Doprava ZDARMA pro ČR i SR (doručení do 48 hodin)

Chirurgické zvětšení penisu – co obnáší?

1/52/53/54/55/5 (6 hlasů, průměr: 4,33 z 5)
Loading...

Jednou z variant optického zvětšení penisu je chirurgický zákrok. Někteří muži o něm uvažují jako o reálné variantě, jiní jej s ohledem na možné komplikace zavrhují. Představíme si možné způsoby takového prodloužení a řekneme si, pro koho jsou ideální.

POZNÁMKA NA ÚVOD: Ani Vimax, ani žádné jiné tablety vám penis nezvětší ani o milimetr. Není to možné a příroda takto nefunguje. 

Jediné, s čím doplňky pomohou, je zlepšení erekce. Dobře prokrvený penis působí robustněji a skvěle stimuluje ženu. 

Objednejte si tablety Vimax a podpořte svou maximální erekci a s tím spojené optické zvětšení penisu. 

tablety vimax na erekci

 

 

Co to chirurgické zvětšení penisu vlastně je?

Když se řekne chirurgické prodloužení penisu, většina mužů si zřejmě představí lékaře, který nějakým způsobem orgán zvětší. Bohužel to není tak jednoduché jako například u žen při zvětšování prsou, kdy se do těla ženy vloží silikonový implantát. Penis zavedení implantátu do délky nedovoluje. Musel by tak být nahrazen celý orgán nebo jeho část, což určitě nechceme.

Je tak potřeba jiného postupu. Nejznámější spočívá v tom, že se penis v narkóze pomocí nástrojů „povytáhne“ z těla, takže chlouba je poté delší, ale jenom opticky. Taková představa opravdu není daleko od pravdy, nicméně vše je poněkud komplikovanější. V prvé řadě je třeba vědět, že metod chirurgického prodloužení je více, než jen jedna jediná. Představíme si 3 nejčastější.

 

Liposukce u kořene penisu odsaje přebytečný tuk

Toto je chirurgicky nejšetrnější metoda zvětšení, která však ne vždy přinese uspokojivý a trvalý výsledek. V podstatě jde o to, že vám lékař odsaje tuk, který obklopuje kořen penisu. Pyj se tak opticky zvětší a bude delší v klidovém stavu i erekci, přestože v podstatě k žádnému prodloužení nedojde. Pouze se odkryje ta část, kterou máte v tuto chvíli skrytou pod tukovou vrstvou.

Liposukce je nejvhodnější metodou u mužů, kteří byli obézní a posléze svojí nadváhu shodili. I když se hladina tuku na většině částí těla vrátila do normálu, existují místa, na kterých tuk ubývá hůře. Jedním z nich je právě okolí penisu. Tam pak může liposukce přidat i několik centimetrů délky v závislosti od tloušťky tukové vrstvy.

Na druhou stranu u mužů, kteří netrpí a netrpěli nadváhou, tato metoda příliš délku neovlivní. Může jim totiž garantovat přírůstek v řádech několika málo milimetrů.

Kromě samotného menšího účinku má metoda další tři nevýhody. V prvé řadě nijak neovlivňuje schopnost vzrušení či erekce. Čili pokud máte s erekcí někdy problémy, liposukce je neodstraní, maximálně vás přechodně povzbudí.

Druhou nevýhodou je růst penisu pouze do délky. Možná se domníváte, že toto pro vás není nevýhoda, ale pro vaši přítelkyni či ženu ano. Ženám se sice líbí dlouhé penisy, ale mnohem více cítí a tím pádem si i víc užívají ty široké. Takže délka opět podnítí fantazii a může do vašeho intimního života nalít novou energii, ale pouze dočasně.

A co je nejhorší, dočasný je i samotný efekt liposukce. V závislosti na vašem životním stylu bude trvat několik měsíců či maximálně let, než se vše vrátí do původního stavu. A vy tak budete svědkem toho, jak se vám vaše chlouba znovu pomalu ztrácí v těle.

 

Odpojení úponů topořivých těles od stydké spony povytáhne penis ven z těla

Pod tímto složitým názvem se skrývá prodloužení penisu, jak si jej muži zpravidla představují. Chirurg vám několikrát řízne do oblasti nad kořenem pyje a uvolní tak část délky orgánu. Efekt je zde velmi individuální, záleží na délce úponů. Zpravidla dochází k okamžitému prodloužení o 1-3 centimetry. Opět je to pozte optické zvětšení, jelikož se penis povytáhne ven.

Metoda se používá převážně u tzv. mikropenisů, tedy velmi malých penisů, s nimiž se muži již narodí. Pro prodloužení z estetických důvodů se příliš nedoporučuje, protože jde o vysoce invazivní zákrok s nejistým výsledkem a vysoce negativními důsledky na potenci muže. Navíc cena je oproti jiným metodám poměrně vysoká.

Pokud se muž pro tento typ prodloužení rozhodne, měl by se připravit hned na 5 možných komplikací. Za prvé v podstatě nelze předem zjistit, jak jsou u daného muže úpony dlouhé, čímž pádem nelze předem zjistit skutečný nárůst délky pyje. Mohou to být 3 centimetry, ale také téměř nic. Druhá možnost je při tom mnohem pravděpodobnější, jak uvádí studie uveřejněná European Urology z roku 2006. I v takovém případě je však přerušení prakticky nevratné.

