Doprava ZDARMA pro ČR i SR (doručení do 48 hodin)

Volně prodejné léky na erekci – seženu je i bez lékaře?

1/52/53/54/55/5 (3 hlasů, průměr: 5,00 z 5)
Loading...

Ještě dříve, než se potěšíte, že lék na předpis seženete i ve volném prodeji, zklameme vás. Léky předepisuje jen a pouze lékař! Tudíž je bez předpisu neseženete a pokud ano, téměř jistě půjde o podvod a neúčinný přípravek.

V článku vám vysvětlíme, proč jsou léky k dostání pouze na předpis, čím je můžete nahradit a jak se zorientovat ve všech těch zázračných nabídkách, které jsou obvykle jenom lží.

PODSTATNÉ INFO: Na erektilní dysfunkci se nejčastěji předepisuje Viagra s obsahem sildenafilu nebo její generika. Viagru ani podobné léky vám ale lékař nepředepíše, pokud máte mírně vysoký tlak, diabetes, pokud užíváte jiné léky a desítky dalších omezujících vlivů. 

Bez předpisu seženete kanadský Vimax, který má bylinné složení. Účinek na podporu erekce proto není tak rapidní, ale tablety na erekci lze užívat dlouhodobě bez rizika a negativních účinků. 

Diskrétní zásilka s Vimaxem je u vás do 2 dnů. 

tablety vimax na erekci

 

Potřebujeme vůbec léky na erekci?

Odborníci definovali nedostatečnou erekci jako takovou, při níž se objevuje oslabení po dobu 3 až 6 měsíců. Pokud jde ve vašem případě pouze o jednorázové nebo občasné selhání, zatím se nic neděje.

porucha erekce

Netrapte se déle, než půl roku, pak zajděte pro radu za lékařem

 

Chvilkové oslabení může být způsobeno stresem, únavou, vyčerpáním nebo ostychem a nervozitou. Na krátkou dobu umí oslabit erekci i alkohol či jiná droga. Pokud je však problém dlouhodobý, příčina bude závažnější.

 

Prodejci často označují zboží nesprávně

Co si představíte pod pojmem lék na erekci? Pravděpodobně nějaký farmaceutický výrobek, který vyléčí onemocnění a odstraní jeho příznaky. „Šikovní“ prodejci doplňků stravy velmi často a rádi používají slovo lék pro vyvolání pocitu důvěryhodnosti u zákazníka.

Někde na stránce nebo etiketě se později dočtete, že jde pouze o doplněk výživy. Často spolu s tvrzením, že „může pomoci zlepšit erekci, podpořit tvorbu spermií nebo zvětšit penis…“ Téměř všude dnes najdete nejednoznačné a pochybné tvrzení.

Zdůrazňuji, že léky předepisuje pouze lékař, takže na stránkách a v katalozích je neseženete. Ani tehdy, když prodejce takto vědomě používá nesprávné výrazy a argumenty ve svůj prospěch.

Lék léčí nemoc a tu odhaluje lékař

Muž, v tomto případě již pacient, se ke svému léku dostane až poté, co u něj lékař zjistí nějaká onemocnění (nejčastěji erektilní dysfunkci nebo impotenci). Státní ústav pro kontrolu léčiv má na věc svůj názor. Tvrdí, že výživové doplňky nedokážou léčit erektilní dysfunkci a že je to možné pouze za pomoci léků.

Věc je pochopitelně logická a pravdivá. Je však rozdíl, jestli někdo potřebuje erekci z času na čas „nakopnout“, nebo vyléčit onemocnění. Doplňky jsou určeny pro ty, kterým erekce zatím funguje, i když ne úplně uspokojivě. 

PRO VĚTŠÍ BEZPEČNOST: Jak užívat léky na erekci, pokud nemáte příbalový leták?

 

Může být lék na erekci nebezpečný?

Léky obsahují silné, ne však přírodní látky. Nejčastěji sildenafil, taladafil a vardenafil. Tyto látky umí být i nebezpečné a hrozí předávkování. Proto je nutné posouzení lékaře.

Doplňky výživy tyto silné léčiva neobsahují. Mají přírodní zložení s mnohem slabším účinkem. I to je důvod, proč je seženete i bez předpisu.

Výhodou však zůstává jejich bezpečnost – nevzniká riziko předávkování či závislosti.

 

Kdy by se léky a doplňky na erekci neměly užívat?

Zpozornět by měli muži, kteří užívají léky na snížení krevního tlaku (beta-blokátory). Je zřejmé, že s nižším tlakem se snižuje i přítok krve do penisu, takže erekce není dostatečná.

Slabá erekce často postihuje i muže, kteří užívají léky a doplňky na uklidnění a snížení stresu, případně léky na spaní (antidepresiva, psychofarmaka). Tyhle přípravky také dokáží snížit tlak, což se projeví i na erekci.

infarkt mrtvice

V Čechách jsou nemoci srdce a cév velmi rozšířené, proto léky na erekci nejsou vhodné pro každého

 

Není vhodné kombinovat přípravky, které zvyšují tlak s jinými, které tlak snižují. Pro tělo by to byl šok a slabší povahy (zejména s kardiovaskulárními problémy) by mohli utrpět srdeční záchvat.

Určitá omezení platí i pro muže, kteří jsou na hormonální léčbě a nebo, kteří často užívají léky proti bolesti (ibuprofen, diclofenac a jim podobné).

 

Jak nakoupit kvalitní doplněk?

