Doprava ZDARMA pro ČR i SR (doručení do 48 hodin)

Zvětšení penisu levně a přirozeně. Nakupujeme v potravinách!

1/52/53/54/55/5 (3 hlasů, průměr: 5,00 z 5)
Loading...

Každý muž by uvítal zvětšení své pýchy. Ani pánové s dostatečnou velikostí by tuto možnost neodmítli, pokud by existovala.

Potěšující je, že opravdu existuje a není vůbec těžké (a dokonce ani drahé) využít ji ve svůj prospěch. Jsou to docela obyčejné potraviny, které nám můžou pomoci nejen s velikostí, ale i co týče síly a výdrže. Víte, které to jsou? 

„Drobečkův denníček“

Účinných potravin je celá řada. Je však pravdou, že ne každý muž je konzumuje pravidelně a rád. Tradiční chybou je jednostranné složení jídel. Většina mužů je dnes vytížená, nevaří si a často, kvůli práci, ani jejich partnerka.Běžný mužův den vypadá následovně


Ke snídani chleba s máslem a salámem, sladké pečivo, svačina v podobném ražení, oběd ideálně smažený, podvečer tlačenka a párky a tak až do večera. Slaný „dezertík“ padne za oběť večernímu programu v TV.

slaba erekce 

Druhým extrémem jsou manageři, řidiči a extrémně stresově vytížení muži, kteří nejedí téměř vůbec, protože nemají čas. Pokud si ho najdou, přejedí se do prasknutí. Kávička, kávička, redbull, bageta, redbull, pizza, kávička a 5 hodin spánku.

Všechny neduhy se tak enormně odrážejí na erekci, kondici a výdrži, že je to až nepochopitelné. Obíráme se o vlastní potenci. Oslabujeme svou erekci a zkracujeme si i penis.

Jak to vše ovlivňuje velikost?

Jednoznačnou příčinou poruch je zanášení drobných cévek v penisu nečistotami. Nezanesou se hned po půlroce nebo roce špatné životosprávy. Zanášejí se dlouhodobě, což je zřejmé, protože i špatný životní styl a stravování budujeme dlouhou dobu.

Škodlivé tuky, cigaretový odpad, těžké kovy z chemikálií v jídle a v drogerii. To je příliš dlouhý seznam na to, aby se v těle neprojevil. Muž si postupně se blížící problémy nevšímá a přikládá je věku. Přitom pomoc (alespoň co se týče stravování) je tak snadná!

Klep, klep… „Kdo je?“ – „Tady Krev, chci jít dovnitř!“ – „Lituji, nedá se. Máme to tady ucpané!“

Krev se přes ucpané cévy nedostane do penisu! To je důvod všech problémů včetně velikosti. Penis dokáže být větší, ale nemůže, pokud jsou ucpané cévy!

Zmíněné negativní faktory (tabák, tuk a lenost) celému problému významně napomáhají a drží ho jako klíště. Tento článek je však o prvním faktoru a jím jsou potraviny. Na prokrvení, a tedy zvětšení a zlepšení erekce, zabírá hlavně některá zelenina a rostliny.

Utíkejte do zelinářství!

Tyto potraviny účinně zlepšují průtok krve v těle, což je naším cílem. To, že jsou prospěšné i v jiných oblastech zdraví, je dalším plusem proč jíst méně masa a nahrazovat ho jinými alternativami. Většinu lze koupit běžně v obchodech.

 Samozřejmě, že nezůstaneme bez masa úplně. Jen lehce změníme výběr:

Pozor! Penis není Pinocchio!

Aby byla věc jasnější, penis se nezvětší přidáním „tkáně“. Velikost je vlastně dána geneticky a má své maximum. Pointou však je, že málokdo toto maximum dosahuje. Ucpané cévy zabraňují v maximálním prokrvení, což je velká chyba a mnozí muži svůj maximální rozměr vlastně ani nikdy neviděli.

Pokud jsou cévy zprůchodněné, penis se naplní doslova k prasknutí. Důležité je, že pokud změníme své návyky, zvětšení je trvalé a penis neochabne.

silna erekceŘízek nech nepříteli a zásob se zeleninou!

Je to tak. Nezdravá jídla snižují maximální kapacitu penisu. Pokud se jich vzdáme, cíleně si tak pomůžeme k velikosti, i k lepší erekci. A co vy? Projdete se dnes na čerstvém vzduchu k nejbližší tržnici? Anebo nakoupíte pohodlně z domova a přenecháte nákupy tradičně manželce?… 🙂

DÁLE ČTĚTE: Cvičení pro lepší kondici penisu. 

Volně prodejné léky na erekci – seženu je i bez lékaře?
Jaká erekce ženu zaručeně uspokojí?
Doprava ZDARMA po celé ČR
Diskrétní balení a doručení
60 denní garance na vrácení peněz
Osobní odběr v Praze