Zvětšení penisu pomocí prášků – skutečně to funguje?

1/52/53/54/55/5 (2 hlasů, průměr: 4,50 z 5)
Loading...

Tato otázka zřejmě trápí každého muže, který o prodloužení své chlouby přemýšlí. Brát prášky a sledovat růst penisu je zkrátka příliš jednoduché, než aby to jen tak fungovalo. Ve skutečnosti opravdu nelze očekávat zázraky, vše záleží na vašem zdravotním stavu a na tom, jak k celému procesu prodloužení přistoupíte.

Muži mají několik variant, které by měly vést ke kýženému výsledku dlouhého penisu. V prvé řadě existují různé prodlužovače a cviky. Například jelqing, o kterém jsme se zmiňovali tady. Poté jsou tu medikamenty a přípravky na prodloužení či chirurgický zákrok.

U všech těchto variant platí jednoduché pravidlo. Výsledek je značně variabilní a do značné míry se odvíjí od toho, jak k samotnému prodloužení přistoupí muž. Když si necháte provést chirurgický zákrok, penis vám skutečně okamžitě prodlouží o jeden či několik centimetrů. Na druhou stranu musíte pravidelně cvičit, abyste tento nárůst udrželi. A ještě je zde vysoké riziko problémů s erekcí a poranění.

Podobné je to i u prodlužovačů a prášků, celkový výsledek vždy záleží na vašem přístupu. Takže pokud budete každý den poctivě brát tabletku, váš růst bude vyšší, než u někoho, kdo bere, jen když si vzpomene. Ale na druhou stranu bude nižší, než u muže, který tabletky zkombinuje se cvičením. Jinými slovy, váš přístup je v této oblasti opravdu klíčový, protože i sebelepší a spolehlivější nástroj vám přinese užitek pouze tehdy, pokud jej budete umět používat.

S tím souvisí i skutečnost, že mnoho mužů touží mít na jednu stranu větší chloubu, ale na tu druhou si není úplně jistá, zda by to jejich partnerka uvítala. Ženy mají rády tvrdé naběhlé penisy , nicméně spokojí se s větší variabilitou délek.

Nepotřebujete mít v erekci 20 cm, abyste dokázal ženu uspokojit.

Průměrná délka pochvy je 7-8 cm, takže příliš dlouhý penis ženě naráží do děložního čípku. To mají některé sice rády, ale většinu z nich to bolí. Samozřejmě je k těm 7-8 cm nutné připočíst ještě délku nutnou k vlastnímu zavedení penisu, která je v různých polohách různá.

Délka penisu je tak důležitá spíše pro nás samotné, než přímo pro ženy. Každý chlap miluje ten pocit, kdy přijde do pánské sprchy a zběžným pohledem zjistí, že je v místnosti ten nejvíce obdařený. Nebo že i pornoherec má stejný či menší nástroj než on.

Vlastní délku penisu potřebnou ke styku tak většina z nás splňuje, pokud nemáte tzv. mikropenis. Jde o to spíše ženu ohromit a podmanit si jí tím, co nalezne v našich trenkách. A právě k tomu jsou prostředky na zvětšení vhodné.

Délka a šířka

Pro ženy je z hlediska uspokojení mnohem důležitější šířka penisu, než jeho délka. Každá sice někdy v představách zatoužila po tom prohlédnout si a osahat opravdu dlouhý nástroj, nicméně při styku samotném mnohem více cítí šířku.

V tomto ohledu jednoznačně vítězí tablety a cvičení nad chirurgickým zákrokem, neboť klasický zákrok penis sice prodlouží, ale nerozšíří. Tablety podporují nárůst do délky i šířky, které spolu s cvičením dodávají optimální účinky i správný tvar (pro nejlepší výsledky doporučujeme kombinaci dlouhodobého užívání Vimaxu s cvičením Jelqing).

