Doprava ZDARMA pro ČR i SR (doručení do 48 hodin)

Potraviny na erekci – bezpečná a levná metoda silnějšího prokrvení penisu na každý den

1/52/53/54/55/5 (7 hlasů, průměr: 4,00 z 5)
Loading...

Jsou naprosto přirozenou součástí našeho života. Bez nich bychom déle než 4 týdny nepřežili.

Navíc dokážou podpořit některé vaše tělesné funkce, jako třeba i erekci.

Potraviny na erekci. O jídle asi málokdo z nás přemýšlí jako o prostředku k podpoře erekce, přesto některé potraviny tuto funkci mohou mít.

Respektive, nedokáží způsobit erekci jako na povel, ale napomáhají k lepšímu prokrvení organismu včetně penisu, což může vést k pevnější a silnější erekci.

Které potraviny to jsou?

potraviny na erekci

 

Potraviny pro podporu erekce

Potraviny bohaté na vitamíny, minerály a hlavně omega 3-mastné kyseliny dokáží pozitivně ovlivnit mužskou erekci.

Pozitivní účinky dále přináší také vitamíny B, C, E a D, aminokyselina L-Arginin, zdroje bohaté na nitráty, zinek a další minerály.

To všechno podporuje erekci, sexuální libido a mužskou výkonnost.

Naštěstí pro vás, nemusíte jíst pouze tyto potraviny. Stačí zařadit do jídelníčku některé z nich a okamžitě to na vás bude mít pozitivní účinek.

NAUČTE SE V SOUKROMÍ DOMOVA: Jak zlepšit erekci sám doma a svépomocí ještě před návštěvou urologa?

jak zlepšit erekci

 

Kakao

Na prvním místě ve všech nejrůznějších zdrojích najdete vždy kakao nebo čokoládu. Kakao je zkrátka tím nejsilnějším přírodním afrodiziakem, jaké lidstvo zatím poznalo.

Je tomu tak proto, že kakao obsahuje velké množství flavonoidů.

Flavonoidy, či vitamín P, jsou látky známé pro své antioxidační působení. Celkem k flavonoidům patří asi 60 látek, které mají obvykle blahodárný vliv na lidský organismus, zvláště pak na cévy.

A pokud se bavíme o pozitivním účinku na cévy a prokrvení, je to už jen krůček k pevné a kvalitní erekci. Potvrdily to i mnohé odborné studie.

Nejprůkaznější se stala studie z roku 2016. V této studii vědci sledovali 25 096 mužů. Ti hodnotili svůj sexuální život postupně v letech 2000, 2004 a pak 2008.

V rámci těchto let také tito muži sledovali příjem flavonoidů ze své potravy. A výsledky jsou více než povzbudivé. Vyšší příjem potravin bohatých na flavonoidy je spojen se sníženým výskytem erektilní dysfunkce.

Jinými slovy to znamená – jezte potraviny bohaté na flavonoidy, jako je zmíněné kakao nebo například ještě chlorella, spirulina, mladý ječmen, celer, nebo cibule, a erektilní dysfunkce se vám obloukem vyhne.

PODPORUJTE PROKRVENÍ PENISU: Cviky na penis – naučte se, jak získat na objemu penisu a posílit erekci nenápadně doma.

cviky na penis

 

Mořské plody

Další širokou kategorií potravin pro podporu erekce jsou mořské plody. Ať už se bavíme o rybách, ústřicích, humrech, krabech nebo o krevetách, všechny tyto potraviny jsou bohatými zdroji důležitých minerálů a stopových prvků.

V mořských plodech najdete veledůležité omega 3-mastné kyseliny, o kterých již byla zmínka výše. Právě potraviny bohaté na omega 3-mastné kyseliny dokáží pozitivně ovlivnit mužskou erekci.

S tímto výsledkem přišla také studie s názvem „Effects of Omega-3 Fatty Acids on Erectile Dysfunction in a Rat Model of Atherosclerosis-induced Chronic Pelvic Ischemia”. Ač byla tato studie provedena pouze na krysách, přinesla zajímavé výsledky.

Sledovaná skupina, které byly podávány omega 3-mastné kyseliny, prokázaly celkové zlepšení erektilní funkce a zároveň snížení sexuálních selhání.

Užívání omega 3-mastných kyselin zároveň nezpůsobilo žádné vedlejší účinky nebo jiné neobvyklé příznaky.

Kromě toho jsou mořské plody skvělým pomocníčkem pro zlepšení plodnosti, a to nejen pro muže, ale i pro ženy.

Podle nejnovějších výzkumů vyplynulo, že páry, které přidaly do jídelníčku více mořských plodů, počaly dítě s větší pravděpodobností než ostatní páry, které mořským plodům příliš neholdovaly.

UDRŽTE SI PLODNOST: Jak bezpečně a „zdravě” oplodnit ženu? Myslete hlavně na své zdravé spermie.

jak oplodnit ženu?

