Doprava ZDARMA pro ČR i SR (doručení do 48 hodin)

Poruchy erekce 1. část – mírné, ale nedostatečné ztopoření penisu

1/52/53/54/55/5 (1 hlasů, průměr: 5,00 z 5)
Loading...

Poruchy erekce můžeme rozdělit do několika stupňů v závislosti na jejich charakteristice. V současné době se tento problém opravdu stupňuje a už postihuje i třicátníky. Lékaři se shodují na tom, že 90 % mužů se do 40 let věku setká s nějakým problémem poruchy erekce. S postupem věku se jejich počet ještě zvyšuje. Problém s erekcí u mladého muže ale také dnes není žádnou výjimkou.

poruchy erekce

 

Problém s erekcí vyřeší lékař – kdy má smysl za ním zajít?

Pokud se v posledním půl roce u vás objevil problém s erekcí asi v každém desátém pohlavním styku, musíte přehodnotit svůj životní styl a možná i vsadit na určité přípravky na erekci. To je odpověď na otázku, jak řešit menší problém s erekcí i svépomocí. Pokud si konečně připustíte, že máte problém s erekcí, můžete jej začít řešit.

Jakmile neúspěšně skončí každý čtvrtý sexuální styk, nebo je problém s udržením erekce ještě častější, je to důvod k návštěvě lékaře, který vám poradí, jak vyřešit váš problém s erekcí. Léčba slabé erekce by měla vždy proběhnout co nejdříve. Neodkládejte nic na později. Existují různé typy poruch erekce, které vás mohou potkat. Podívejme se, kde může být problém s erekcí příčiny potíží a na její léčbu.

ZDE SE DOČTETE, jak přesně probíhá preventivní prohlídka u urologa

 

Jaká erekce už je slabá a nedostatečná? 

Pokud jde o omezení schopnosti erekce, kdy v situaci, ve které už by se měla erekce dostavit, ale z nějakého důvodu se nedostaví, jde o začátek potíží s erekcí. Vůbec to nesouvisí s nutností delší erotické předehry. Slabá erekce je stav, kdy je váš penis pevný, ale ne dostatečně pro průnik. Cítíte sice vzrušení, ale penis vás prostě neposlouchá a nechce dostatečně ztvrdnout.

S přibývajícím věkem se mění vzrušivost a dosažení erekce může trvat delší dobu. Dokud jí dosáhnete v požadované kvalitě a udržíte po celou dobu sexuálního styku, nejedná se o poruchu, ale o snížení citlivosti. S úpravou životního stylu a se dá slabá erekce celkem snadno řešit.

 

Jaké příčiny mohou za oslabení erekce? 

Může to být souhrn vlivů, kdy je slabá erekce ovlivněna psychikou a nízkou hladinou testosteronu. Nezdravý životní styl, špatná strava, kouření, alkohol a nedostatek pohybu, to vše je nejčastější příčina slabé erekce.

V tuto chvíli asi ještě úplně není čas na operativní řešení slabé erekce. K těmto zákrokům se přistupuje až v těch nejtěžších případech.

 

Přírodní léčba slabé erekce

Přírodní léčba slabé erekce spočívá zejména ve změně životního stylu. Zanechat kouření, omezit alkohol, místo fast foodu se zdravě stravovat, zapojit co nejvíce zeleniny a ovoce i bílkovin, v neposlední řadě se stravovat pravidelně a střídmě. Ruku v ruce je třeba i pravidelná fyzická aktivita. Bez ní to prostě nejde. Ta podpoří tvorbu testosteronu. Problém s erekcí u mladého i staršího muže se dá změnou životního stylu dobře řešit.

Doporučujeme se zaměřit i na známé Kegelovy cviky a prokrvující Jelqing. Propojení metod přináší lepší výsledky na fungování erekce. Pokud hledáte vhodné potravinové doplňky a volně prodejné léky pro podporu erekce, problém s erekcí dobře řeší produkty, které obsahují následující složky:

Pokud potřebujete erekci přilepšit, hledejte přípravky s obsahem těchto bylin, ideálně s dlouhodobým dávkováním. 

