Doprava ZDARMA pro ČR i SR (doručení do 48 hodin)

Potence – pro ženu jste přitažlivý pouze pokud umíte zplodit děti

1/52/53/54/55/5 (1 hlasů, průměr: 5,00 z 5)
Loading...

Pod slovem potence si často lidí představují něco zcela jiného, než toto slovo přesně znamená. Ona totiž potence nemá až takovou souvislost s erekcí. V žádném případě to není totéž. Je možné se kouknout na potence přes wikipedii a budete mít jasno. Podíváme se, jaké vlivy potenci, tedy plodnost oslabují a jak se stát plodnějším mužem.

veliká rodina díky tátovo potenci

Aby muž plodil zdravé děti, potřebuje silnou potenci a zdravé spermie

 

Význam slova potence

Slovo potence pochází z latiny a znamená v překladu moc, výkonnost, způsobilost, schopnost či možnost pohlavního styku a biologickou schopnost oplodnění, tedy i schopnost tvorby zdravých spermií.

Potenci lze definovat jako schopnost muže oplodnit ženu. Erekce je pouze konkrétní zvětšení objemu a ztvrdnutí penisu, nezbytné k pohlavnímu styku. Jedno bez druhého ale těžko může existovat.

Ještě nedávno byl měřítkem mužské potence počet jeho dětí. Dnes je často spíše synonymem pevné erekce, schopnosti uspokojit ženu a zplození potomků. Často stojí za problémy s potencí psychické potíže.

MUSÍTE VĚDĚT: Potentní muž má silné spermie, které oplodní každé vajíčko. Jaké kvalita spermií je ideální? 

 

Význam slova impotence

Problémy s potencí a potažmo i impotence ohrožuje lidstvo samotné. Z historie ji ale neznáme. Muži nikdy dříve neřešily sníženou schopnost plodit potomky a nízkou kvalitu sexuálního života.

Z biologického hlediska může být problém s erekcí způsoben fyzickými i psychologickými faktory. Porucha potence u starších mužů známá byla, dnes se s ní potýkají i mladí kluci. Biologické překážky lze často odstranit užíváním léků a doplňků na erekci.

BUĎTE ZODPOVĚDNÝ: Jak bezpečně a „zdravě” oplodnit ženu? Myslete hlavně na své zdravé spermie.

 

VIDEO: Šokující reportáž o mužské neplodnosti na Slovensku – počet spermií se snížil za pár desítek let o 80 %.

 

Příčiny impotence

Může jít o symptom mnoha onemocnění, velkého stresu i nežádoucí účinky léků. Trápí množství mužů. Impotence u mladých mužů je způsobena zejména psychikou, s přibývajícím věkem jde o problém s krevním oběhem a nervovou soustavou.

Pak dochází k andropauze – období mužského přechodu. Příčiny impotence mohou být i ve špatné životosprávě. Nadměrná konzumace alkoholu, drog, zejména cigaret a doutníků. Potraviny s vysokým obsahem bílého rafinovaného cukru, konzervované potraviny či fast food. Upravte stravu, než začnete shánět léky na potenci.

  • Nadváha – s narůstající váhou se velmi rapidně snižuje i potence a přichází potíže s erekcí kvůli oslabení kardiovaskulárního systému. Je třeba zhubnout a pravidelně rozhýbávat lymfatický systém. Denně alespoň 20 rychlejší chůze a alespoň 60 minut 3 x týdně cvičení včetně úpravy životního stylu a stravování.
  • Antidepresiva už po prvním týdnu snižují potenci až o 50 % a drtivá většina mužů během užívání zcela ztrácí zájem o sex. Antidepresiva jsou velmi nebezpečná a řada studií tvrdí, že naopak stojí za prohlubováním psychických problémů. Léky mají za úkol vypnout hlavu, aby mužům problémy nevadily a jako dlouhodobé řešení mají velmi negativní dopad na tělo. Zájem o sex je tehdy prakticky nulový.
  • Stres je velkým zabijákem nejen erekce, ale i potence v podobě plodnosti. Někdy je na vině partnerka, která na vás klade příliš velké nároky a neohleduplně vám připomíná, že jste neschopní. Pokud před každým pohlavním stykem přemýšlíte o tom, zda uspějete, je to problém s potencí jak vyšitý. Pomáhá jedna sklenka vína na uvolnění, jemná hudba a delší předehra, kdy máte čas se zklidnit.

