Doprava ZDARMA pro ČR i SR (doručení do 48 hodin)

Léčba erektilní dysfunkce může zachránit život v mnoha případech, shodují se vědci a lékaři

1/52/53/54/55/5 (1 hlasů, průměr: 5,00 z 5)
Loading...

Erektilní dysfunkci vyvolávají zdravotní komplikace a nemoci, přičemž mnohé z nich jsou až smrtelně nebezpečné. Velmi často jde o nemoci srdce a cév. Síla erekce je v takovém případě méně důležitá, než zdravotní stav, ale právě podle erektilní dysfunkce lze zdravotní problémy odhalit, pokud je zatím nezjistil lékař.

Erektilní dysfunkce ve velké míře omezuje a zhoršuje sexuální život, a zároveň může ukazovat na nebezpečné zdravotní problémy. Kardiovaskulární nemoci (nemoci srdce a cév) jsou totiž velmi častou příčinou smrti v Česku a to až ve 32 % všech úmrtí kvůli nemoci.

léčba erektilní dysunkce může zachránit život

 

Kardiovaskulární nemoci a erektilní dysfunkce

Australští věci provedli studii na více než 95 000 mužích. Cílem bylo zjištění vztahu mezi nemocemi srdce a cév a erektilní dysfunkcí.

  • sledovaným mužům s erektilní dysfunkcí, kteří žádné kardiovaskulární nemoci ani problémy neuvedli, vědci naměřili až o 35 % vyšší riziko, že budou do 2 let hospitalizovaní kvůli nemoci srdce a cév
  • zároveň měli až o 93 % zvýšenou pravděpodobnost úmrtí na vážný zdravotní stav než muži bez erektilní dysfunkce
  • 64 % mužů, kteří věděli o své nemoci srdce a cév, nahlásili, že se již s erektilní dysfunkcí setkali

Je tak jasně vidět, že erektilní dysfunkce v mnoha případech (pozor, nikoliv v každém případe) dokazuje přítomnost problému se srdcem nebo cévami. Muži, kteří svůj zdravotní stav znají, hlásí erektilní dysfunkci ve většině případů. Erekce a stav kardiovaskulárního systému jsou vzájemně propojené.

 

Může erektilní dysfunkce ohrozit život?

Ano, může. To, že erekce není pevná a spolehlivá sice život samo o sobě neohrozí. Je potřeba chápat, že zúžené a ucpané cévy významně zvyšují riziko infarktu a mrtvice. Zároveň jsou hlavní příčinou erektilní dysfunkce. Výše zmíněná studie není jediná a na riziko upozorňují lékaři a vědci po celém světě.

Vědci sice nepotvrzují, že by erektilní dysfunkce přímo zvyšovala riziko infarktu a mrtvice. Upozorňují ale na fakt, že oba stavy mají velmi často stejnou příčinu a to aterosklerózu (kornatění krevních cév). Ta zhoršuje prokrvení celého těla a mezi prvními ucpává a poškozuje právě úzké cévy v penisu. Pokud ateroskleróza přetrvává a neléčí se, cévy se pořád více ucpávají, tvrdnou a nebezpečí ucpání ohrozí cévy vedoucí do srdce a do mozku. To již je životu nebezpečný stav.

Lékaři proto pořád opakují, že erektilní dysfunkce je pro muže varovným signálem, který by jej měl motivovat nechat se odborně vyšetřit a ihned zapojit zásady zdravé životosprávy. Pouze tak lze opět zpevnit erekci, snížit riziko ucpávání cév, infarktu a mrtvice, ale také zlepšit celkový zdravotní stav. Každý orgán, každá tkáň a každá buňka v těle potřebují dostatečný přísun okysličené krve.

Lékaři zároveň upozorňují, že muži neradi a neochotně navštěvují lékaře kvůli svým intimním problémům v sexuálním životě. To celou věc zhoršuje a muži tak problémy s erekcí nebo zdravotní problémy dlouhodobě neřeší. Tak dlouhodobě ohrožují svůj život.

 

Jak podpořit erekci a zároveň zdraví srdce a cév?

Pokud se objeví erektilní dysfunkce, ale i jakýkoliv jiný problém s erekcí, který ji zhoršuje a oslabuje, je potřeba jednat okamžitě. Není totiž čas pouze sledovat, jak se bude erekce spolu se zdravotním stavem zhoršovat i nadále a problémy ještě více prohlubovat. Je nutné zbavit se všech vlivů, které cévám neprospívají, a naopak zařadit návyky, které cévy zprůchodňují a umožňují prokrvit celé tělo včetně penisu.

Erekci i celkové zdraví lze podpořit změnou svých návyků:

Pro podporu erekce je nezbytné dostatečné prokrvení penisu. Kanadský doplněk Vimax obsahuje výtažek ze Ženšenu pravého a Ginkgo biloba, které podporují mikrocirkulaci krve v penisu.

Vimax není lék, který by léčil erektilní dysfunkci nebo nemoci srdce a cév. Má ale smysl užívat jej dlouhodobě při snaze o lepší prokrvení.

Pokud trpíte erektilní dysfunkcí, určitě se nechte zkontrolovat sexuologem nebo kardiologem. Pomohou vám zjistit příčinu a závažnost vašeho zdravotního stavu.

tablety vimax na erekci

Vimax doporučujeme užívat 1 až 3 měsíce. Klikněte na tlačítko a vyberte si počet balení. Balík vám doručíme do 2 pracovních dnů. Ihned tak můžete začít s bezpečným prokrvením penisu pro lepší erekci.

 

Další časté příčiny erektilní dysfunkce

  • špatná životospráva, nezdravé stravování, nedostatek pohybu, zlozvyky
  • zhoršený psychický stav s častým stresem, úzkostí, hněvem, depresemi
  • zranění, které postihují nervová spojení mezi mozkem a penisem
  • snížená hladina testosteronu a hormonální nerovnováha
  • dysfunkce způsobená nemocemi srdce a cév je velmi častá

Podrobně jsme tělesné i fyzické příčiny erektilní dysfunkce sepsali v samostatném článku.

Další články o příčinách, projevech a léčbě erektilní dysfunkce

Erektilní dysfunkce a léčebné terapie
Erektilní dysfunkce – vše o příčinách, projevech
9 nečekaných příčin erektilní dysfunkce
Léčba erektilní dysfunkce – léky, operace a cviky
Fakta o ED

vimax facebook

 

Testosteronový prášek seženete bez předpisu. Podpoří erekci, libido i růst svalů
Sexuální dysfunkce jako přirozená, ale přehlížená součást roztroušené sklerózy
Doprava ZDARMA po celé ČR
Diskrétní balení a doručení
60 denní garance na vrácení peněz
Osobní odběr po celé ČR