Doprava ZDARMA pro ČR i SR (doručení do 48 hodin)

Cviky na penis – naučte se, jak získat na objemu penisu a posílit erekci nenápadně doma

1/52/53/54/55/5 (36 hlasů, průměr: 3,69 z 5)
Loading...

Mít větší, pevnější, silnější a robustnější penis. To je cílem každého muže na planetě. A díky speciálním cvikům na penis je to dokonce možné.

Penis totiž není nic jiného než měkká tkáň a topořivé tělísko. Pokud jej tedy pravidelně pořádně procvičíte můžete dosáhnout lepších výsledků v posteli.

  • Jak na to?
  • Které cviky na penis skutečně pomáhají a které jsou jen ztrátou času?
  • Jak penis správně procvičovat?
  • A hlavně – jak často cviky na penis provádět?

cviky na penis

 

Cviky na penis

Cvičení na penis si v tomto článku rozdělíme na dvě hlavní kategorie – cviky na zvětšení penisu a cviky na posílení erekce.

Ač se totiž může jednat o podobné, nebo dokonce v některých případech stejné cvičení, mají odlišné cíle, a tak je budeme v tomto článku oddělovat. A začneme cviky na zvětšení penisu.

 

Cviky na zvětšení objemu penisu

Chtěl byste mít trochu větší penis? Líbil by se vám nějaký ten centimetřík navíc? A co pak teprve sex s takovým mackem? Už se vidíte, jak budete klátit tisíce žen? Pak na chvíli zadržte.

Ač totiž cviky na penis pomohou penis lépe prokrvit, žádný z doposud vynalezených cviků penis skutečně neprodlouží ani nezvětší.

Tyto cviky fungují pouze na optické iluzi. Penis vám pomohou lépe prokrvit, tím pádem se do něj nahrne více krve, čímž může vypadat větší a robustnější, ale ve skutečnosti se žádné prodlužování ani růst nekoná.

Přece jen byste chtěl vyzkoušet nějaké konkrétní techniky pro zvětšení penisu? Určitě můžete. Za zkoušku nic nedáte.

Cviky na zvětšení penisu s sebou nepřináší žádné nežádoucí účinky a i když spíše nefungují, než aby vám prodloužily penis o dvě délky, napomáhají zlepšit prokrvení penisu, což vám minimálně pomůže k dosažení pevnější erekce.

MĚJTE NA PAMĚTI: Zvětšení penisu je pouze výmyslem klamavých reklam. Penis nelze nijak zvětšit do délky. Nevyhazujte peníze do koše.

zvětšení penisu jsou vyhozené peníze

 

Jelqing – dojení penisu

Jako první oblíbenou techniku pro zvětšení penisu si zde představíme jelqing, neboli dojení penisu.

Toto cvičení je velice populární a mnoho mužů na něj přísahá, že jim skutečně pomohlo zvětšit penis. To už si ale budete muset otestovat sám.

 

POSTUP:

Základem tohoto cvičení je pořádná lubrikace vašeho penisu. Bez lubrikantu jelqing ani nezkoušejte, neboť byste se mohl spíše zranit, než si pomoct.

Ideální volbou je kvalitní lubrikant, ale můžete použít i dětský olejíček.

Uchopte penis těsně pod žaludem pomocí palce a ukazováčku, jako byste jej chtěl podojit. Penis mírně natahujte po dobu zhruba 15 sekund. Potom povolte. Znovu natáhněte, držte a povolte. Takto cvičení opakujte minimálně 20x.

Cvičení by vás nemělo bolet, ani by vám nemělo být nijak nepříjemné. Pokud to pro vás je namáhavé nebo dokonce bolestivé, rozhodně v něm nepokračujte.

 

DÉLKA CVIČENÍ:

Cvičení opakujte tak dlouho, dokud v penisu neucítíte narůstající pnutí. Ideálně opakujte alespoň 20x.

Čím déle budete cvičení praktikovat, tím vydržíte více opakování. Cvičení provádějte každý den.

 

POTŘEBNÉ POMŮCKY:

K tomuto cvičení nepotřebujete nic jiného než svou ruku a nějaký kvalitní lubrikant.

