Doprava ZDARMA pro ČR i SR (doručení do 48 hodin)

Velikost penisu – věřte nebo ne, ale i vy jste v normě. Jaká jsou čísla?

1/52/53/54/55/5 (15 hlasů, průměr: 3,80 z 5)
Loading...

Muži se trápí velikostí svého penisu snad odjakživa. Vzájemně si jej porovnávají s jinými muži, stejně jako svaly, hodinky nebo auta. Toto porovnání je ale dost neobjektivní. Velikost penisu se v klidovém stavu jen velmi málo pozná.

Jsou muži, kterým se při erekci nijak nezvětší a neztuhne, i když v klidu vypadá velký. Naopak jsou ti, kteří dokáží svým abnormálním zvětšením a tuhostí dokonale překvapit. Velikost penisu v klidovém stavu může ale klamat.

Často tedy bývá penis menší pouze subjektivně. Jde také o vliv přemrštěných klamných informací nebo sledování abnormálně vybavených pornoherců. Zaměříme se tedy i na velikost mužských penisů. Zjistíte, zda jste v pohodě nebo potřebujete „přidat“.

penis veliký jako vzducholoď

 

Délka mužského penisu

Muži tedy často zcela zbytečně trpí obavami a úzkostmi, že jejich penis není dostatečně veliký. Mají obavy, že jejich úd nepostačí k vyvolání libida a orgasmu partnerky. Sexuální praktiky a uspokojení ženy však není jen o velikosti penisu.

Ženy si ale ve skutečnosti obvykle nijak nestěžují na velikost partnerova penisu. Pokud už si stěžují na samotný rozměr, mnohem častěji na to, že je penis příliš velký, než na to, že by byl penis moc malý.

Velký penis mnoho žen spíše obtěžuje. Zadní klenba poševní, na kterou během soulože penis naráží při hlubším proniknutí, ženy při pohlavním styku bolí.

POZNÁMKA NA ÚVOD: Ani Vimax, ani žádné jiné tablety vám penis nezvětší ani o milimetr. Není to možné a příroda takto nefunguje. 

Jediné, s čím doplňky pomohou, je zlepšení erekce. Dobře prokrvený penis působí robustněji a skvěle stimuluje ženu. 

Objednejte si tablety Vimax a podpořte svou maximální erekci a s tím spojené optické zvětšení penisu. 

tablety vimax na erekci

 

Délka penisu tedy není rozhodující?

Spíše než na velikost a délku penisu se tedy zaměřte na jeho kvalitní erekci. To znamená dostatečnou tuhost. Když je penis měkký, ani jej nezasunete. Navíc z toho vaše partnerka nic nebude mít. Takže, čím tvrdší, tím lepší.

Další, co je mnohem důležitější, je relativně delší výdrž. Zde se množí stížnosti na problém předčasné ejakulace. Pokud jste ale schopní již záhy po vyvrcholení do toho jít ještě jednou, je to super.

Pokud ne, je čas se věnovat sexuální předehře a musíte si pak s partnerkou poradit prostě jinak. Je třeba ale i podotknout, že co se výdrže týká, i zde platí, že všeho moc škodí. Mnoho žen má velmi citlivou sliznici poševního vchodu a příliš dlouhá soulož ji odře.

TIP: Jak ovládnout předčasnou ejakulaci a konečně si uspokojivě zasouložit

 

Ideální a u žen vysněná délka penisu

Ideální délka penisu neexistuje. Přesto přinášíme tabulku, jakou má mít penis velikost v dospívání. Je třeba se přestat porovnávat a zapracovat na své fyzičce a kondici. Nacpat do těla testosteron a změnit se ze zženštilého metrosexuála, kterých jsou plné ulice, konečně zase v silného chlapa.

TIP: Silným chlapem myslíme pořádného alfasamce, kterým chcete být. Jaké jsou vlastnosti alfasamce

testosteron

 

To ženy přitahuje nejvíce. Pokud to tedy nejsou jen nafouknuté svaly z bobulí. Ženy více mrzí to, jak se v posteli chováte před, při a po sexu. A jak se k nim chováte během celého dne. To má totiž největší vliv na schopnost být vámi uspokojena.