 

Mírné, ale nedostatečné ztopoření penisu

Dalším typem poruchy je nedostatečné ztopoření penisu. Jde o častý problém. Při tomto typu potíží cítíte vzrušení, ale váš penis prostě není dostatečně tvrdý. Jen se jaksi mírně zvětší a mírně ztuhne, nahoru jej ale nedostanete ani při velkém vzrušení.

Penis je sice dostatečně tvrdý pro průnik, ale není zcela tvrdý. Tohoto stavu si všimne možná vaše partnerka ještě dříve než vy, a jistě nebude spokojená. Měkký penis nedráždí vaginu a žena ze sexu nic nemá.

 

Jak na nedostatečné ztopoření penisu?

Nedostatečné ztopoření penisu může mít více příčin. Většinou je to důsledek stresu, pracovního vytížení nebo menšího vzrušení v dlouhodobém vztahu. Klidně může jít o výše uvedený špatný životní styl a nedostatek pohybu, příznak stárnutí, ale může to být i nějaká nemoc. Může jít o nedostatečné prokrvení. To je vždy nutno od začátku řešit a navštívit lékaře. Problém s erekcí u muže v podobě nedostatečné erekce se dá napravit, pokud s nápravou začnete.

ZDE SE DOČTETE, jaký vliv má na erekci rozhozená psychika, stres a úzkosti

 

Léčba nedostatečného ztopoření penisu

Ve zdravém těle zdravý duch. Pohyb, vyvážená a pravidelná strava, vynechání cigaret a alkoholu, dokáže divy, stejně jako pravidelná soulož nebo masturbace. Kegelovy cviky a Jelqing jsou na místě. Určitě zapojte i přípravky s výše uvedenými podpůrnými látkami. Mnohdy za to může váš životní styl.

PROBLÉM JMÉNEM ANDROPAUZA vás obere o erekci, testosteron a udělá z vás bručouna. Jak se před andropauzou bránit

 

Potíže s udržením erekce

Dalším typem poruchy s erekcí jsou potíže s udržením erekce. V tomto případě sice ztopoření penisu dosáhnete, ale ještě během sexuálního styku začnete cítit opadávání erekce. Možná budete muset i sexuální styk přerušit. Pokud se vám to stává opakovaně, je čas na přehodnocení životního stylu a také čas zajít k lékaři, aby zjistil, zda jde o psychický problém s erekcí, nebo něco závažnějšího.

 

Jak na potíže s udržením erekce?

Porucha erekce postihuje zejména mladší muže a je spojená se stresem a psychickým vytížením. To můžete pociťovat v práci i doma. Někdy za to může i nezřízený noční život, nedostatek spánku a absence pohybu.

Může se projevit jako důsledek fyzické únavy, a to i v případě, že už jste měli několik pohlavních styků za den. Život není jen sex. Zajděte si do posilovny a začněte vyplavovat endorfiny i jinak, pak se zlepší i erekce. Psychický problém s erekcí je běžný. Mezi psychické příčiny poruch erekce patří:

PAMATUJTE: Pokud mozek vyhodnotí, že jste ve stresu a ve strachu, bude tělo podvědomě připravovat na útěk. V takovém stavu mysli je sex a erekce druhořadá. Musíte se na sex adekvátně naladit a nemyslet na stresové faktory. Pouze tehdy bude mozek v klidu a zaměří se na pumpování krve do penisu. 

 

Jak udržet erekci déle?

Pokud se vám nepodaří zmírnit stres, začněte to řešit s odbornou pomocí. Každopádně zajděte i k lékaři, ať vyloučíte nějakou vážnější příčinu. Z bludného kruhu se velmi těžko vystupuje. A i psychické problémy se mohou neustále prohlubovat. Problém s udržením erekce je třeba co nejdříve řešit. Je třeba změnit výše popsaný životní styl a podpořit erekci i volně dostupnými bylinnými přípravky a doplňky stravy.

DÁLE ČTĚTE: 2. část poruch erekce – chybějící, a naopak dlouhodobá bolestivá erekce

Poruchy erekce 2. část - vůbec žádná nebo dlouhotrvající a bolavá erekce
Léky na podporu erekce - které vám předepíší nejčastěji a jaká jsou rizika?
Doprava ZDARMA po celé ČR
Diskrétní balení a doručení
60 denní garance na vrácení peněz
Osobní odběr v Praze