TIP: 

Penis intenzivně prokrvíte i díky bylinnému složení tobolek Vimax.

Dobře prokrvený penis vypadá robustněji a erekce je mnohem pevnější. 

vimax

 

Strečink – protahování penisu

Dalším oblíbeným cvičením je penis strečink. Tato technika stojí na pomezí zvětšení penisu a jeho lepšího prokrvení.

Penis budete i v tomto případě natahovat, podobně, jako u Jelqingu, avšak trochu jiným způsobem.

 

POSTUP:

Příprava je opět úplně stejná jako u jelqingu. Základem je dostatečná lubrikace. Tou se vyhnete možným odřeninám a úrazům.

Jednou rukou pevně chyťte žalud penisu a druhou uchopte kořen penisu. A začněte natahovat. Natáhněte penis co nejvíce, jak je to možné. Nesmí vás to ale bolet.

 

DÉLKA CVIČENÍ:

Jedno natažení by mělo trvat zhruba 5 sekund. Takto opakujte 30x. Celé cvičení vám tedy nezabere ani 3 minuty.

 

POTŘEBNÉ POMŮCKY:

I v tomto případě je potřebný pouze lubrikant a vaše ruka.

 

Kruhová rotace

Kruhová rotace je další variantou strečinku. Už teď si možná všímáte, že jsou cvičení na zvětšení penisu hodně podobná a že už se potřetí opakuje skoro to samé.

Ale o tom to vlastně je. Toto je pouze jednoduchý návod a inspirace pro vás, jak penis protahovat a lépe prokrvit. Pokud si však najdete své vlastní postupy, rozhodně tím nic nezkazíte.

 

POSTUP:

V tomto případě není lubrikace příliš potřebná. Penis sice můžete mírně namazat nějakým olejíčkem, ale není to nutné.

Uchopte penis za žalud. Natáhněte jej a zároveň s tím jej otáčejte doprava a doleva. Tím získáte onu kruhovou rotaci, po které se tento cvik také jmenuje. Věnujte vždy 30 sekund jednomu směru.

 

DÉLKA CVIČENÍ:

Jedno natažení by mělo trvat 30 sekund do jednoho směru, potom směr rotace změňte. Takto opakujte 15x. Cvičení provádějte opět každý den.

 

POTŘEBNÉ POMŮCKY:

K tomuto cvičení nepotřebujete nic.

 

Protahování penisu v obou směrech

Posledním cvikem na zvětšení penisu, který si zde popíšeme, je protahování penisu v obou směrech. I v tomto případě se bude jednat o natahování penisu, akorát zase na trochu jiný způsob.

Jak už jste tedy určitě odhadl – cviky na zvětšení penisu většinou stojí na jakémsi protahování a vytahování penisu.

Není to sice 100% účinná technika k prodloužení penisu, ale částečně to funguje. Zároveň se tak penis masíruje, díky čemuž je pak lépe prokrven a dosahuje pevnější erekce.

 

POSTUP:

Ani v tomto případě není lubrikace potřebná. Jednou rukou chytněte žalud penisu, druhou rukou uchopte jeho tělo. Penis následně natáhněte.

Každou rukou jej však budete natahovat do opačného směru. Pravou rukou tedy například doprava a levou doleva a naopak. Takto vydržte vždy 10 sekund.

 

DÉLKA CVIČENÍ:

Jedno natažení by mělo trvat 10 sekund do jednoho směru, potom směry natahování změňte.

Cvičení takto praktikujte po dobu alespoň 5 minut. Opakujte každý den.

 

POTŘEBNÉ POMŮCKY:

Ani k tomuto cvičení nic nepotřebujete.

 

Cviky na posílení erekce

Druhou skupinou cviků, které si zde představíme, jsou cviky na posílení erekce. Oproti předchozí kategorii cviků na zvětšení penisu, tyto skutečně nesou ovoce.

Jednoduše řečeno totiž tyto cviky zlepšují prokrvení penisu, a kde je více krve, tam je i pevnější a silnější erekce.

