Doprava ZDARMA pro ČR i SR (doručení do 48 hodin)

Jak zvětšit penis? Poznejte účinné cviky a tipy!

1/52/53/54/55/5 (37 hlasů, průměr: 3,68 z 5)
Loading...

Každý muž touží po větším penisu. Někdo ho má malý a opravdu potřebuje alespoň trochu „přidat“. Pokud se však zeptáte „vybavenějšího“ muže, odpoví stejně, že by ho přivítal s radostí.

Ne každý je však ochoten podstupovat náročný (a často nebezpečný) chirurgický zákrok. Podrobný článek najdete zde. Stejně tak ne všichni chtějí užívat různé doplňky výživy nebo používat mechanické pumpy a natahovače – extendery.

Rádi bychom vás hned úvodem upozornili, že různé zavádějící reklamy slibují často nárůst o 5 až 7 cm, což je ale nereálné. Jde jen o to, jak vytáhnout peníze z důvěřivého zákazníka.

My vám v článku představíme přirozené způsoby, jak ze své velikosti získat maximum a to i bez nutnosti něco kupovat.

 

Jak přidat penisu na objemu a kondici?

Disciplína a pravidelnost 

Je třeba pochopit, že tak, jako ani svaly kulturisty nevyrostou za týden, nezmění se při občasném cvičení ani penis. Na cvičení si musí muž vytvořit návyk, nezapomínat a vyčlenit si na něj pár minut každý den.

Každý den se sprchujeme, každý den jsme někde chvíli sami, kde naše cvičení nevzbudí pohoršení či překvapení. Najděte si tento „soukromý koutek“ a cvičte denně. Vhodná je i poznámka v mobilu, která vám cvičení vždy připomene.

 

Cvik na penis Wally Wally Up 

Na tento cvik budete potřebovat pouze tričko nebo ručník. Sedněte si na židli (nebo na kraj vany) tak, aby byl penis až venku za hranou a nedotýkal se židle. Myslete na něco vzrušujícího a vyčkejte do plné erekce.

Když bude penis ztopořený, zavěste přes něj ručník. Ten je těžký a táhne penis k zemi. Snažte se ho penisem zvednout výše. Je jasné, že ze začátku zvládnete sval stáhnout maximálně na 1 – 2 sekundy.

cviky na penis

Použijte cokoliv, co se dá na penis pověsit

Opakujte 3 zvednutí 5 krát po sobě, případně tak dlouho, dokud to budete zvládat. Čím více, tím lépe. Cvik navíc velmi pomáhá svalovým partiím v oblasti penisu a konečníku, přičemž posiluje i prostatu. Napomůže i při inkontinenci (samovolném úniku moči kvůli oslabený msvalům pánevního dna).

Také můžete zvyšovat „závaží“ až do té míry, kdy ho ještě zvládáte zvednout. Velmi nenáročný skvělý cvik na kompletní posílení citlivých partií.

 

Cvik na penis Strečink 

Při strečinku penisu je dobré použít krém nebo lubrikační gel, protože někteří muži dělají cvičení příliš necitlivě. Vyhnete se odřeninám.
Chyťte pevně žalud jednou rukou a druhou penis za kořen. Natáhněte penis co nejvíce, ale ne tak, aby vás začal bolet. Snažte se najít maximální míru.

cviky na penis

Jedna ruka svírá žalud, druhá kořen penisu

 

Začněte penisem kroužit směrem doleva, jako kdyby byl ručičkou na hodinách. Jedno otočení by mělo trvat cca 5 sekund, opakujte ho 30-krát. Dejte si malou pauzu a v případě potřeby penis nakrémujte.

Opakujte, dokud budete moci. Denně doporučujeme alespoň 1 strečink. Krátké video s cviky na penis najdete na YouTube.

 

Cvik na penis „Helikoptéra“

Ano, je to přesně to, co vás napadlo. Točení penisem může působit komicky, ale odstředivá síla velmi dobře penis prokrvuje a přidává mu na pevnosti.

Točte penisem alespoň 30 sekund v obou směrech a série opakujte 5-krát. Jednoduché a navíc příjemné.

cviky na penis

Cvičení možno vypadá humorně, má však nepochybný přínos

 

Cvik na penis „Onanie obyčejná“

Každý člověk si rád udělá dobře i sám. Pokud mezi ně nepatříte, ihned začněte. Je to nejpřirozenější způsob, jak udržet všechny procesy a funkce penisu aktivní. Je jedno, zda vaše onanie trvá minutu, nebo půl hodiny. 

Čím déle, tím lépe, protože penis je neustále aktivní. Varlata se vyprazdňují a odumřelé spermie nezůstávají v těle. Masturbovat se snažte i ve vyšším věku se slabou erekcí.

Platí, že i slabá aktivita je lepší, než žádná aktivita. Pokud nemáte s kým mít sex, onanujte sami a co nejvíce.

 

Potraviny pro pevnější penis

Jsou určité potraviny, které vám pomohou zlepšit prokrvování penisu. Nečekejte, že zaručí centimetry navíc. Jde spíše o preventivní opatření, aby se penis „nescvrkával“ pod vlivem slabého průtoku krve.

Je to stejné, jako se ženským tamponem. Když nasaje tekutinu, jeho objem se zvětší. Proto do penisu musíme přivádět co nejvíce krve.

cviky na penis

Pro ženu romantika, pro vás sexuální „startér“

 

Začněte jíst častěji mléčné výrobky, tučné ryby, vejce, semena a ořechy, rajčata, mrkev a brokolici. Jde o zdravé potraviny, budete se cítit lépe a uděláte něco dobrého pro penis.

Hořká čokoláda podporuje prokrvení a navíc má afrodiziakální účinky. Jahody namočené v horké čokoládě roztají i vaši partnerku.

 

Najít si chvilku a začít!

Pevně doufáme, že začnete alespoň s jedním z cviků spolu s konzumací těch správných potravin. Pokud budete stále nespokojeni a nad věcí budete jen mávat rukou, problém se nevyřeší.

Naopak, bude se ještě více prohlubovat. Penis ochabne a zhorší se i erekce. To jistě nechce nikdo, proto neotálejte a pusťte se do práce hned!

vimax facebook

 

Další články o zvětšování penisu

Proč je nemožné zvětšit penis pomocí tablet?
Zvětšení penisu je pouze výmyslem klamavých reklam. Penis nelze nijak zvětšit do délky. Nevyhazujte peníze.
Cviky a tipy pro lepší prokrvení penisu a nabytí objemu
Chirurgické zvětšení - zvětší penis, ale pouze opticky. Centimetry nepřidá.

 

Jaká erekce ženu zaručeně uspokojí?
Jak dochází k erekci?
Doprava ZDARMA po celé ČR
Diskrétní balení a doručení
60 denní garance na vrácení peněz
Osobní odběr po celé ČR