U penisu se pak zaměřte na pevnost a výkon, nikoliv na délku. Penis navíc může do 20. let ještě vyrůst. Takzvaně ideální mužské proporce získáte zdravým životním stylem i stravou a pravidelným cvičením. Tohle říkají tabulky velikosti penisu v dospívání a délka penisu podle věku:

  • průměrná délka přirození ve 12 letech při erekci 9 až 11 cm a obvod 7,5 cm
  • průměrná délka přirození ve 13 letech při erekci 11 až 14 cm a obvod 10 cm
  • průměrná délka přirození ve 14 letech při erekci 13 až 15 cm a obvod 10,5 cm
  • průměrná délka přirození v 15 letech při erekci 13 až 15 cm a obvod 11 cm
  • průměrná délka přirození v 17 letech při erekci 14,5 až 17,5 cm a obvod 12 cm

 

Jak měřit přesnou délku penisu?

Jak se měří délka penisu? Na měření obvodu penisu při erekci si vezměte klasický krejčovský metr nebo proužek papíru a pravítko. Pak jej obmotejte kolem nejširšího bodu penisu a máte výslednou hodnotu obvodu svého penisu.

K měření délky penisu stačí opět krejčovský metr nebo proužek papíru. Ten zatlačte až na konec penisu do jeho kořene, tedy do místa, kde se penis vazivem spojuje k tělu. Druhý konec veďte až ke konci penisu a dostanete výslednou délku. To je způsob, jak se měří velikost penisu.

ČTĚTE TAKÉ: Samostatný článek o měření penisu

 

Průměrná délka penisu v Čechách

Slovo penis je nejvyhledávanějším slovem v Googlu. Často je doplněné o slovní spojení jako: můj penis, jak zvětšit penis, jak velký je můj penis, proč je můj penis malý.

Kdyby se muži zajímali více o celkový život, partnerské soužití i chod domácnosti a místo přemýšlení o délce svého penisu se více zapojili do všeobecného dění, neměli by problém ze sebevědomím, ani s pevností erekce.

Odborníci přesto pro klid mužské duše změřili mnoho tisíců penisů, aby ulehčili mužským obavám z nedostatečné vybavenosti. Průměrná délka penisu bez erekce je asi 9 cm, s erekcí trochu přes 13 cm.

 

VIDEO: Co si ženy myslí o velikosti penisu? 

 

Jak zvětšit penis?

 

Délka a úprava penisu

Pokud jste právě zjistili, že se do průměru nevejdete, znovu si přečtěte to, co bylo napsáno doposud. Na syndrom malého penisu a syndrom nespokojenosti se svým tělem se vykašlete. Začněte se sebou něco dělat, ale nesoustřeďte se urputně jen délku.

Život je venku, ne ve vašich kalhotách. Navíc ženy vaši posedlost penisem nechápou a nemají ji rády. Muži navíc vlastní údy vidí z nevýhodné pozice, protože z pohledu shora se penis zdá být menší.

Z předního pohledu a ze strany je mnohem větší. Tak se díváte na své soupeře, se kterými se nesmyslně porovnáváte. Vždy si to uvědomte a hoďte se do klidu. Když penis oholíte, nebo zastřihnete ochlupení, vizuálně se o dost zvětší.

ČTĚTE TAKÉ: Ženy také nesnášejí, když si muži sahají na penis. Proč to děláme a proč to ženy tak neskutečně štve

 

Průměrná délka penisu v ČR a Evropě

Průměrná velikost penisu byla zjištěna téměř u všech. Rozdíly jsou opravdu jen nepatrné. Průměrná velikost penisu v ochablém, ale nataženém stavu u mužů ve věku od 17. do 91. let v ochablém stavuje 9,14 cm a při erekci 13,23 cm.

To je normální velikost penisu neboli průměr velikosti penisu. Průměrný obvod pohlavních údů v ochablém stavu je asi 9,3 cm a 11,66 cm ve stavu vzrušení. Mezi délkou a šířkou byla při měření jen malá souvislost.

