Doprava ZDARMA pro ČR i SR (doručení do 48 hodin)

7 rostlin, které zlepšují cirkulaci krve v těle včetně penisu

1/52/53/54/55/5 (6 hlasů, průměr: 4,33 z 5)
Loading...

V přírodě se běžně vyskytují rostliny, bylinky a kořínky, které pomáhají zlepšit průtok, cirkulaci krve v těle včetně penisu. Pokud jsou cévy dobře průchozí, krev se dostane i do těch nejmenších skulinek. 

Problém s erekcí často způsobuje snížený a oslabený průtok krve v těle. Pokud budete mít možnost sehnat některou z těchto bylin, třeba jako čajovou směs, doplněk, nebo i čerstvé, určitě je zařaďte. Pomohou vám s cirkulací krve.

 

7 bylin pro lepší prokrvení těla

Kůra stromu Catuaba

Catuaba je starodávný brazilský strom, jehož účinky se již několik století předávají mezi indiány z kmene Tupi. Kůra tohoto daru přírody je známá pro své silné antibakteriální a antivirové vlastnosti. Jeho konzumace pomáhá zlepšit zdraví, zklidnit nervové vypětí, navodit pocit relaxace. Zároveň zlepšuje krevní oběh v těle.

Catuaba pro podporu prokrvení

Možná vás překvapí, že tento strom je příbuzný s rostlinami sloužícími pro získávání kokainu. I když samotná Catuaba neobsahuje žádný z aktivních alkaloidů, pomáhá mužům i ženám s uvolněním a lepším vnímáním okolí.

Někteří její uživatelé popisují, že se s ní více uvolní na veřejnosti, snadněji se jim hovoří či je motivuje ke cvičení.

DOPLNĚK S OBSAHEM PROKRVUJÍCÍCH BYLIN: 

Kanadské tobolky Vimax, který mírně roztahuje cévy díky bylinám (Tribulus, Ginkgo, Ženšen, Serenoa) a tím podporuje pevnou a spolehlivou erekci.

tablety vimax na erekci

 

Serenoa plazivá – Saw Palmetto

Za objev rostliny Serenoa plazivá taktéž vděčíme indiánům, tentokráte těm ze Severní Ameriky. Serenoa je v podstatě malá palma s tmavými červenočernými plody. Právě z těchto bobulí se specifickým způsobem přípravy extrahují účinné látky, kterými jsou mastné kyseliny a fytosteroly.

Samotné rostliny jsou k nalezení převážně na Floridě a navzdory jejich velikosti jsou velmi vytrvalé, rostou 500-700 let.

Saw Palmetto - Serenoa plazivá

Z povolených zdravotních tvrzení lze rostlině připsat vliv na normální funkce prostaty

 

Hloh jednosemenný

Hloh jednosemenný je dlouholetým společníkem moderního člověka. Už od starověku se věšel nad dveře, aby zabránil vstupu zlým duchům.

Dnes se ví, že více než před duchy ochrání člověka před srdeční příhodou. Působí totiž velmi pozitivně při léčbě krevního tlaku, nepravidelném srdečním rytmu či kornatění tepen.

Hloh Jednosemenný

Z povolených zdravotních tvrzení lze rostlině připsat vliv na normální činnost kardiovaskulárního systému – krevní tlak a normální činnost srdce

 

Damiána

Dimiána je další původně americká rostlina, kterou objevili již bájní Mayové. Jde o malý keř podobný českému heřmánku, nicméně s mnohem širším spektrem účinků.

Ve Španělsku se v době po objevení Ameriky rozšířilo její kouření, které údajně navozuje účinky podobné těm z marihuany. Dnes se používá nejčastěji ve formě příměsi do pití.

Damiána

Z povolených zdravotních tvrzení lze rostlině připsat vliv na sexuální zdraví, duševní pohodu a stres a udržení normálních sexuálních vztahů. 

 

Ginkgo biloba

Jinan dvoulaločný je starodávný strom, který dnes jediným žijícím zástupcem své třídy. Pěstuje se téměř výhradně v Číně a nejvíce využitelných látek obsahují jeho listy. I když se tento strom dožívá i více než 1500 let, má se za to, že ve volné přírodě by byl bez zásahu člověka již vyhynulý.

Ginkgo Biloba

Můžeme být rádi, že se tak nestalo, neboť Jinan obsahuje opravdu úctyhodné množství zdraví prospěšných látek. Uvádí se jich přibližně 60 a dělí se do čtyřech základních skupin – terpentýny, flavonoidy, karboxylové kyseliny a vitaminy.

Z povolených zdravotních tvrzení lze rostlině připsat vliv na krevní oběh, paměť a dýchací systém. Velmi vhodná je kombinace s Ženšenem.

 

Škornice šípolistá

Škornice šípolistá je co se růstu týče přesným opakem Jinanu. Jde o bylinu z velmi početného rodu, která roste pouze několik let. O to zajímavější má ale historii. Můžete se u ní setkat s názvem „Horny Goat Weed“, což lze přeložit jako „Tráva nadrženého kozla“.

Tuto rostlinu totiž podle legendy objevil pastýř koz, který si povšimnul, že jeden jeho velmi aktivní samec spásává právě tuto rostlinu. Pokaždé, když se nakrmil, začal být velmi sexuálně aktivní.

Škornice Šipolístá

Z povolených zdravotních tvrzení rostlině nelze připsat žádný vliv na erekci. Seznamy tuto rostlinu neobsahují.

 

Ženšen pravý

Účinky této byliny jsou velmi komplexní, rešerše z roku 2009 jich uvádí 411. Ruští vědci zjistili, že Ženšen pravý stimuluje duševní i fyzickou aktivitu, zvyšuje atletický výkon a má velmi pozitivní vliv na rozvoj pohlavních žláz.

Ženšen pravý

Z povolených zdravotních tvrzení rostlině lze připsat normální činnost cévní soustavy, normální funkce reprodukční soustavy, menstruační pohodlí, antioxidační účinek a podpora energie a výdrže. 

 

Další články o poruchách erekce a metodách zlepšení

Článek pod odborným dohledem sexuoložky: 3 nejčastější poruchy erekce u mužů
Injekce na erekci jako poslední možnost záchrany
Pravda o neúčinných sprejích, gelech a krémech na podporu erekce
Jak vám s erekcí pomůže partnerka?
Jak zlepšit erekci doma svépomocí?
SILDENAFIL - nejpoužívanější léčivo pro léčbu erektilní dysfunkce a podporu erekce

 

Podpora erekce - 9 metod zlepšení + 25 příčin oslabení
Rozdíly mezi léky na erekci a doplňky stravy
Doprava ZDARMA po celé ČR
Diskrétní balení a doručení
60 denní garance na vrácení peněz
Osobní odběr po celé ČR