Doprava ZDARMA pro ČR i SR (doručení do 48 hodin)

Zvětšení penisu je pouze výmyslem klamavých reklam. Penis nelze nijak zvětšit do délky. Nevyhazujte peníze.

1/52/53/54/55/5 (6 hlasů, průměr: 4,00 z 5)
Loading...

Na to, že ženy běžně podstupují operaci prsou, jsme si už zvykli a bereme to jako naprosto normální věc.

Ale co muži? Je možné zvětšení penisu, jako si ženy zvětšují své poprsí nebo zadečky? Existuje něco jako operativní prodloužení penisu, anebo je to jen přelud z televizních reklam?

zvětšení penisu jsou vyhozené peníze

Ať už investujete do jakékoliv metody zvětšení penisu, vždy jde o vyhazování peněz

 

Zvětšení penisu do délky je bohužel nerealizovatelné

Nebudu vám teď vůbec nic nalhávat, ani zastírat. Zvětšení penisu je v současné době science fiction.

Ano, můžete si jej nechat opticky prodloužit pomocí liposukce, povytáhnout z těla přetnutím vazů, které jej upevňují ke stydké kosti, nebo mírně rozšířit aplikací vlastního tuku nebo speciálního gelu.

Bohužel ale operace, která by váš stávající penis prodloužila například pomocí silikonových implantátů, stejně jako v případě žen a jejích ňader, neexistuje.

NESTYĎTE SE: Velikost penisu – věřte nebo ne, ale i vy jste v normě. Jaká jsou čísla?

 

Reálné zvětšování penisu

V tuto chvíli existují pouze dva základní způsoby chirurgického zvětšení penisu – Elongace a Augmentace penisu. Ovšem ani jeden z nich neprodlužuje stávající penis třeba o 10 cm. Oba zákroky pracují pouze s tím, čím vás obdarovala příroda.

  • U elongace se mění úhel, který penis svírá s tělem, pomocí přetnutí vazů, které upevňují váš penis ke stydké kosti. Tím sice dojde k jeho optickému prodloužení, nikoliv ale k prodloužení faktickému.
  • Ve druhém případě, tedy u augmentace penisu, dojde ke zvětšení obvodu penisu vstříknutím injekce vlastního tuku, silikonu nebo gelu hyaluronové kyseliny. Opět tedy dojde k optickému zvětšení vašeho penisu, ale nečekejte, že po zákroku najednou budete mít penis jako z filmu pro dospělé.

Co na takový zákrok říká uznávaný český sexuolog Doc. MUDr. Jaroslav Zvěřina, CSc.?

Chirurgové umějí pohlavní úd trochu povytáhnout z těla, ale to je na úkor jeho stability. Dokážou ho také opticky mírně zvětšit tím, že do podkoží penisu vpraví tuk nebo syntetické hmoty.

Muž se pak může předvádět ve sprchách kamarádům, ale funkci penisu tím nezlepší. Navíc zákrok doprovázejí stejná rizika jako každý chirurgický výkon.

 

MĚJTE PŘEHLED: Mikropenis (minipenis) – jaký je běžný penis a co se považuje za “mikro”?

mikropenis

 

Operativní, chirurgické zvětšen

Navíc taková operace není vůbec levná záležitost. Cena zákroku se pohybuje od 20 000 Kč až do 100 000 Kč. Ještě jednou ale připomenu – nečekejte žádné obrovské zázraky. Váš penis se vám zákrokem prodlouží maximálně o 3 cm. Tudíž si sám odpovězte, zda vám těch pár centimetrů stojí za to.

Ovšem stejně jako jakákoliv jiná operace, je i tato spojena s jistými riziky, jak uvádí MUDr. David Tomášek:

S výkonem jsou spojena standardní rizika patřící chirurgickému výkonu – šokové stavy, infekce, rozpad rány, hojení druhotné (per. secundam).

Ztráty citlivosti, možnosti erekce, nebo změny tvaru penisu jsou vzácné a bývají spojené s nešetrným postupem při výkonu. Poruchy močení jsou též vzácné.