 

Česnek

Další důležitou potravinou, která dokáže podpořit vaši erekci, je česnek. Tedy, není to ani tak potravina, jako spíše koření, ale i tak dokáže česnek s erekcí divy.

Jako zázračný prostředek na mužské problémy byl česnek označován už po staletí. A nyní byl tento pozitivní účinek konečně zmapován i vědci. Informovala o tom britská BBC.

Česnek totiž obsahuje allicin, který zlepšuje průtok krve. V rámci studie vědci vzali osm dobrovolníků s erektilní dysfunkcí a naordinovali jim čtyři stroužky syrového česneku každý den po dobu tří měsíců, aby zjistili, zda tím zlepší jejich šance na udržení erekce, a v dlouhodobém horizontu zabrání vážnějším rizikům erektilní dysfunkce. A výsledek?

Česnek může pomoci obnovit mužskou erekci. Většina mužů ze sledované skupiny viděla zlepšení ve svém sexuálním životě a své erekci.

 

Kotvičník zemní

Kotvičník zemní je další důležitou rostlinou, která dokáže posílit a podpořit vaši erekci. Kotvičník se dnes běžně užívá pro zvýšení libida, jako prevence neplodnosti a impotence, pro zlepšení kvality spermatu či na lepší erekci.

Studie sledovala muže ve věku od 14 do 60 let a trvala od 2 do 90 dnů. Během této doby odborníci zjistili, že kotvičník zemní může zvýšit hladinu testosteronu v těle.

Další výzkumy ukázaly, že kotvičník zemní má také pozitivní účinky na kardiovaskulární systém. Podle studie z roku 2000 by měl pomoci lidem s vysokým krevním tlakem.

A v neposlední řadě podle studie „Tribulus Terrestris And Cardiovascular Health” tato bylinka přímo uvolňuje hladké svalstvo, které se nachází mimo jiné i v penisu, a tím pomáhá ke zrychlení syntézy oxidu dusnatého, což vede k jednodušší a rychlejší erekci.

Kotvičník sice není běžná česká plodina, užívat jej ale lze zcela jednoduše. 

Užijte každý jeden den tobolku kanadského Vimaxu pro dlouhodobou podporu erekce. 

tablety vimax na erekci

 

Granátové jablko

Granátové jablko? Nejlepší ovoce na podporu erekce. I taková přízviska toto pro nás velice exotické ovoce má.

Existuje několik studií prokazující výjimečný efekt granátového jablka na kardiovaskulární zdraví i na podporu erekce. Jednou z nich je například studie z roku 2013. V této studii sledovali odborníci účinek granátového jablka na urologické zdraví mužů, a to i na erektilní funkci.

A na co přišli? Granátové jablko je bohatým zdrojem přírodní antioxidantů. Ty působí blahodárně pro naše tělo, pomáhají nám vyrovnat se s oxidačním stresem a zároveň zlepšují obnovu buněk. To všechno mělo i v rámci zmíněné studie za následek zlepšení erekce.

 

Maca peruánská

Dalším velkým přírodním afrodiziakem je Maca peruánská. Maca peruánská je jednou z nejstarších a nejdéle pěstovaných rostlin na světě.

Obsahuje vitamíny A, B1, B2, B6, C a E, stopové prvky a minerály, jako je fosfor, měď, draslík, vápník, železo, zinek a spoustu dalších.

Zvyšuje chuť na pohlavní styk, libido, přispívá k výdrži v posteli a kvalitě sexuálního života a zároveň podporuje plodnost.

Pozitivní účinky macy peruánské na mužskou sexualitu potvrdila také studie z roku 2002 s názvem „Effect of Lepidium meyenii (MACA) on sexual desire and its absent relationship with serum testosterone levels in adult healthy men”.

Ta sledovala účinky macy peruánské na sexuální výkonnost u dospělých mužů ve věku od 21 do 56 let.

Muži po dobu 12 týdnů užívali 1 500 mg či 3 000 mg macy peruánské, nebo placebo. Zvýšení sexuální touhy bylo u pacientů, kteří užívali macu peruánskou, zpozorováno už po 8 týdnech léčby.

Maca peruánská měla nakonec pozitivní účinek na sexuální touhu u všech sledovaných mužů.

I macu lze bezpečně dávkovat pomocí kanadského Vimaxu.

tablety vimax na erekci

 

Špenát

Špenát máme sice mnozí z nás spojen s růstem svalů, ale nenechte se zmást. I na vaši erekci má tato zelenina pozitivní vliv. Špenát je totiž bohatým zdrojem na přírodní nitráty (dusičnany).

Tato látka se při kontaktu s jazykem a střevní mikroflórou mění na oxid dusnatý, který je potřebný právě pro kvalitní erekci.

Možná už jste někdy o oxidu dusnatém slyšel ve spojení v Viagrou. Právě Viagra totiž podporuje uvolňování tohoto oxidu do těla. Dalo by se tedy říct, že je špenát takovou přírodní Viagrou.