V tomto směru vám doporučujieme tuzemské výrobky ideálně z lékáren. Nejznámější volně prodejné doplňky na erekci mají v Čechách vždy svého oficiálního distributora.
Je poměrně nebezpečné objednávat neověřené přípravky ze zahraničí, případně přes různé internetové bazary a další „anonymní“ zdroje. Proč?

Prodejce i dodavatel podléhají pravidelným kontrolám různých státních úřadů. Hygiena, potravináři, kontrola léčiv, obchodní a daňová inspekce a další, které prověřují jak výrobek, tak jeho prodejce.

Pouze pravidelné státní kontroly dokáží na 100 % zajistit, že prodejce prodává bezpečný a originální výrobek a dodržuje všechna přísná nařízení a normy při skladování zboží.

Pokud byste si objednali zboží někde z Číny nebo Bangladéše, kde jsou kontroly naprosto nedostatečné a normy jiné, než v Čechách, riskovali byste nákup a užívání neověřených, a hlavně pro český trh neurčených výrobků. Za případné zdravotní rizika by nikdo nenesl odpovědnost. Pochybným nákupům se pro jistotu raději vyhněte.

 

Slyšel jsem o černém trhu s léky

Ano, ten existuje, ale radíme vám nezajímat se o takový prodej. Černý trh znamená, že není kontrolován a léky prodávají většinou podvodníci. Ti prodávají různé padělky a napodobeniny. V lepším případě se jedná o neškodné prášky. Horší případ nastává při nedodržení hygienických norem, případně když je směs připravena ze zdraví škodlivých látek.

Černý nákup znamená, že zboží nemůžete reklamovat, případné ublížení na zdraví pojišťovna neproplatí a věc nikdo nebude prošetřovat, protože nákup byl již od začátku na vlastní riziko.

falesne leky na erekci

Od neověřených prodejců nakupujeme vlastně „zajíce v pytli“. V lepším případě neškodného.

 

Totéž se týká i černého nákupu doplňků výživy či léků na erekci, které jsou obvykle falšované. Nakupujte od stávajících prodejců, kteří mají na prodej zřízenou živnost, dají se dohledat v obchodním rejstříku, mají jasný reklamační řád a v případě potřeby je můžete i navštívit.

Jenom tak máte zaručeno, že zboží je ověřené a odsouhlasené a že při jakémkoliv problému můžete odstoupit od kupní smlouvy. Buďte ve střehu.

 

Mohu pro erekci udělat i něco víc?

Ano, ovšem. Užívání léků je podle nás až pokročilejší metodou zlepšení erekce. Doporučujeme proto následující:

  • Naučit se cviky na posílení erekce a začít s nimi ještě dnes – bezplatný, jednoduchý, a zároveň příjemný způsob, jak zlepšit přítok krve do penisu a upevnit tak erekci. Stačit vám bude pouze vlastní ruka a chvilka soukromí (koupelna, záchod). Na naší stránce najdete návod na jelqing. 
  • Žít a k tělu se chovat tak, aby nedocházelo k oslabování erekce – tato metoda je již těžší, vyžaduje totiž sebezapření a disciplínu. Je nutné zvážit, jestli kvůli kouření, alkoholu a lenosti chceme přijít o erekci navždy. Kromě erekce klesá i plodnost a celková sexuální vitalita, takže dnešní hříchy mohou znamenat problémy s plodností v budoucnosti. Lidé se chtějí přirozeně rozmnožovat a i přesto, že se vám to dnes ještě nezdá, časem přijde doba, kdy budete svoji neschopnost zplodit dítě a zachovat rod velmi trpce litovat.
erekce a sport


Sportujte a mějte trpělivost. Je to ta nejlepší prevence, jak si udržet dobré zdraví až do stáří.

 

Zamyslete se a jednejte

Jak vidíte, je rozdíl mezi chvilkovým selháním a skutečně oslabenou erekcí. Rovněž je rozdíl mezi léky a volně dostupnými doplňky na erekci.

Zamyslete se nad tím, jak dlouho pozorujete problematickou erekci. Pokud pouze občasně, popřemýšlejte, kdy vás zradila a kdy naopak překvapila. I sami dokážete poměrně jednoduše zjistit, co stojí za problémem a jestli je opravdu nutné zajímat se o léčení.

Zapojte do života zdravé zvyky, snažte se více sportovat a odmítat škodlivé neduhy. Pokud se situace nezlepší do půl roku, nastal čas pro návštěvu lékaře. My však věříme a přejeme vám, aby nebyla nutná.

Kanadský doplněk Vimax podpoří prokrvení penisu a tím zpevňuje a prodlužuje erekci. Bez předpisu, bez negativních účinků a d 2 dnů diskrétně u vás.

tablety vimax na erekci

 

Další články o poruchách erekce a metodách zlepšení

Článek pod odborným dohledem sexuoložky: 3 nejčastější poruchy erekce u mužů
Injekce na erekci jako poslední možnost záchrany
Pravda o neúčinných sprejích, gelech a krémech na podporu erekce
Jak vám s erekcí pomůže partnerka?
Jak zlepšit erekci doma svépomocí?
SILDENAFIL - nejpoužívanější léčivo pro léčbu erektilní dysfunkce a podporu erekce

 

Jak probíhá vyšetření u urologa? Není se čeho bát
Zvětšení penisu levně a přirozeně. Nakupujeme v potravinách!
Doprava ZDARMA po celé ČR
Diskrétní balení a doručení
60 denní garance na vrácení peněz
Osobní odběr po celé ČR