I kdybyste penis pouze jednoduše doma hnětli v dlani, už tím zlepšíte jeho prokrvení. Následující cviky tedy pro vás slouží spíše jako inspirace a další tipy, jak penis lépe prokrvit.

 

Kegelovy cviky

Na prvním místě v kategorii cviků na podporu erekce stojí pro vás možná překvapivě Kegelovy cviky. Ty byste možná očekával v sekci pro lepší udržení moči nebo posílení svalů pánevního dna, ale i zde mají své pevné a důležité místo.

Kegelovy cviky totiž nejen, že posilují svaly pánevního dna, ale také podporují prokrvení vašeho údu, což, jak už jsme si řekli, je jen krůčkem k pevnější a kvalitnější erekci.

 

POSTUP:

Nejjednodušší je provádět Kegelovy cviky během močení. Tím totiž budete mít naprostou kontrolu nad svaly, které chcete posílit.

Navštivte tedy toaletu a začněte pomalu močit. Během čůrání proud moči na sílu alespoň na 10 sekund zastavte. Po pár sekundách moč zase spusťte.

Takto to opakujte alespoň 3x během celého močení. Čím vícekrát se vám podaří moč zastavit a čím delší dobu takto vydržíte, tím lépe.

Druhou možností, jak provádět Kegelovy cviky, je pomocí zatínání svalů pánevního dna. To jsou svaly v okolí močového měchýře a řitního otvoru.

Tyto svaly můžete zatínat i během běžných každodenních činností. Stačí je vědomě zatnout, udržet takto zase alespoň na 10 sekund a pak uvolnit. Opakujte nejméně 5x. Postupem času délku zatnutí i opakování zvyšujte.

 

DÉLKA CVIČENÍ:

Proud moči zastavujte vždy alespoň na 10 sekund. Opakujte 3x. Svaly pánevního dna zatněte taktéž alespoň na 10 sekund. Opakujte nejméně 5x.

 

POTŘEBNÉ POMŮCKY:

K tomuto cvičení nic nepotřebujete.

 

Wally Wally Up

Druhým účinným cvičením na zlepšení prokrvení penisu a zároveň i posílení erekce je metoda s názvem Wally Wally Up. Má sice možná trochu podivný název, ale hned vám vysvětlíme, díky čemu je toto cvičení tak účinné.

 

POSTUP:

Sedněte si na okraj židle tak, aby váš penis visel přes okraj židle. Dosáhněte pevné erekce a na svůj ztopořený penis pověste ručník.

Pokud vám to přijde příliš jednoduché, může být ručník mokrý. Ručník se snažte nejen na penisu udržet, ale také jej penisem vytlačujte nahoru. Takto opakujte 20x.

 

DÉLKA CVIČENÍ:

Ručník se snažte udržet na penisu po dobu alespoň 5 sekund. Pokud to budete opakovat 20x, celé cvičení vám nezabere ani 2 minuty.

 

POTŘEBNÉ POMŮCKY:

K této technice budete potřebovat židli a ručník. Pokud chcete zvýšit náročnost cvičení a odpor ručníku, můžete ručník namočit.

 

Helikoptéra

Helikoptéra je cvičení, které sice bude považovat spousta mužů za směšné, ale skutečně funguje.

Ano, je to přesně to, co vás hned v první chvíli napadlo – točení penisem ve vzduchu.

 

POSTUP:

Postavte se, svlékněte si kalhoty i trenky a začněte rotovat penisem ve vzduchu, jako byste pohybem připomínal helikoptéru.

Nejprve penisem točte 30 sekund na jednu stranu, poté směr změňte a točte jím dalších 30 sekund na další stranu. Série opakujte 5krát.

 

DÉLKA CVIČENÍ:

Penisem točte vždy 30 sekund na jednu stranu. Potom strany vyměňte.

 

POTŘEBNÉ POMŮCKY:

K tomuto cvičení nic nepotřebujete.

 

Masáž penisu

Zlepšit prokrvení penisu a tím i erekci ovšem můžete i obyčejnou, klasickou masáží penisu.