A co na špenát říkají odborné studie? Opět i špenát je dle lékařů skvělým pomocníčkem pro podporu erekce.

Kromě totiž výše uvedených přírodních nitrátů (dusičnanů) je také bohatým zdrojem flavonoidů, a ty už jsme zde měli ve spojení s kakaem. Špenát je tedy hned po kakau dalším velice účinným přírodním afrodiziakem.

ČTĚTE TAKÉ: Podrobný seznam účinků oxidu dusnatého.

 

Pískavice řecké seno

Pískavice řecké seno, neboli latinsky Trigonella foenum-graecum, je léčivá rostlina původně užívána jako krmivo pro dobytek. Příznivé účinky Pískavice řeckého sena způsobují obsažené saponiny. Tyto účinky byly také sledovány v několika vědeckých studiích.

Ve vědecké studii s názvem „Physiological aspects of male libido enhanced by standardized Trigonella foenum-graecum extract and mineral formulation” bylo sledováno celkem 60 zdravých mužů ve věku 25 až 52 let bez erektilní dysfunkce. Tito muži tedy neměli žádné sexuální problémy, pouze chtěli tonizovat svůj sexuální výkon.

Těmto mužům byl podáván doplněk stravy s 600 mg Pískavice řeckého sena denně po dobu 6 týdnů. Po skončení sledované doby muži uvedli, že se jim výrazně zlepšil sexuální život i spokojenost s jejich milostným životem.

Pískavice řecké seno má pozitivní účinek na fyziologické aspekty libida a může přispět k udržení normální hladiny testosteronu v těle.

ČTĚTE TAKÉ: Vitamíny pro muže – které byliny podpoří erekci?

bylinky pro podporu erekce

 

Vlašské ořechy

Pokud jste milovníky ořechů, pak můžete pro podporu erekce sáhnout prakticky po jakémkoliv druhu ořechů. Avšak vlašské ořechy jsou v tomto ohledu ty zcela nejúčinnější.

Tyto ořechy jsou totiž bohaté na L-arginin – aminokyselinu přeměňující se v těle na oxid dusnatý. L-arginin dokáže, dle odborné studie z roku 1999, výrazně zlepšit erekci, pomoci při řešení erektilní dysfunkce a pozitivně ovlivnit sexuální život muže.

Pokud tedy budete jíst potraviny bohaté na aminokyselinu L-arginin, jako jsou mimo jiné právě i vlašské ořechy, můžete významně podpořit svou erekci.

 

Červená řepa

Červená řepa je další zajímavá zelenina, která obsahuje velké množství přírodních nitrátů, které pomáhají v uvolňování oxidu dusnatého v těle a tím zároveň také podpořit tvorbu testosteronu.

O nitrátech jsme si povídali už ve spojení se špenátem. Červená řepa je na tom v tomto případě úplně stejně.

Avšak oproti špenátu obsahuje červená řepa nitrátů mnohem méně. Konkrétně zhruba jen 250 mg na 100 g.

Kdežto špenát obsahuje až 3 500 mg na 100 g. Je tedy mnohem bohatším zdrojem na tyto látky než červená řepa.

Dalšími zdroji nitrátů jsou rukola, saláty, celer nebo ředkvičky.

 

SLOVO REDAKCE:

Pánové, jíst pouze masa a tučné potraviny se vám sice může líbit, ale pro vaši sexualitu to není zrovna dvakrát přínosné.

Tučná a nezdravá jídla ještě nikdy nikomu nepřinesla pevné zdraví ani vitalitu, právě naopak. Záliba v těžkých potravinách jen degraduje vaše zdraví a sexuální výkon.

Proto svůj jídelníček od základu změňte, zaměřte se více na čerstvé ovoce a zeleninu, potraviny bohaté na omega 3-mastné kyseliny, podpůrné aminokyseliny a minerály, které udělají s vaší erekcí divy.

Vyzkoušejte změnu v jídelníčku a uvidíte, že vám to prospěje.

 

Další články o poruchách erekce a metodách zlepšení

Článek pod odborným dohledem sexuoložky: 3 nejčastější poruchy erekce u mužů
Injekce na erekci jako poslední možnost záchrany
Pravda o neúčinných sprejích, gelech a krémech na podporu erekce
Jak vám s erekcí pomůže partnerka?
Jak zlepšit erekci doma svépomocí?
SILDENAFIL - nejpoužívanější léčivo pro léčbu erektilní dysfunkce a podporu erekce

vimax facebook

Erektilní dysfunkce (ED) - vše o příčinách, projevech, léčbě a změnách, které byste měl podstoupit
Cviky na penis - naučte se, jak získat na objemu penisu a posílit erekci nenápadně doma
Doprava ZDARMA po celé ČR
Diskrétní balení a doručení
60 denní garance na vrácení peněz
Osobní odběr po celé ČR