A když už jsme u šířky penisu, tu vaše partnerky upřednostňují před délkou penisu. Hlavní je stále ale pevnost erekce a výdrž. Ty 2-3 munity jsou málo.

okud budete číst dál, dojde vám, že jsou na tom vesměs všichni muži stejně. Takže 24 hodin denně úpěnlivě sledovat svůj penis opravdu není na místě.

 

Průměrná délka penisu v ČR a ve světě

Když se podíváte na čísla, dojde vám, že nejlépe jsou na tom státy, kde jsou muži nejvíce v pohybu. Fyzicky pracují a testosteron jim opravdu nechybí.

Sezením u PC jej do těla nenaženete. Pokud se ptáte, zda je 16 cm dost, odpověď zní ano. Jaká je průměrná délka mužského pohlaví v ČR?

  • průměrná délka penisu v ČR je ve světovém průměru a jde o 15 cm
  • nejmenší velikost penisu mají státy jako je Čína, Japonsko, Korea, ale i Rusko a Kanada
  • největší penisy jsou v Africe, Brazílii, Mexiku, Venezuele, Turecku, Chorvatsku a Jižní Americe

 

Měření délky penisu a dělení do skupin

Během měření délky penisu žádná studie nezjistila nějaké spojení mezi velikostí penisu a oblastí, odkud muži pocházeli. Vyloučena je i spojitost délky penisu s velikostí chodidla nebo poměrem délky ukazováčku a prsteníčku. Jsou to pouze pověry.

Ani velikost penisu podle znamení. Navíc studie dokládají, že mají muži penisy vesměs stejně dlouhé. Jejich odchylky jsou nevýrazné.

Medián je 12,95 cm při erekci. Délku 11,94 cm měla při erekci jen spodní skupina mužů v rozsahu 25 %. Horní skupina tvořila 25 % mužů a měli 14,22 cm. Rekordní délku 22,86 cm mělo ve vzrušeném stavu jen 1 % mužů.

Uvědomte si ale, že není o co stát. Z toho žádná žena nadšená nebude. Možná vás uklidní diskuse o velikost penisu. Dojde vám, že jsou na tom ostatní muži podobně.

 

Spokojenost žen a délka penisu u muže

Velikost penisu leží v hlavě mužům, nikoliv ženám. Dokazuje to i nedávná studie, kdy bylo vyzpovídáno přes 52 000 heterosexuálních mužů a žen. Celých 85 % žen bylo spokojeno s velikostí penisů svých partnerů.

S velikostí svého penisu bylo spokojeno ale jen 55 % mužů. Spokojenost se s věkem nemění. Nezáleží na velikosti penisu. Záleží spíše na tom, jak jsou muži obecně spokojení se svým vzhledem. O tom, jak pánové vnímají vlastní penis, rozhoduje sebevědomí.

Ukončete své nezřízené životy, nezdravé stravování a zamiřte do tělocvičny a posilovny.

Pak můžete zkusit přírodní doplňky a tablety pro maximální prokrvení penisu, jako je třeba Kotvičník zemní a doplňky stravy pro muže nebo výše uvedené Kegelovy cviky a Jelqing pro lepší prokrvení penisu a erekci.

Nezapomeňte: Žádné prášky a tablety vám nemohou penis zvětšit. 

Pokud potřebujete zpevnit erekci a nabýt větší objem penisu, spolehněte se na kanadský Vimax s bylinným složením.

tablety vimax na erekci

 

Další články o zvětšování penisu

Proč je nemožné zvětšit penis pomocí tablet?
Zvětšení penisu je pouze výmyslem klamavých reklam. Penis nelze nijak zvětšit do délky. Nevyhazujte peníze.
Cviky a tipy pro lepší prokrvení penisu a nabytí objemu
Chirurgické zvětšení - zvětší penis, ale pouze opticky. Centimetry nepřidá.

 

Potence - pro ženu jste přitažlivý pouze pokud umíte zplodit děti
Svědění pohlavních orgánů 2. část - vagína a pysky
Doprava ZDARMA po celé ČR
Diskrétní balení a doručení
60 denní garance na vrácení peněz
Osobní odběr po celé ČR