Doprava ZDARMA pro ČR i SR (doručení do 48 hodin)

Léky a doplňky stravy na erekci. Kdo léčí, kdo pomáhá a kdo vysloveně lže?

1/52/53/54/55/5 (13 hlasů, průměr: 3,85 z 5)
Loading...

V lékárnách ale i na internetu najdete velké množství různých léků na erekci. Mnohokrát více se však setkáte s volně dostupnými doplňky stravy. Právě na ně se nekladou tak přísné podmínky, jako na léky. To je zároveň důvodem, proč se na trhu nachází spousta neúčinných, placebo, a dokonce nebezpečných výrobků.

 

Přípravky na erekci pod drobnohledem

Zemědělská a potravinářská inspekce samozřejmě nespí. Výrobci a prodejci doplňků jsou pod neustálou kontrolou těchto státních orgánů. Podvodníci se však vždy vědí vynalézt. Neseriózní prodejci neúčinných výrobků mívají často na pohled pěkné a důvěryhodné stránky.

Pokud se však člověk podívá detailněji, o dané společnosti nic nezjistí. Nenajde název a sídlo prodejce, nikde nejsou uvedeny kontakty a pokud ano, telefon nikdo nezvedá a na maily nikdo neodpovídá. Firmy zároveň nemají záznam v obchodním rejstříku, čímž si neplní zákonnou povinnost.

Takové „organizace“ jsou velmi těžko dohledatelné i pro samotné inspekce. Často se stává, že dříve, než inspekce prodejce/výrobce „dopadne“, ten už dávno prodává něco úplně jiného pod jinou firmou a okrádá nové lidi.

Vždy proto kontaktujte prodejce a vyžádejte si všechny důkazy o tom, zda výrobek prošel zákonem stanovenými testy a zda je odsouhlasen na prodej. Pokud vám nikdo neodpoví nebo se bude s odpověďmi „vykrucovat“ a odkládat je na později, ignorujte ho.

 

Proč musí být lék na erekci vázán předpisem?

Důvody jsou logické:

 

Co doplňky bez lékařského předpisu? Jsou účinné?

Na doplňky není nutný předpis. Nepatří však mezi ty, které by představovaly riziko předávkování nebo jiných komplikací. Díky jejich slabé toxicitě, dostatku zkušeností s nimi a nízkému riziku závažnějších nežádoucích účinků jsou volně prodejné.

Nejčastěji se užívají při samoléčbě lehčích onemocnění (nachlazení, slabá chřipka, alergie, poranění a popáleniny, trávicí potíže atd.). Oproti lékům na předpis je pro tuto skupinu povolena reklama v médiích a mohou se prodávat na internetu.

 

Hlavní rozdíly mezi léky a doplňky stravy

Následující podmínky klade na léky a doplňky zákon. Pokud se setkáte s výrobkem, který uvedené nesplňuje, reklamujte ho. Vhodné je i anonymně nahlásit výrobek Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.

 

Účel použití léku

 

Proces schvalování na prodej

 

Způsob prodeje a distribuce

 

Dostupnost

 

Požadavky na prodejce

 

Internetový prodej

 

Povinné značení na obalu

 

10 tipů pro bezpečný nákup doplňků stravy

 

S nákupy léků a doplňků vždy opatrně

Jak vidíte, pod vznešeným názvem „prospěšný doplněk stravy“ je u nás možné prodávat neúčinné „nic“. Státem tolerované okrádání proto nemá hranice a denně přicházejí o peníze stovky Čechů a nejen jich.

Mějte proto na paměti všechny zmíněné informace a vybírejte si vždy jen dobře známé, bezpečné, účinné a dobře hodnocené výrobky.

V první řadě je však vždy vhodné navštívit i lékaře, který zjistí, zda vám na vyřešení zdravotních potíží postačí doplněk nebo vám naordinuje některý z léků.

 

5 nejčtenějších článků o poruchách erekce a metodách její zlepšení

Tyto články čte nejvíce mužů. Vysvětlujeme v nich příčiny oslabování erekce a doporučujeme vhodné metody, aby byla opět pevná, trvácná a sex s ní delší a uspokojivější.
Článek pod odborným dohledem sexuoložky: 3 nejčastější poruchy erekce u mužů
Injekce na erekci jako poslední možnost záchrany
Pravda o neúčinných sprejích, gelech a krémech na podporu erekce
Jak vám s erekcí pomůže partnerka?
SILDENAFIL - nejpoužívanější léčivo pro léčbu erektilní dysfunkce a podporu erekce

 

Jak předejít problémům s erekcí?
9 nečekaných příčin erektilní dysfunkce
Doprava ZDARMA po celé ČR
Diskrétní balení a doručení
60 denní garance na vrácení peněz
Osobní odběr po celé ČR