Doprava ZDARMA pro ČR i SR (doručení do 48 hodin)

Jak předejít problémům s erekcí?

1/52/53/54/55/5 (2 hlasů, průměr: 3,00 z 5)
Loading...

Selhání v posteli dokáže mužům nepříjemně podkopat sebevědomí. Slabá nebo žádná erekce znemožňuje užívat si pohlavní styk. A nejen mužům. Kvůli zvadlému penisu je zklamaná i partnerka.

Poruchy erekce však nejsou náhodné, lze je zcela přesně dohledat a identifikovat jejich příčinu. Důvodů vzniku může být hned několik, kvůli čemu ten konkrétní musí posoudit specializovaný lékař.

Dnešní článek by si měli přečíst i muži, kteří jsou zatím se svou erekcí spokojeni. Problémy totiž přicházejí nečekaně. Mohou se objevit kdykoliv. Právě proto je načase myslet na vhodnou prevenci, která zabrání vzniku poruch nebo je alespoň co nejvíce oddálí.

Předejít problémům s erekcí

 

Občasná porucha erekce není hned nemoc

Náhlé jednorázové nebo vysloveně občasné selhání nemusí ihned poukazovat na poruchu erekce. Nejčastěji se jedná o náhodné vlivy, které však neohrožují zdravotní stav a kondici penisu.

 

Důvody občasného oslabení erekce

 

 

Nemyslete před sexem na povinnosti 

Před sexem nemyslete na povinnosti, zklidněte se a užívejte si

 

Další příčiny už však mohou být vážnější a mít původ v některém z onemocnění. Poruchu erekce mohou způsobovat různé nemoci, jako například:

 

V tomto případě se jedná o vážné příčiny poruch erekce. Proto je vhodné vyhledat specialistu a to nejlépe hned. Neléčené onemocnění může mít za následek mnohem horší důsledky, než kdybyste vyhledali pomoc.

 

Erektilní dysfunkce jako závěrečné stádium

Ignorování špatného životního stylu nebo symptomů onemocnění ve většině případů spěje k závěrečnému stádiu, kterým je erektilní dysfunkce.

Erektilní dysfunkce je trvale slabá nebo žádá erekce. Erekci nelze dosáhnout a už vůbec ne udržet. Penis je vlastně v nepřetržitém stavu klidu a to i během vzrušení.

TIP: 6 příčin zhoršené erekce potvrzených studiemi

 

Jak zmírnit a léčit erektilní dysfunkci?

Léčba může probíhat ve formě užívání léků. Tato možnost sice zmírňuje důsledky, ale neodstraňuje příčinu. Léky se kromě běžného užívání podávají i injekčně a to přímo zavedením jehly do penisu.

Méně častou formou léčby je chirurgický zákrok, při kterém se do penisu implantují různé protézy nebo organické tkáně.

 

Jak přirozeně předcházet problémům s erekcí?

Prvotním krokem prevence před poruchou erekce je udržovat svůj krevní oběh v optimálním stavu. Právě proto je nutné vyhýbat se všemu, co ho ohrožuje.

Tlak by neměl být nízký, vysoký a ani kolísavý. Důležitá je také kondice cév, protože ucpanými cévami krev neproudí přirozeně a správně.

Pokud Vás zatím poruchy obcházejí, buďte rádi. V rámci prevence před poruchou erekce je vhodné začít postupně měnit své návyky.

 

S erekcí se nehazarduje

Na závěr ještě jednou opakujeme, že pokud náhodou zaznamenáte selhání v posteli, není ještě vše ztraceno. Pravděpodobně se jedná jen o náhlé vyčerpání nebo nevhodnou chvíli na sex. Se změnou životního stylu však netřeba otálet a ve starším věku své nynější rozhodnutí jistě oceníte.

Pokud by se problémy opakovaly, navštivte lékaře pro stanovení diagnózy a doporučení vhodné léčby. Úprava životního stylu by Vás však také neměla obejít. Ostatně lékař Vám bude doporučovat stejné změny.

 

5 nejčtenějších článků o poruchách erekce a metodách její zlepšení

Tyto články čte nejvíce mužů. Vysvětlujeme v nich příčiny oslabování erekce a doporučujeme vhodné metody, aby byla opět pevná, trvácná a sex s ní delší a uspokojivější.
Článek pod odborným dohledem sexuoložky: 3 nejčastější poruchy erekce u mužů
Injekce na erekci jako poslední možnost záchrany
Pravda o neúčinných sprejích, gelech a krémech na podporu erekce
Jak vám s erekcí pomůže partnerka?
SILDENAFIL - nejpoužívanější léčivo pro léčbu erektilní dysfunkce a podporu erekce

 

Jak dochází k erekci?
Léky a doplňky stravy na erekci. Kdo léčí, kdo pomáhá a kdo vysloveně lže?
Doprava ZDARMA po celé ČR
Diskrétní balení a doručení
60 denní garance na vrácení peněz
Osobní odběr po celé ČR