TIP: Nejlepší potraviny pro podporu erekce i potence. 

 

Potraviny na zvýšení potence

Na zlepšení potence se traduje mnoho receptů. V Japonsku mušle, v Egyptě česnek, ve Francii koňak s vaječným žloutkem, mořské plody, jako ústřice, kraby, krevety i losos a mořské ryby obecně. Dále je to kaviár a šampaňské.

V Evropě je to pravý cider. Sigmund Freud doporučoval houby, žitný chléb a dýňová semínka. Konzumace potravin zvyšujících potenci může přispět ke zlešení problému a úpravě životního stylu.

 

VIDEO: Jak rapidně se snižuje množství spermií v mililitru ejakulátu? 

 

Jak si zlepšit potenci?

Problémy potence u mužů přicházejí s vyšším věkem naprosto běžně. Dlouhodobé špatné stravování si nejpozději po dovršení 50. let vybírá svou daň. Nadměrné kouření cigaret, alkoholu, bílého pečiva, konzervovaných potravin, fast foodu, sladkých nápojů i zvýšený stres jsou prohřešky proti přirozenosti našeho těla.

Ve věku 30 let už jde dolů i potence. Když k tomu špatným životním stylem přispějeme, tělo začíná vypovídat službu a plodnost slábne. Je třeba tyto vlivy odstranit.

  • Změna jídelníčku dokáže divy během několika týdnů. Zapojte odšťavovač a dělejte si smoothie, ovocné a hlavně zeleninové šťávy. Vyřaďte ze svého jídelníčku rafinovaný cukr, bílou mouku, kravské mléko, fastfood a ucítíte podstatný rozdíl v kvalitě sexuálního života. Zlepší se vám cévní systém, lépe odbouráte psychický stres a napětí a zlepšíte i svou potenci.
  • Začněte se hýbat. Pohyb a správné stravování přinese optimální hmotnost. Začne fungovat metabolismus, tvořit se testosteron, vyplavovat adrenalin, obnovovat svaly a nakonec fungovat erekce i potence.
  • Přestaňte kouřit, pít alkohol, zdravě a pravidelně jezte, ráno začněte cvičením, i kdyby to měla být jen jóga, nebo klidně několik kliků. Pak si dejte půl litru čerstvě vymačkané zeleninové, ovocné či kombinované šťávy. Pak si jděte zacvičit odpoledne a už po 14 dnech pocítíte podstatný rozdíl i v oblasti sexu.

ČTĚTE TAKÉ: Plodnost ovlivňuje i hladina testosteronu. Jak se nízká hladina projevuje? 

 

Co se stane, když se muž stane impotentním?

Je třeba se na to podívat i očima ženy. Ženy chtějí silného chlapa, žádného metrosexuála bez testosteronu. Pokud muž vypadá, že má slabou potenci a je v jejích očích impotentní, neboli slaboch, žena takového muže pravděpodobně po čase opustí.

Od přírody je žena naprogramována na mateřství. Muž, který ji nedokáže oplodnit, se v jejich očích stává méněcenným. Pokud na sobě makáte, cvičíte, zdravě se stravujete, dokážete ženu bránit, ale současně se s ní podělit i o každodenní potíže včetně péče o rodinu a o domácnost, žena to ocení.