 

Video z elongace a lipofillingu penisu

 

Cviky na prodloužení penisu – neexistují

Operacemi ale celá oblast „zvětšování penisů” zdaleka nekončí. Když to nejde operativně, půjde to určitě jinak – říká si spousta mužů po celém světě. Muži jsou skoro posedlí velikostí svého penisu. Proto hledají způsoby, možnosti a triky, jak by mohli tu svou chloubu nějak přimět k růstu.

Jedním z nich jsou i cviky na zvětšení penisu. Na spoustě místech na internetu i v lifestylových magazínech se dočtete například o Kegelových cvicích, jelqingu, nebo třeba o Wally Wally Up technice.

Těch možností ovšem najdete mnohem, mnohem více. Bohužel ale nefungují. Tento způsob zvětšení penisu patří do kategorie „Legend a mýtů” a nemá nic společného s realitou.

 

Cviky na prodloužení penisu nefungují

Žádný z těchto cviků vám reálně neprodlouží penis. Nic z toho vám neudělá z vašeho 10cm penisu 23cm macka. Však se nad tím jenom zamyslete – zvětší se snad ženě prsa, pokud si je bude denně šoulat v ručníku? Bohužel ne. A stejně tak je to i s mužským penisem.

Tato cvičení vám pouze pomohou vaše intimní partie lépe prokrvit, případně posílit svaly pánevního dna. Ovšem žádná z těchto možností vám reálně nepřičaruje žádné centimetry. Tak to možná chodí v „úžasných” online reklamách, ale ne v reálném světě.

Raději se snažte než svůj úd pořádně procvičit celé tělo, zhubnout nějaké to kilo a vyrýsovat svaly. To bude určitě mnohem účinnější a lepší, než nějaké pofidérní cviky na zvětšení penisu, a navíc tak získáte skvělou formu.

 

Gely na natažení penisu – neexistují

Další svéráznou kategorií jsou gely na zvětšení penisu. Pod touto oblastí se nejčastěji prezentují hřejivé lubrikační gely, které opět napomáhají zvýšit prokrvení penisu.

A výsledek? Díky více krve ve vašem penisu možná na chvíli váš „kalhotový generál” bude vypadat větší a zavalitější, ale reálně bude mít stále stejné proporce, pouze bude naplněný krví. To je vše.

K žádnému zázračnému růstu avšak nedojde. Takový gel vědci ještě nevynalezli. A pokud se jim to jednou povede, měli by za něj jednoznačně dostat Nobelovu cenu.

TIP: Pokud jse s rozměry penisu spokojený, ale potřebujete zpevnit erekci, spolehněte se na kanadský Vimax pro dlouhodobé užívání. 

Bylinné složky /Tribulus, Maca, Ginkgo a další/ mírně roztahují cévy a krev tak do penisu proudí lépe. 

vimax bez podpory zvětšení penisu

 

 

Krém na natažení penisu – neexistuje

Asi vám už dochází logika celého trhu se „zvětšujícími přípravky” pro váš penis. Ať už se jedná o gel nebo v dalším případě o krém, nic z toho vám reálně neprodlouží penis tak, jako třeba plastická operace ňader v případě žen. Bohužel ani krémy na zvětšení penisu neexistují.

Nadprůměrně obdařený muž navíc nemusí být pro ženu vůbec žádnou výhrou, jak uvádí Doc. MUDr. Jaroslav Zvěřina, CSc.:

Pokud jde o ženy, spousta si jich stěžuje na bolestivý pohlavní styk kvůli příliš velkému pohlavnímu údu partnera. Ne náhodou.

Průměrná délka pochvy v klidu je 7 až 8 cm. I když se při pohlavním vzrušení zvětší, často to nestačí. Pyšnit se před nimi „pořádným mackem“ bývá nesmyslné i proto, že asi 70 % z nich přivádí k orgasmu dráždění klitorisu, a ne pochvy.

