Doprava ZDARMA pro ČR i SR (doručení do 48 hodin)

Výměna partnerů – dobře si rozmyslete, zda se podělit o ženu

1/52/53/54/55/5 (2 hlasů, průměr: 5,00 z 5)
Loading...

Možná ve vašem vztahu zavládl stereotyp a už vás nebaví stávající partner. Možná máte chuť experimentovat a okořenit sex. Někdo to bere jako svobodný přístup, vyznávání lásky nebo je pro něj heslo: Život je změna.

Pokud jdete do výměny partnerů a sexu ve čtyřech, dejte si pozor, rizika jsou veliká. Prohazování partnerů totiž velmi často nabourává vztahy.

výměna partnerů

Možná cítíte, že je čas na změnu, ale myslete na to, zda je zájem oboustranný

 

Sexuální výměna partnerů

Asi největším hnacím motorem pro výměnu partnerů je především adrenalin a zvědavost pramenící ze stereotypních způsobů dlouhodobého vztahu. Touha po něčem nepoznaném, nespoutaném a zároveň eroticky vášnivém je v porovnání se skutečnou realitou opravdu úplně někde jinde.

Něco jiného je fantazie a něco jiného praxe. To, že po něčem toužíš, ještě neznamená, že to chceš. Když ale dojde na věc, setkají se dva páry s úmyslem prohodit se, jde vždy o ruskou ruletu.

Buď to vyjde a aktérům se tento styl erotického adrenalinu zalíbí, nebo se střetne s drsnou se skutečností, která už vůbec nemá to kouzlo, jako měly představy.

TIP: Víte, po čem ženy skutečně touží a jak tyto přání splnit?

 

Fantazie a realita při výměně partnerů

Často dojde k žárlivosti a posléze neschopnosti se s tím vyrovnat. Partner nebo partnerka mají pocit, že jste si to najednou s druhým partnerem užívali mnohem více než s ním.

Více jste sténali, byli jste více aktivní a žhaví, dělali jste něco, co jste nikdy nedovolili před tím svému partnerovi, nebo prostě nový partner či partnerka vypadá fyzicky lépe.

Může se také stát, že si opravdu lépe vzájemně sednete, nebo je to prostě jen konečně jiné, a proto je i hlubší zážitek. Často dojde k výčitkám, hádkám, obviňování, žárlivosti a rozchodům. Vydýchat to nemusí ani ten, co to navrhnul. Inspirace boří tabu a častěji to neunesou muži. 

 

Je výměna partnerů testem věrnosti?

Lze to přirovnat k typické nevěře. Někteří lidé to dokonce považují za určitý druh nevěry. Podle sexuologů má i mnoho mužů po přiznání manželčina záletu, což může být i ona výměna partnerů, potíže s nějakou sexuální dysfunkcí, tedy s poruchami erekce.

Ztratí tak sebejistotu a dobrý pocit ze svého sexuálního života. Mnoha mužům se pak při pohlavním styku stále vrací představa toho, jak partnerky souloží s cizími muži, a nemohou se jí bohužel nijak zbavit.

TIP: Jaká erekce ženu uspokojí natolik, že nemusí hledat pomoc jinde? 

 

Začínat či nezačínat s výměnou?

Před bitvou je každý generál, ale když dojde na věc, vidět svoji lásku v náruči jiné osoby s labužnickým a šťastným výrazem ve tváři s vámi určitě zacloumá. Zafungovat mohou různé emoce.

Většinou hrozí ohrožení manželství i vztahu, žárlivost, vznik mimo-manželského nebo mimo-partnerského vztahu. Může přijít i radikálně odmítavý postoj ženy či muže, kteří se již nechtějí dalších aktivit účastnit.

Šance na hladký průběh zaručuje absolutní nezájem o svoji drahou polovičku, či vyhaslý vztah těsně před jeho ukončením. Možnost, že jste tak benevolentní a dáváte si absolutní volnost a ještě jste schopni se na to dívat, je opravdu mizivá.

muž zmatený z nevěry

Realita se někdy může na míle vzdálit představám. Vždy se řádně domluvte na pravidlech.

 

Jak začít s výměnou manželek či partnerek?

Páry si jsou vědomy, že v průběhu setkání dojde k prohození partnerů, ale je třeba si uvědomit, že se jedná o výrazný zásah do sexuálního života páru. To, co se stane, se pak nebude dát vrátit.

Je třeba to mít na paměti, než se k tomu rozhodnete. V každém případě je lepší nezačínat s výměnou hned. Mnohem rozumnější je vyzkoušet společný sex partnerských dvojic zaměřený na pozorování druhého partnerského páru nebo na současné milování párů. Zjistíte, kam jste schopni zajít, aniž by to narušilo vaše vzájemné vztahy.