Pokud se pak objeví potíže s plodností, ale jinak vše funguje, ženy dokáží být velmi velkorysé. U ženy začíná vše v hlavě. Takže pokud zase myslíte na erekci a sex, žena vás hodnotí nejprve jako partnera pro život a pak až teprve hodnotí sex a plodnost. Během léčby pak při vás stojí.

 

I impotentní pár může mít dítě

Slovo potence se skloňuje hlavně v ženských kruzích a mnoho mužů si ji spojuje se schopností být v mžiku připraven na pohlavní styk. Někdy to však není samozřejmé a je třeba léčba problémů potence.

Pomoci může i kalkulačka plodnosti a počítání plodných dnů partnerky. Mnoho neplodných párů pak musí podstoupit umělé oplodnění. K tomu slouží nabídka dárcovského spermatu k oplodnění. Pomoci si můžete i dárcovským spermatem. Umělé oplodnění je úspěšné až v 85 % zákroků.

KLINIKY REPRODUKČNÍ MEDICÍNY V ČECHÁCH

 

Test plodnosti a léčba impotence

U lékaře je součástí vyšetření prohlédnutí pohlavních orgánů, vyšetření konečníku a prostaty. Je třeba vyloučit nemoci jako je cukrovka, ateroskleróza nebo vysoký krevní tlak. Odběry krve doprovází test mužské plodnosti, kde se kontroluje hladina testosteronu a prolaktinu, které mohou poukázat špatnou funkci žláz s vnitřní sekrecí.

Čím dříve s léčbou začnete, tím lépe. S věkem i postupem nemoci šance klesá. Testy plodnosti mohou dopadnout i tak, že jsou spermie v pořádku, i když jste bez erekce. Někdy se zase dostavuje erekce, ale spermie jsou nekvalitní. Jindy to jde současně.

CENNÉ INFORMACE PRO PARTNERKU: Jak se připravit na těhotenství, aby se dítě narodilo bezpečně a bylo zdravé?

jak oplodnit ženu?

 

Bylinky na podporu plodnosti

Bylinky na potenci mají velkou moc. Kotvičník zemní je třeba velmi užívaná bylina a lze pít i čaj na podporu plodnosti u muže. Kromě úpravy stravy a životního stylu začněte užívat i vitamíny pro muže na plodnost.

Účinná je i psychoterapie, která vám pomůže vyrovnat se s krizovými situacemi, kdy sexuální selhávání přináší obavy z dalšího neúspěchu, velkou nejistotu a úzkost. Terapie pomůže zbavit se těchto pocitů a najít racionální sexuální jednání.

 

Léky na potenci na předpis

Nejlepší lék na potenci se určit nedá. Na každého platí něco jiného. Léků na léčbu impotence je velké množství. Viagra je lék působící přímo na nervová zakončení penisu s nemalými nežádoucími účinky.

Obsahuje dusíkaté látky způsobující vazodilataci neboli rozšíření cév a stimulují erekci při sexuálním dráždění. Nesmí jej pacienti se srdečně-cévními chorobami a užívající léky s obsahem nitrátů. Lze užívat i generické léky. Vše je ale na lékařský předpis a bez vyšetření se k vám lék nedostanete.

DÁLE ČTĚTE: Pokud jste potentí a máte kvalitní spermie, můžete je i darovat. Kolik si vyděláte a kam je zanést? 

 

Další články o předčasné ejakulaci a metodách jejího oddálení

10 zaručených tipů pro oddálení ejakulace
Jak oddálit ejakulaci - kompletní návod
Předčasná ejakulace není nemoc, ale pouze komplikace
11 bezpečných metod pro prodloužení soulože
Předčasná ejakulace – co to přesně je a jak ji ovládnout?

 

Léky na podporu erekce - které vám předepíší nejčastěji a jaká jsou rizika?
Velikost penisu - věřte nebo ne, ale i vy jste v normě. Jaká jsou čísla?
Doprava ZDARMA po celé ČR
Diskrétní balení a doručení
60 denní garance na vrácení peněz
Osobní odběr po celé ČR