Větší, nebo spíš širší, pohlavní úd připadne zajímavý zhruba 20 % žen. Navíc to neznamená, že je muž nemůže okouzlit i jinými kvalitami.

 

Přípravky na zvětšení penisu – neúčinkují

Na závěr zde mám nejrůznější přírodní tabletky, tobolky, doplňky stravy či jiné přípravky, které by mužům měly přičarovat pořádnou kládu. Internet je recenzemi na tyto přípravky pro zvětšení penisu plný. Jenže do reality mají i tyto produkty velmi daleko.

Všechny tyto přípravky pracují na přírodní bázi a dopomáhají k lepšímu prokrvení, a to nejen organismu, ale také samotného penisu. To sice ve své podstatě může vést k mírnému zvětšení penisu, ale opět je to jen v řádech milimetrů, nikoliv centimetrů. Je dokonce v takovém případě možné, že si vaše partnerka ani ničeho nevšimne.

Sexuolog Doc. MUDr. Jaroslav Zvěřina, CSc. uvádí:

Na internetu najdete spoustu klamavých reklam na pomůcky a přípravky, které slibují trvalé zvětšení penisu. Nedokáže to však žádný.

Pánové, které trápí komplex malého penisu, by se měli soustředit spíše na skutečnou sexuální výkonnost a schopnost ženy uspokojit. To může být pro temperamentní a sexuchtivé dámy zajímavější než pouhá délka pánského přirození.

 

Jak zvětšit penis a jde to vůbec?

Jak tedy zvětšit penis? Jak to udělat, aby byl větší, delší, macatější? Jak ze sebe udělat pravého alfa samce? Jednoduše – oholte chlupy v rozkroku a zhubněte. Pokud jste totiž v pase trochu větší, logicky váš penis vypadá opticky malý.

V případě obezity dokonce můžete trpět problémem zvaným „zanořený penis”, o kterém byla řeč v předchozím článku.

Při hubnutí se vám pak penis opticky zvětší. Na jeho samotné délce se ale nic nezmění, pouze bude vůči vašemu hubenějšímu tělu opticky větší.

 

SLOVO AUTORA:

Chápu, že to pro mnohé z vás může být velmi těžké. Věřte mi, dokáži si živě představit, jak se kvůli své chloubě trápíte. Ale pamatujte na to, že velikost není vše.

Většina žen spíše než nadprůměrného alfa samce hledá pohodového chlapa, který jí bude oporou, se kterým bude sranda, se kterým budou sdílet společné zájmy a se kterým budou mít stejný pohled na život.

A nebudeme si nic nalhávat – ani největší úd na světě vám nezajistí, že budete skvělý milenec. Více než velikost penisu je totiž důležitá pevná erekce, empatie a vůbec nějaká elementární znalost toho, co s ním vlastně dělat v posteli. Můžete mít totiž kládu o délce 30 cm, ale pokud jí nebudete umět ovládat, bude vám úplně na nic.

 

Sexuolog Jan Raboch v knize O sexualitě a partnerských vztazích uvádí:

Pro spokojenost tělesného soužití muže a ženy je velikost penisu zcela nevýznamným faktorem.

 

Další články o zvětšování penisu

Proč je nemožné zvětšit penis pomocí tablet?
Zvětšení penisu je pouze výmyslem klamavých reklam. Penis nelze nijak zvětšit do délky. Nevyhazujte peníze.
Cviky a tipy pro lepší prokrvení penisu a nabytí objemu
Chirurgické zvětšení - zvětší penis, ale pouze opticky. Centimetry nepřidá.

vimax facebook

 

Zápach z pochvy a penisu - rybina, cibule, kov, hniloba - jak pach odstranit?
Zanořený penis - normální, ale neviditelný penis ukrytý pod vrstvou tuku. Jak se vyléčit?
Doprava ZDARMA po celé ČR
Diskrétní balení a doručení
60 denní garance na vrácení peněz
Osobní odběr po celé ČR