Tvrdost erekce

Tvrdost erekceZde se dostáváme k té největší přednosti tablet oproti jiným metodám prodloužení penisu. Díky kombinaci většího množství účinných složek totiž dochází především ke zkvalitnění erekce. Což je rozdíl, který zejména ženy vnímají nejvíce.

Tablety na prodloužení penisu, pakliže jsou kvalitní, obsahují látky napomáhající zprůchodnění krve do pyje a látky podporující uvolnění a psychickou stimulaci. Obojí dohromady se zaměřuje na nejčastější potíže mužů.

Ženám poté udělá radost obnovená mužnost partnera. Ty totiž touží nejenom po velkém, ale především po tvrdém penisu. Pokud celý akt ještě zkombinujete s odpovídající předehrou, můžete jí dopřát nezapomenutelný zážitek.

Účinky tablet

Aby byly efekty konzumace tablet co největší, musí mít tablety odpovídající složení. Na trhu existuje obrovské množství přípravků, které téměř vždy slibují posílení erekce a nárůst penisu, nicméně ne vždy tomu skutečné účinky odpovídají. Řada mužů je tak zklamaná, protože ani při dodržování návodu a poctivém braní tablet nepřišly odpovídající účinky.

Co je ovšem horší, na trhu se však už v minulosti objevily i zdraví škodlivé přípravky. Ty penis nejenom neprodlouží, ale ještě vám přidělají mnoho starostí navíc. Podle časopisu The Wall Street Journal byl častým problémem v tabletách nedostatek či naopak nadbytek některých látek, popřípadě přímo nevyhovující obsah. Objevily se například bakterie E. coli, pesticidy či těžké kovy.

Existují však přípravky, které svým složením prokazují mužům skvělou službu. Jedním z těchto přípravků je Vimax, který obsahuje Ministerstvem zdravotnictví České republiky schválenou kombinaci látek pro posilnění penisu i zkvalitnění erekce. Proto se právě Vimax umísťuje na čelních příčkách oblíbenosti podobných přípravků.

Cvičení je klíčem k úspěchu

Žádné tablety však nejsou samospasitelné. Čekat, že vám po jedné tabletce vyroste penis o 5 cm přes noc, je nesmysl. Jako u všech ostatních metod je i zde růst velmi pozvolný a dosáhnete ho nejenom pravidelným užíváním tablet, ale také cvičením. Právě kombinace se s jelqingem či prodlužovačem penisu je nejvíce účinná a teprve při dlouhodobém kombinování obou metod můžete očekávat ty nejlepší výsledky.

Funguje to jednoduše. Zatímco tabletky pomohou správně vyživovat vaši chloubu, cvičení či prodlužovač zajistí, že na penis bude vyvíjen odpovídající mírný tlak potřebný k růstu. Vše se tak velmi urychlí a vy si budete moci již za několik měsíců dopřát pocit většího penisu i tvrdé erekce zároveň.

Samozřejmě můžete prášky používat i bez cvičení a stejně časem pozitivní vliv pocítíte, především ale při erekci. Je tak na vás, zda chcete primárně zvětšit váš penis nebo spíše je vaším cílem znovu nalézt jistotu v posteli.

Závěrem

Od prášků na zvětšení penisu nelze čekat zázraky. Kdo podlehne reklamám hlásajícím neuvěřitelný růst, bude zklamaný. Nicméně pokud se účinky tablet srovnají s jinými metodami na zvětšení penisu, pak je jejich výsledek více než dobrý. Poskytnou vám skvělý základ pro růst bez nebezpečí případných dysfunkcí, jako je tomu u chirurgického zvětšení. Pokud navíc budete prášky kombinovat se cvičením, projeví se to na výsledcích ještě více.

Klíčem k úspěchu je zkrátka správný výběr a trpělivost. Pokud máte obojí, váš sexuální život bude čekat opravdová změna k lepšímu.

Erekce, zdraví, krev a Vimax
Chirurgické zvětšení penisu - co obnáší?
Doprava ZDARMA po celé ČR
Diskrétní balení a doručení
60 denní garance na vrácení peněz
Osobní odběr v Praze