lubrikační gel

Jak jsme již psali výše, pro jelqing je třeba mít k dispozici kvalitní lubrikant. Nejvhodnější jsou takové, které kromě vlastního zvlhčení penis také vyživí a zklidní, tedy s obsahem vitamínu E a Aloe vera. Co se týče konzistence, ideální jsou olejové či silikonové lubrikanty, popřípadě také vodní. Nicméně u vodních vybírejte na základě rad či recenzí, protože nekvalitní vodní lubrikanty velmi rychle vysychají, penis je pak lepivý a jelqing se pak stává velmi nepříjemným.

POZOR! V žádném případě pak namísto lubrikantu nepoužívejte tělová mléka, mýdla či krémy na ruce, neboť mohou způsobit podráždění a svrbění.

 

Zásady bezpečnosti u jelquingu

Jelqing je obecně považovaný za velmi bezpečnou techniku, pokud se dodržují jeho základní pravidla. Nicméně netrpělivost a snahy o maximální zrychlení efektu prodloužení se můžou mužům vymstít. Je třeba být trpělivý, penis se neprodlouží o 5 cm přes noc. Více než násilné provádění techniky vám pomohou kvalitní doplňky stravy.

 

Příliš měkká či tvrdá erekce

Základním problémem techniky je určení optimální míry erekce. Při prvních pokusech se může stát, že se muž příliš vzruší a dosáhne 90-100 % erekce. V tu chvíli je potřeba okamžitě jelqing přerušit, neboť hrozí bolestivé poškození penisu vlivem jeho překrvení. Pokud se vám to stane, chvilku počkejte, než vám opět erekce mírně opadne na úroveň 50-75 %.

Druhou variantou je příliš měkká erekce. Při ní vám sice žádné nebezpečí nehrozí, ale za to nebude technika efektivní. Dejte si ale pozor, aby techniku prováděla opravdu podle návodu.

 

Bolest při jelqingu

Při správném provádění je bolest výjimečná, mnohem častěji se muži potýkají s brněním či mírným znecitlivěním penisu značícím únavu svalů a kůže. Tyto potíže ale zpravidla do hodiny po ukončení cvičení odezní.

Bolest je znamením, že techniku provádíte špatně. Buďto máte přílišnou erekci nebo je vaše uchopení moc silné. V obou případech je ideálním řešením dát si na několik minut pauzu a po chvilce pokračovat. Toto se zpravidla objevuje u mužů, kteří s technikou začínají, popřípadě jsou netrpěliví a snaží se ihned dosáhnout co nejlepších výsledků. Bolest se ale také může objevit, pokud vynecháte rozcvičku uvedenou na začátku.

 

Efekt baseballové pálky

Při nesprávném provádění techniky může nastat situace, kdy váš penis postupně začne získávat tvar baseballové pálky. U kořene bude užší a posléze se bude rozšiřovat až k žaludu, který bude nejširší. Tento efekt vzniká špatným cvičením, kdy tlak v jelqingu není rovnoměrný po celé délce penisu. Pamatujte, že vždy musíte začínat co nejvíce u kořene pyje a vyvíjet rovnoměrný tlak až těsně pod žalud.

Penis je opravdu tvárný orgán a při nesprávném cvičení může změnit. Může se zúžit či rozšířit na různých místech podle toho, jak silný tlak vyvíjíte. Dokonce se vám může změnit tvar žaludu, pokud jelqing provádíte i na něm. Toho se určitě vyvarujte.

Naštěstí pro může změna tvaru penisu je poměrně dlouhodobá záležitost, takže si jí zpravidla všimnete ještě v době, kdy jí budete moci úpravou cvičení zkorigovat.

 

Suchý jelqing a koblihový efekt

Při provádění techniky vás pochopitelně nikdo nebude kontrolovat, zda skutečně používáte či nepoužíváte lubrikant. Pokud budete cvičit nasucho, připravte se na to, že se s penisem může stát několik věcí. V prvé řadě zpravidla dochází k podráždění kůže. Penis je suchý, svrbí, máte nepříjemný pocit ve spodním prádle.

Druhým důsledkem je vznik tzv. koblihového efektu. Vlivem hrnutí kůže se blízkosti žaludu vytvoří po cvičení otok, který svým tvarem připomíná koblihu, jíž vám někdo nasadil na penis. Naštěstí tento otok zpravidla za několik hodin odezní a kromě mírného zděšení nebyly pozorovány žádné trvalejší následky tohoto úkazu.

S ohledem zejména na podráždění důrazně doporučujeme začátečníkům cvičit vlhký jelqing, tedy s pomocí lubrikantu. Je to zpravidla o něco vzrušivější, nicméně pravděpodobnost poškození penisu je nižší. Kromě toho je také s vlhkým penisem mnohem jednodušší najít tu správou techniku cvičení dříve, než si jí zafixujete.

Suchý jelqing doporučuje převážně v případech, kdy cvičíte potají a nemáte možnost penis posléze opláchnout.

 

Jelquing je „běh na dlouhou trať“

Všechno potřebuje svůj čas a to včetně jelquingu. Dle zkušenosti lze naměřit větší penis až po několika měsících. Pokud si ale najdete denně 10 minut na procvičení a budete cvičit pravidelně, reálné si přidáte něco navíc a co je lepší, prospějete své erekci a objemové kapacitě penisu.

RECEPT pro pevnou erekci. Každý den po snídani jedna tableta Vimaxu a 10 minut jelqingu kdykoliv během dne. Po měsíci bude erekce mnohem pevnější a trvácná. 

tablety vimax na erekci

 

 

Chirurgické zvětšení penisu - co obnáší?
Předčasná ejakulace - co to je a jak ji ovládnout
Doprava ZDARMA po celé ČR
Diskrétní balení a doručení
60 denní garance na vrácení peněz
Osobní odběr po celé ČR