 

POSTUP:

Lehněte si na záda, třeba k televizi, penis mírně nalubrikujte, aby to hezky klouzalo, uchopte jej do ruky a začnete jej jemně masírovat. Masírujte jej tak, aby vám to bylo příjemné.

Může to nakonec dopadnout tak, že dosáhnete erekce, ale to je naprosto v pořádku.

Mírně penis stlačujte a natahujte, aby se lépe prokrvil a zrelaxoval. Takto můžete penis masírovat buď do úplné erekce, anebo po dobu alespoň 10 minut.

Promasírovat si můžete i varlata a oblast kolem penisu.

 

DÉLKA CVIČENÍ:

Penis masírujte buď do erekce, anebo po dobu 10 minut.

 

POTŘEBNÉ POMŮCKY:

K tomuto cvičení je vhodný lubrikant nebo kvalitní masážní olejíček, aby to hezky klouzalo a penis jste mohl dostatečně promasírovat.

 

Prohřátí penisu

V zimním období je pak vhodné přidat k masáži ještě i prohřátí penisu. I díky prohřátí penisu se totiž penis lépe prokrví a tím dosáhnete pevnější a kvalitnější erekce.

Ovšem kvůli svému intimnímu zdraví penis na druhou stranu příliš nepřehřívejte. Zkrátka, všeho s mírou.

 

POSTUP:

Připravte si teplý ručník, bylinkový zábal nebo teplou utěrku. Stačí ručník ponořit na chvíli do teplé vody a následně z něj vodu pořádně vymačkat, aby to nebyl spíše vodový zábal.

Takto připravený teplý ručník položte na svůj penis. Nemusíte s ním nic víc dělat. Stačí si lehnout a s ručníkem na svých intimních partiích jednoduše relaxovat.

Pokud chcete, můžete následně penis ještě promasírovat podle předchozího postupu.

Díky tomu bude váš penis krásně prokrven a připraven na hodiny milování s vaší partnerkou.

 

DÉLKA CVIČENÍ:

V tomto případě je velice obtížné říct, jak dlouho byste si měl penis prohřívat. Určitě stačí pár minut, dokud ručník nevychladne. Na druhou stranu to ale příliš nepřehánějte, abyste si intimní partie naopak nepřehřál.

 

POTŘEBNÉ POMŮCKY:

Teplý ručník, bylinný zábal, teplá utěrka.

 

SLOVO REDAKCE:

Nebudeme vám tajit, že výše uvedené cviky a techniky jsou jen kapkou v moři možností. Tipů a rad, jak zlepšit prokrvení penisu, jak jej trochu povytáhnout, nebo jak zpevnit erekci, je mnohem více.

Toto vám má sloužit jen jako inspirace a základ k dalším experimentům. Rozhodně se nebojte svůj penis procvičovat, natahovat a masírovat.

Vše, co pro něj uděláte, vám vrátí lepším prokrvením a pevnější erekcí. A už to je skvělý výsledek. Pokud navíc budete cvičení pravidelně opakovat, můžete se dočkat i mírného zvětšení penisu.

Cvičení provádějte buď každý den, nebo alespoň 3x – 4x do týdne. Nestačí jen jednou za měsíc penis trochu povytáhnout nebo promasírovat. Pozitivních výsledků dosáhnete pouze pravidelností těchto cvičení.

Nezapomeňte penis řádně prokrvit. 

Doporučujeme kanadský Vimax pro dlouhodobé užívání.

vimax

 

Další články o zvětšování penisu

Proč je nemožné zvětšit penis pomocí tablet?
Zvětšení penisu je pouze výmyslem klamavých reklam. Penis nelze nijak zvětšit do délky. Nevyhazujte peníze.
Cviky a tipy pro lepší prokrvení penisu a nabytí objemu
Chirurgické zvětšení - zvětší penis, ale pouze opticky. Centimetry nepřidá.

vimax facebook

Potraviny na erekci - bezpečná a levná metoda silnějšího prokrvení penisu na každý den
Jak zlepšit erekci sám doma a svépomocí ještě před návštěvou urologa?
Doprava ZDARMA po celé ČR
Diskrétní balení a doručení
60 denní garance na vrácení peněz
Osobní odběr po celé ČR