ZJISTĚTE VÍCE O PRAKTIKÁCH:

 

Pozor na žárlivost a raněné ego

Pokud chcete postoupit dál, nespěchejte a nové podněty přijímejte postupně. Zkušenost ze vzájemných doteků, hlazení, masáží, masturbace, sexuálních pomůcek, nepenetračních sexuálních aktivit mezi partnery obou párů hodně napoví.

Máte čas zjistit, zda opravdu za každou cenu potřebujete dojít až k výměně partnerek. Je třeba se nejprve setkat, pomalu se svlékat a navzájem se vzrušovat. I tato fáze může být tou nejvíce vzrušující.

Úplná výměna partnerů je pak často méně vzrušující, než vzájemné doteky. Samotná fáze výměny se může stát i traumatem. Ne každý dokáže snést pohled na vlastního muže souložícího s jinou ženou a zejména na vlastní ženu souložící s jiným mužem. Ego je raněno.

 

Jaký je pohled společnosti?

Z pohledu většiny lidí se jedná o něco morálně naprosto nepřijatelného. Dlouhodobé vztahy a vzájemná důvěra nám většinou brání odvážit se zapojit do mimomanželských sexuálních her a to i takové výměny.

Pokud se k takovýmto praktikám odhodláte, je nezbytné stanovit si pevné hranice, které musí být dodrženy, aby se následně zabránilo dalším problémům a nepříjemnostem. Což ale podle všeho uvedeného stejně nikdy dopředu není možné odhadnout. U rozhodování rozhodně platí lidové, pořádně to promyslet a začínat zvolna.

 

Co se nám může stát?

Každý muž se může obávat ztráty erekce, což se samozřejmě může stát. Ale ztráta erekce přece není až tak velký problém, když si umíte poradit jinak.

Může se stát také to, že druhý pár se prostě nakonec odmítne milovat. Možná si nesednete, nebo si prostě najednou uvědomí, že nezvládnou, aby se na ně někdo jiný při sexu díval, nebo dokonce měli sex s někým jiným, než je partner. Představa o tom, že se milujete, je jiná, než když se z ní má stát realita.

 

Rizika a nebezpečí při výměně partnerů

Nepříjemným problémem může být, i když se začnou porušovat pravidla, na kterých jste se dopředu domluvili. Většinou je to po náhlém vzplanutím vášní.

Prostě se tak necháte vyrajcovat, že dojde na zakázané líbání nebo anál. Porušíte je vy nebo partner, je to jedno. Následky mohou být opravdu nepříjemné. Lidi, kteří nedokáží dodržet to, k čemu se zavázali, jsou nespolehliví, nedá se jim věřit a je lépe si je moc nepouštět k tělu. Život se nedá naplánovat, stejně jako výměna partnerů a partnerek.

 

Pravidla sexuální výměny partnerů

Nikdo nemůže být k ničemu nucen, proto se nikdy nenechte k ničemu přemluvit jen proto, abyste se zavděčili partnerovi. NE znamená opravdu NE. Sklenička na kuráž je jedna věc, ale opít se do němoty je věc druhá. Pak mnoho z nás dělá věci, které by nikdy za střízliva nedělalo.

U těchto akcí se radši vyvarujte většího množství alkoholu, ať neotupí smysly. Ať už si podobně sexuálně smýšlející dvojici najdete přes internet nebo se objednáte z klubu, předem si stanovte pravidla.

Zda je povoleno líbání, anální sex a podobně. Výměna partnerů za peníze se dá teoreticky lépe vydýchat, protože jde o profesionály. Pokud je to výměna partnerů online, už je to asi stejný pár a stejné riziko, jako u vás.

MĚJTE PŘEHLED: Jak konzumace alkoholu snižuje libido a obírá lidi o sex?

 

Nezapomeňte na bezpečnostní zásady během sexu

Vždy zásadně používejte ochranu, tedy prezervativy a mějte sebou zásobu. To je jediná ochrana proti pohlavním chorobám. Pokud se po absolvování tohoto erotického zážitku něco pokazí a váš vztah začne na základě zážitku skřípat, navštivte sexuologa nebo psychologa.

Některé páry to berou tak, že se vyřádí a zakazují si líbání, protože je příliš intimní. Zda to ale zvládněte i vy, nikdo předem nedokáže říci. Emoce vždy udělají své. Buďte opatrní.

vimax facebook

DÁLE ČTĚTE: Jak se chovat a zacházet s partnerkou, která má psychický sexuální blok? 

Druhy antikoncepce - neproniknutelná brána pro spermie
Steroidy a erekce - nebezpečí pro váš penis, tělo i plodnost
Doprava ZDARMA po celé ČR
Diskrétní balení a doručení
60 denní garance na vrácení peněz
Osobní odběr po celé ČR