Druhou komplikací je negativní vliv na erekci. Zatímco liposukce schopnost erekce ani nezlepšuje, ani nezhoršuje, přerušení úponů ji jednoznačně zhorší. Penis má problém dosáhnout plného objemu, a i když se to podaří, není tak pevný, jako dříve.

S tím souvisí zvýšená možnost poranění při sexu. I při běžném styku se mohou vyskytnout bolestivé zlomeniny pyje či jiná zhmoždění. Neupevněný penis totiž špatně drží směr při pronikání, protože visí dolů. Úpony ho už nedrží vzpřímeně.

Stejně jako u předchozí metody, je i v této dosaženo pouze růstu do délky a nikoli do šířky. Ta se může naopak o něco zmenšit vlivem nedostatečné erekce.

I když muž přes všechna tato upozornění zákrok podstoupí, čeká ho několikatýdenní sexuální abstinence a nošení závaží, aby se prodloužení udržel. Přesto však postupem času dochází k opětovnému zmenšení. European Urology uvádí, že několik let po zákroku s ním muži až na výjimky nejsou spokojení, protože kromě problémů došlo k prodloužení pouze o necelý 1 centimetr.

ČTĚTE TAKÉ: Zmenšení penisu: Které vlivy vám uberou na délce a objemu?

zmenšení penisu

 

Lipofilling vyplní penis tukem

Poslední varianta zvětšení, kterou si představíme, váš penis neprodlouží, ale rozšíří. Jde o tzv. lipofilling, tedy plnění pyje tukem. Tuk se nejčastěji odebere přímo vám z podbrišku a následně je jehlami aplikován do podkoží penisu. Efektem je zvětšení objemu, nejčastěji o 1-2 centimetry.

Metoda se hodí především pro muže, kterým jejich tenký penis nedovoluje správnou stimulaci ženy při sexu. Samotný lipofilling je však poměrně krátkodobý, nepříliš estetický a může mít řadu negativních následků. Proto je vhodné si jeho aplikaci dobře promyslet.

Nejčastějším problémem této metody je snížení citlivosti penisu a změna jeho tvaru. Chirurg vám aplikuje tuk několika vpichy do vlastního podkoží pyje, což s sebou nutně nese skutečnost, že efekt není rovnoměrný po celé délce. Může docházet ke vzniku ztvrdlin či nechtěnému zakřivení. Takto naplněný penis je poté na svém těle méně citlivý, to však na druhou stranu může někomu vyhovovat.

Horší je to ale s výdrží, penis bude naplněný zhruba několik měsíců, než tělo přesune tuk opět na jiné místo. S tím, jak bude vrstva ubývat a váš pyj hubnout, se mohou vytvořit zatvrdily či místa, ve kterých tuk setrvá delší dobu. Vaše chlouba tak již nebude mít tvar, na který jste nyní zvyklí.

Na druhou stranu tento typ zvětšení může žena uvítat, neboť širší penis bude při sexu více cítit. K nárůstu délky nedojde, stejně jako by nemělo dojít k ovlivnění schopnosti erekce. Maximálně je možné, že se po aplikaci vytvoří otok.

Pokud lipofilling podstoupíte a dostanete do fáze úbytku objemu a vzniku zatvrdlin, můžete navštívit lékaře s žádostí o znovunaplnění. Tím se opět dostanete na původní objem.

 

Chirurgické zásahy do penisu jsou riskantní. Nedoporučuji hazardovat

Jak sami vidíte, chirurgické zvětšení penisu je poměrně komplikované a v žádném případě není bez rizika. Máte-li zájem o růst délky tímto způsobem, pouvažujte především nad liposukcí u kořene penisu. Tento způsob může prodloužit váš penis, aniž by jakkoli ovlivňoval schopnost erekce či citlivost. P

Odpojení úponů penisu nelze příliš doporučit, neboť jde o značně radikální metodu s velmi nejistými výsledky. Lipofilling pak skutečně dočasně penis rozšíří, ovšem za cenu snížení citlivosti a změny jeho tvaru.

Nezapomeňte: Žádné prášky a tablety vám nemohou penis zvětšit. 

Pokud potřebujete zpevnit erekci a nabýt větší objem penisu, spolehněte se na kanadský Vimax s bylinným složením.

tablety vimax na erekci

 

 

Další články o zvětšování penisu

Proč je nemožné zvětšit penis pomocí tablet?
Zvětšení penisu je pouze výmyslem klamavých reklam. Penis nelze nijak zvětšit do délky. Nevyhazujte peníze.
Cviky a tipy pro lepší prokrvení penisu a nabytí objemu
Chirurgické zvětšení - zvětší penis, ale pouze opticky. Centimetry nepřidá.

 

Zvětšení penisu pomocí prášků - skutečně to funguje?
Jelqing pomůže zvětšit váš penis přirozenou cestou
Doprava ZDARMA po celé ČR
Diskrétní balení a doručení
60 denní garance na vrácení peněz
Osobní odběr po celé ČR